Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda - gameplay nie spełnił Waszych oczekiwań? BioWare wciąż dopracowuje grę

26 postów w tym temacie

Zobaczymy po premierze ale to co pokazują wygląda słabo, teraz się nie dziwię że tak późno zaczęli pokazywać andromede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że poprawią część techniczną Andromedy, dostali nowy silnik, gra robiona jest z myślą o mocniejszych konsolach i PC oczywiście więc liczę że będzie to wyglądało lepiej.
No i chce dostać jakieś normalne opcje dostosowania grafiki w tej części nie jak w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem paniki sianej przez graczy przy okazji każdego gameplay''a przed wyjściem gry. To chyba logiczne, że pokaz nie będzie idealny, bo sama gra jeszcze nie jest skończona. Tak samo to wygląda z wersjami beta. Przecież lepsze to, niż downgrade, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem paniki sianej przez graczy przy okazji każdego gameplay''a przed wyjściem
> gry. To chyba logiczne, że pokaz nie będzie idealny, bo sama gra jeszcze nie jest skończona.
> Tak samo to wygląda z wersjami beta. Przecież lepsze to, niż downgrade, co nie?
Paniki? Spróbuj "zdrowy rozsądek", już tyle gier obiecywało cuda na kiju, że teraz się do tego podchodzi z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem paniki sianej przez graczy przy okazji każdego gameplay''a przed wyjściem
> gry. To chyba logiczne, że pokaz nie będzie idealny, bo sama gra jeszcze nie jest skończona.
> Tak samo to wygląda z wersjami beta. Przecież lepsze to, niż downgrade, co nie?

Niestety, ale aktualnie deweloperzy mylą określenia opisujące stan w jakim znajduję się gra i tak wydawane są gry w wersji beta a status gold osiągają dopiero po kilku patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie rozumiem paniki sianej przez graczy przy okazji każdego gameplay''a przed wyjściem
>
> > gry. To chyba logiczne, że pokaz nie będzie idealny, bo sama gra jeszcze nie jest
> skończona.
> > Tak samo to wygląda z wersjami beta. Przecież lepsze to, niż downgrade, co nie?
>
> Paniki? Spróbuj "zdrowy rozsądek", już tyle gier obiecywało cuda na kiju, że teraz się
> do tego podchodzi z dystansem.
> > Nie rozumiem paniki sianej przez graczy przy okazji każdego gameplay''a przed wyjściem
>
> > gry. To chyba logiczne, że pokaz nie będzie idealny, bo sama gra jeszcze nie jest
> skończona.
> > Tak samo to wygląda z wersjami beta. Przecież lepsze to, niż downgrade, co nie?
>
> Paniki? Spróbuj "zdrowy rozsądek", już tyle gier obiecywało cuda na kiju, że teraz się
> do tego podchodzi z dystansem.
> > Nie rozumiem paniki sianej przez graczy przy okazji każdego gameplay''a przed wyjściem
>
> > gry. To chyba logiczne, że pokaz nie będzie idealny, bo sama gra jeszcze nie jest
> skończona.
> > Tak samo to wygląda z wersjami beta. Przecież lepsze to, niż downgrade, co nie?
>
> Paniki? Spróbuj "zdrowy rozsądek", już tyle gier obiecywało cuda na kiju, że teraz się
> do tego podchodzi z dystansem.

To może czas w ogóle przestać wszystko oglądać? Ja nie oglądam żadnych gameplayów itp. itd. czytam tylko o czym ta gra ma być i tyle. I wiem, czy chcę jej spróbować czy nie. I wtedy świetnie się bawię w takich tytułach jak Watch Dogs czy No Man''s Sky, Dragon Quest Inquisition czy Mass Effect 3 bo nie wiem, co twórcy naobiecywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać że oni WYBRALI te fragmenty gameplaya i zrobili EFEKTOWNY trailer który miał nas powalić. To mułowate odebranie broni, ta dziwna mimika twarzy. Na ogół takowe mocno koloryzują jaka faktycznie jest gra. Ktoś Ci w Inquisition mówił że będziesz godzinami latał jak ostatni kretyn bo zielone pierdy unoszą się wszędzie w powietrzu?
I myśleli że jest wszystko ok.

No bo jak, ktoś nagrał tą scenę do trailera, spuszczało się nad materiałem pewnie 100 kretywnych aż w końcu po dopracowaniu każdej milisekundy wypuścili to do sieci dla milionów graczy i nie zauważył że postać ma mimikę jakby miała poważne problemy ze zdrowiem psychicznym? Nie zauważyli że biegają na około drętwych NPC?

Trailer nie wygląda źle od strony graficznej. Same planety są bardzo ładne. Walka wygląda na bardzo dynamiczną ale... ME to miał być RPG. Ścinali ten aspekt z części na część a teraz już widzę został FPS z kimś kto ma porażenie nerwów w roli głównej i dialogiem "TAK/NIE/MOŻE"...

A człowiek myślał jak kretyn że po premierze W3 branża będzie się wstydziła wydawać takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem paniki sianej przez graczy przy okazji każdego gameplay''a przed wyjściem
> gry. To chyba logiczne, że pokaz nie będzie idealny, bo sama gra jeszcze nie jest skończona.
> Tak samo to wygląda z wersjami beta. Przecież lepsze to, niż downgrade, co nie?
Kazdy tak gada jak ty a potem zawsze jest zle z produkowana gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas raziło mnie to, że odwlekają gameplay z walką do ostatnich tygodni przed premierą, raziło znacznie bardziej niż wzorowanie się na inkwizycji w konstrukcji questów/świata. Ale nie myślałem, że będzie aż tak źle. To jakaś tragedia, jeden wielki chaos, a na dodatek wygląda paskudnie. Co jak co, ale gameplay to podstawowy element. Kiedyś pracę nad grami rozpoczynano zwykle od zaprojektowania rozgrywki i wokół tego budowano resztę. A teraz - po prostu wrzucają jakieś przypadkowe elementy do jednego worka i jazda - i tak się sprzeda. A pisanie o narzekaniu przed premierą jest głupie, bo do premiery gry zostało kilkanaście tygodni. Ludzie, w tyle można nagrać kilka animacji, czy poprawić ruch kamery, ale nie przeprojektować całą rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* po milimetrze ??

No i mało taktyki w tej walce. Bardziej to wygląda jak Final Fantasy.
Uwielbiam ME, ale ten gameplay bardzo mi się nie podoba.

Obrali najgorszy możliwy kierunek - czyli wesołą sieczkę dla każdego. Pewnie dobrze się im to sprzeda, a czy ważne jest coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie taka podrasowana Inkwizycja w kosmosie, jadąca na sentymencie do ME. Czy to plus czy minus, to już każdy będzie musiał rozważyć wedle własnego gustu. Ale przecież tak już można było przypuszczać przed gameplayem. A że ME nastawiane jest na akcje to już wiadomo było od drugiej części (moim zdaniem zresztą najlepszej, ale to już inna sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2016 o 10:59, Sadhu napisał:

No i znowu (jak w Inkwizycji), strzelamy i bijemy potworka, a jego HP ubywa po kilometrze.
Można zwariować z nudów.


A powiedz no mi.... Czym to się różni od Me2 i 3? Tam robiłeś to samo.
Niestety, ale tutaj koła na nowo nie wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DeithWX, MisioKGB, CDRV
To zależy od wydawców/developerów. Jeśli coś jest nie tak w pokazach przedpremierowych to trzeba ich o tym powiadomić, bo gra przecież nadal jest tworzona. A mówiąc "panika" miałem na myśli podejście typu "Ale to jest badziewne, nie kupuję", gdy gra jest jeszcze w fazie alfy/bety. No i beta-testy nie bez pozoru nazywają się "testy", bo podczas ich trwania naszym zadaniem jest zagranie i pomoc w znajdowaniu zgrzytów, a nie tylko możliwość zagrania za friko, ale myślałem, że to oczywiste. Choć jak wspomniałem na początku, jest to zależne od tego w jakim stopniu studio słucha głosu graczy.
Z drugiej strony... Pamiętacie zapewne pierwsze gameplay''e Watch_Dogs. Ładnie było, nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 pojawił się za wcześnie . Za parę groszy zrobiono coś cudownego. Producentów z milionami nie nauczyło to niczego . Boję się że długo będziemy czekać na jakąś grę która dorówna naszej polskiej superprodukcji.

Polskich wydawców proszę o nie psucie gry i nie wycinanie napisów w wersji angielskiej.
Proszę o wybór nie o przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiedźmin 3 pojawił się za wcześnie . Za parę groszy zrobiono coś cudownego.

Plażo, proszę... ;) Nie rozśmieszaj ludzi z tymi "paroma groszami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2016 o 19:59, AlSandro napisał:

Boję się że długo będziemy czekać na jakąś grę
która dorówna naszej polskiej superprodukcji.


Eeee, to chyba akurat dobrze, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2016 o 21:19, TFClecho napisał:

> Wiedźmin 3 pojawił się za wcześnie . Za parę groszy zrobiono coś cudownego.

Plażo, proszę... ;) Nie rozśmieszaj ludzi z tymi "paroma groszami".


Fakt jednak pozostaje że jakieś tam nieznane na świecie jeszcze wtedy studio zrobiło grę, która zawstydziła i ośmieszyła tych wszystkich miszczów gatunku, którzy mają miliony na marketing i samą grę, sami nie mając takich zasobów. Na tumblurach już porównują animacje twarzy z Wiedźmina do tego z Andromedy i pieją że nasze lepsze, tamte robione na odwal się i plastikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować