Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TGA 2016: na to czekaliście! Jest gameplay z Mass Effect: Andromedy

17 postów w tym temacie

No zobaczymy czy Bioware uczy sie na własnych błędach i wreszcie zrobi dobrą fabule i zapełni świat ciekawymi misjami pobocznymi bo w Inkwizycji była masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah. Już widzę że mają spaczony system dialogów. Te niby otwarte przestrzenie sugerują aktywności copy-pastego.
Do tego wygląda że gra jest już całkiem na walkę nastawiona.
Z tego materiału wiele nie wynika bo zrobiony jest na rynek US gdzie wszystko musi wybucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale co tam robią ludzie i kroganie? Skąd się wzięli w tej galaktyce?
Nie wiem czy to tu wyczytałem, czy może w CD-Action ale do galaktyki Andromeda zostało wysłanych 5 Arek, każda ze swoim przedstawicielem gatunku. Tak wiec są tam ludzie, turianie, asari, kroganie, salarianie, tylko nie wiem który to jest 5 gatunek, ale fajnie by było jakby to byli quarianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale co tam robią ludzie i kroganie? Skąd się wzięli w tej galaktyce?
O ile dobrze pamiętam to historia jest rozłożona w czasie więc miasto które jest pokazane w filmie znajduje się pewnie w dalszej części gry i kilka lat po lądowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O zapowiada się mmo-grind-copy-paste-fest z Dragon Age: Inquisition, jak miło, a ludzie
> łykają jak pelikany.

Tak, bo mi odpowiada mmo-grind-copy-paste-fest singleplayer. A jak Tobie nie, to przecież nikt nie każe Ci tego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, mamy misję, dość ykhm ważną, mamy nowe ładnie przedstawione planety i postaci którymi musimy pokierować by coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacje twarzy w trakcie dialogu z kołem wyboru - trochę nie na miejscu. Jeżeli ona będzie miała taką pierdołowatą mimikę to szkoda. Animacje w trakcie walki wieją starymi strzelankami i brakuje im zwinności oraz dynamiki. Przeciwnicy wydają się być trochę przygłupi. Ale to tylko wrażenia z trailera. Jak gra wyjdzie, zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2016 o 07:06, Longer napisał:

No zobaczymy czy Bioware uczy sie na własnych błędach i wreszcie zrobi dobrą fabule i
zapełni świat ciekawymi misjami pobocznymi bo w Inkwizycji była masakra.


Uważaj.

Akurat mi się podobało to co zobaczyłem (nie licząc kolejnej śmiesznej animacji biegu), tylko szkoda że przez większość czasu będziesz wojować z rasami, które notabene przybyły z tobą... I ci wolno reagujący kroganie którzy cię nie zastrzelili jak zabrałeś turianowi gnata jak dziecku zabawkę z ręki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No aktywności copy-pastego to póki co nasze spekulacje. Zawsze jest szansa że nauczyli się czegoś po Inkwizycji. Ta to był jednak krok do przodu w porównaniu z Dragon Age 2 więc jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?? Słabo to wygląda alw rozumiem że jeszcze coś działają dlatego poczekam na prezentację z po premierze ale narazie jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować