Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda - garść ciekawostek o systemie multiplayer

9 postów w tym temacie

> Polskich wydawców gry serdecznie proszę o nie wycinanie oryginalnej zawartości.
> Polska wersja językowa jako wybór a nie przymus.

Tak tak. A co do czego doszło, to się okazuje, że zarówno w BF1 jaki i Titanfall 2 polski dubbing jest dobry, mało tego, w przypadku BF1 miejscami nawet lepszy niż oryginalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Polskich wydawców gry serdecznie proszę o nie wycinanie oryginalnej zawartości.
>
> > Polska wersja językowa jako wybór a nie przymus.
>
> Tak tak. A co do czego doszło, to się okazuje, że zarówno w BF1 jaki i Titanfall 2 polski
> dubbing jest dobry, mało tego, w przypadku BF1 miejscami nawet lepszy niż oryginalny!
Nic nie wiem o Titanfall 2 ale napewno gramy w różne wersje BF1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Polskich wydawców gry serdecznie proszę o nie wycinanie oryginalnej zawartości.
>
> >
> > > Polska wersja językowa jako wybór a nie przymus.
> >
> > Tak tak. A co do czego doszło, to się okazuje, że zarówno w BF1 jaki i Titanfall
> 2 polski
> > dubbing jest dobry, mało tego, w przypadku BF1 miejscami nawet lepszy niż oryginalny!
>
> Nic nie wiem o Titanfall 2 ale napewno gramy w różne wersje BF1.

Grając brytolem z angielskim dubbingiem, myślałem że gram jakiś mięczakiem zdechlakiem. Sorry, ale akurat tu trafiło się na Izaaka, któły wypadł o niebo lepiej. Podobnie jest z narracją gry. Męski i kobiecy głos w poslich wersjach jest o wiele lepszy od oryginalnego angielskiego. Sorry, ale tym razem w BF się nie popisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polskich wydawców gry serdecznie proszę o nie wycinanie oryginalnej zawartości.
> Polska wersja językowa jako wybór a nie przymus.
Zdajesz sobie sprawę, że EA jako legendarny ''najlepszy wydawca'' i tak ma w dupie Twój post powtarzany milion razy? :D Swoją drogą, MEA i tak nie będzie ''pobłogosławione dubbingiem'', a jedynie dostanie kinową wersje polską, więc nie ma bidy. Z drugiej strony, po strasznie słabiutkim ME3 i single-mmo DAI ktokolwiek czeka na ten twór, który znowu będzie rozciągnięty w nieskończoność? Po DAI nawet gry Ubi zaczęły mi się wydawać przemyślane w każdym calu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie rozwala jak ktoś narzeka, że DAI to single-mmo. Od pierwszego filmu z twórcami było wiadomo, że to będzie takie singleplayer mmo. Nikt nie zmuszał do kupowania tego. Dla wielbicieli singleplayer mmo pozycja bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze mnie rozwala jak ktoś narzeka, że DAI to single-mmo. Od pierwszego filmu z twórcami
> było wiadomo, że to będzie takie singleplayer mmo. Nikt nie zmuszał do kupowania tego.
> Dla wielbicieli singleplayer mmo pozycja bardzo dobra.
Ogólnie ten coop i duża część gry jest spoko ale powtarzalne questy nawet w mmo wkurzać potrafią (a są mmo gdzie te questy są naprawdę oryginalne tyle, że DAI jest ładniejszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować