Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption zmierza na PC! Tak jakby. Wszystko dzięki PlayStation Now

19 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2016 o 20:32, ajst90 napisał:

Ciekawe czy działać też będzie tak słabo jak wersja z PS3. :D


Nie no co ty pierd***sz
Grałem na PS3 i nie pamiętam jakichkolwiek błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szanowna redakcjo, prosiłbym o informację czy i kiedy ps now będzie dostępne w polsce, i czy da się w jakiś sposób używać obecnie w naszym kraju, w przeciwnym razie ten artykuł nie ma większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla was "granie" na ekranie komputera poprzez pada na konsoli którą trzeba kupić jest wydaniem to na PC to chyba coś jest z wami nie tak.
Równie dobrze mogę sobie konsolę do monitora od PC podłączyć i też powiem, że mi "dotarła na PC"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli dla was "granie" na ekranie komputera poprzez pada na konsoli którą trzeba kupić
> jest wydaniem to na PC to chyba coś jest z wami nie tak.

PlayStation Now nie wymaga kupna konsoli, tylko założenia konta PSN (chyba że już się takowe ma) i wykupienia subskrypcji. Sęk w tym, że usługa nie wystartowała oficjalnie w Polsce (ba, tylko 3 europejskie kraje to mają) i da się grać, ale przez VPN czy coś na koncie zagranicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli konsola jest wymagana tylko do grania w gry z PS4 a gry z PS3 idą z ich serwerów? Dla mnie wydanie PC to moment w którym mogę grać na klawiaturze, a nie muszę kupować pada, żeby wgl gra wystartowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Xbox miał kłopoty, gra nawet miała chyba niską rozdzielczość. Na ps problemów nie było.

Było i jest dokładnie odwrotnie: wersja na PS3 to niższa rozdzielczość (640p vs 720p na X360), mniej roślinności i gorsze działanie (bez tragedii, ale na PS3 RDR częściej gubi klatki i leci poniżej 30 fps):

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-red-dead-redemption-face-off
------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------

A co do tematu - streaming to najmniej korzystna, najdroższa i najgorsza opcja żeby ograć ten świetny tytuł. Pomijając już koszty (spora cena czasowego wypożyczenia gry, konieczność posiadania przyzwoitego płatnego netu, przymusowy zakup pada od PS4, etc.), to 640p. na większości monitorów będzie wyglądać po prostu tragicznie - zarówno PS3, X360 jak i telewizory od lat mają przyzwoite skalery, na monitorach będzie to wyglądać fatalnie.

Oczywiście "lepszy rydz, niż nic" (nie w Polsce, u nas PS Now wciąż jest niedostępne) i pewnie "da się grać, choć czasem przytnie", ale IMO taniej wyjdzie kupić używane PS3 lub X360, używane RDR, ograć i sprzedać. No, ale co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dziękuję, wolę pograć w RDR na nowszej konsoli bez płacenia drugi raz (viva la wsteczna kompatybilność raz jeszcze). Sprawę ośmiesza jeszcze fakt, że na XBO gra działa odrobinę lepiej. No ale jak już tam brać PCtowa woli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post odnośnie słabego działania, napisałem ze swojego doświadczenia z grą, którą przeszedłem na swojej PS3. Niska rozdzielczość i bardzo widoczne spadki płynności są niestety na porządku dziennym. Najbardziej widoczne w miastach i okolicach kanionu. Niestety gry, które wyszły zarówno na PS3 jak i Xbox 360 zazwyczaj lepiej działały na tej drugiej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2016 o 01:37, dariuszp napisał:

Xbox miał kłopoty, gra nawet miała chyba niską rozdzielczość. Na ps problemów nie było.

Pomyliłeś, to wersja na PS3 była tą gorszą. I to znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować