Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Krew sika, Zed znika - recenzja Killing Floor 2

9 postów w tym temacie

Powtarzalność rozgrywki i powolne ekspienie to solidne wady tej gry. Lepiej i nieco taktyczniej się robi na wyższych poziomach trudności, tylko tam już przypadkowi gracze potrafią doprowadzić do przegranej. Natomiast nie mam zastrzeżeń co do wygaru broni - uwielbiam biegać samotnie na scrake''i z dwururką. Całkiem ładnie podbija wtedy adrenalinę celne ładowanie headshotów i odskakiwanie na odrzucie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do broni..., graliśmy w tę samą grę?
Walisz z dwururki, jest głośne, basowe bum, dużo krwi a członki lecą na kilka metrów. Czego chcieć więcej? Do tego animacje to klasa sam w sobie i wzór do naśladowania. Akurat bronie i operowanie nimi to znak rozpoznawczy Tripwire. Są powszechnie chwaleni pod tym względem.

Co do reszty to się zgadzam. Gra generalnie dla koneserów gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do broni..., graliśmy w tę samą grę?
> Walisz z dwururki, jest głośne, basowe bum, dużo krwi a członki lecą na kilka metrów.
> Czego chcieć więcej? Do tego animacje to klasa sam w sobie i wzór do naśladowania. Akurat
> bronie i operowanie nimi to znak rozpoznawczy Tripwire. Są powszechnie chwaleni pod tym
> względem.

Krew i flaki to insza rzecz. Co do broni, skupiałem się na PM-ach, karabinach i pistoletach i szału nie robią niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Krew i flaki to insza rzecz. Co do broni, skupiałem się na PM-ach, karabinach i pistoletach
> i szału nie robią niestety.

Animacje zostały zrobione metodą mocap przy użyciu prawdziwej broni. Dotyczy to również zarejestrowanych dźwięków. Odrzut jest realistyczny, a pociski lecą zawsze w kierunku, w którym skierowana jest lufa (inaczej jak w większości strzelanek).

Ok, autentyzm nie musi być fajny dla każdego. Tylko skoro w KF2 są "pukaweczki" to gdzie znajdziemy "śmiercionośną broń"? W Call of Duty, a może w Battlefieldach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ok, autentyzm nie musi być fajny dla każdego. Tylko skoro w KF2 są "pukaweczki" to gdzie
> znajdziemy "śmiercionośną broń"? W Call of Duty, a może w Battlefieldach? :)

Taaa, i jeszcze do tego w Titanfallu. Proszę Cię. ;) Np. pod względem dźwięku rządzi Insurgency. Jak pieprzniesz serią z AK huk roznosi się po całej mapie. Odgłosy strzelanin są bliskie realizmowi, jakbyś przysłuchiwał się prawdziwym wymianom ognia. Nie oczekiwałem tego po KF2, żeby była jasność, podaję tylko przykład, gdzie wykonano to dobrze. Słów "autentyzm strzelania" i KF2 nie umieszczałbym w jednym zdaniu. Ja akurat go lubię i tu go nie ma za wiele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

http://prsclan.pl

Jestem jednym z administratorów strony internetowej klanu [PRS] Jesteśmy stosunkowo młodą i krótko działająca ekipą, która po miesiącu pracy kilku zapaleńców, zdążyła się całkiem nieźle zorganizować.
Posiadamy wlasną stronę wraz z forum, TS3 oraz kilka serwerów gier do Insurgency oraz Killing Floor 2 Day of Infamy, CS:GO i inne. Nie prowadzimy obowiązkowych składek. Od nowych członków wymagamy jedynie akceptacji ogólnych zasad, panujących w klanie, złożenia krótkiego podania i chęci integracji nie tylko na klanowym TS (info w odp. zakładce na stronie). Przede wszystkim jednak cenimy sobie dobre towarzystwo na klanowym TS, minimum zaangażowania w życie klanu i odrobinę poczucia humoru.
Jesteśmy w różnym wieku. Jest i młodzież gimnazjalna, ale są i dziadkowie niewiele przed czterdziestką :) Gra i wspólne przebywanie na TS nie jest całym naszym życiem a jedynie hobby i dobrym pretekstem, by w te beznadziejną pogodę- żonę wysłać na siłownię, dzieci do babci a samemu otworzyć butelkę oranżady i pograć w fajnej ekipie:)
Dobrze się ze sobą dogadujemy.

Aktulnie chcielibyśmy zmontować ekipę do Killing Floor 2 (ale graczy Insurgency, czy innych gier także zapraszamy). Posiadamy dwa serwery (na obu, oprócz oficjalnych map- są także customy) Gra w grupie sprawia nieporównywalnie większą frajdę, niż w pojedynkę, więc jeśli ktoś chciałby spróbować- zapraszam na naszą stronę www, także na klanowy TS3, gdzie niemal każdego wieczoru można pograć w milej atmosferze wśród kulturalnych ludzi;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować