Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki ukłon w stronę Blizzardu, czyli The Game Awards 2016

12 postów w tym temacie

* Ale wtedy okazało się, że jest jeszcze jedno wielkie nieporozumienie. Wybranie "najbardziej oczekiwaną grą" The Legend of Zelda: Breath of the Wild.*

*Najbardziej oczekiwaną grą roku 2017 została nowa Zelda na nieznaczące dziś już nic Wii U oraz Switcha, który pozostaje w sumie wielką niewiadomą i już jest na przegranej pozycji.*


xD
Brawa dla autora, "Tego (tekstu) się po prostu nie da przebić. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic do tego, że Overwatch został grą roku. W tą grę naprawdę jest włożone sporo serca i dopracowane są najmniejsze detale (kto rozwala wszystko w bazie w oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu ten wie). Uncharted też jest świetne ale obawiam się, że za rok już ludzie o nim zapomną, a produkcja Blizzarda będzie nadal żyła. Poza tym dzieło twórców Naughty Dog też zebrało kilka statuetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl nigdy się nie zmieni. Co się wejdzie raz na jakiś czas w jakiś artykuł to zawsze poziom ten sam. A to kiedyś w nagłówkach pojawiały się paskudne spoilery (jak ten o Hitmanie Absolution) to teraz Legend of Zelda nie zasługuje według autora jako najbardziej oczekiwany tytuł 2017 bo... No właśnie dlaczego? Bo wyjdzie na Wii U, której kończy się już żywot i zarazem będzie to jedna z tytułów startowych nadchodzącej konsoli od nintendo? Najlepiej po prostu przestańcie wciskać swoje opinie do artykułu, a najlepiej komentujcie swoje własne artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl nigdy się nie zmieni. Co się wejdzie raz na jakiś czas w jakiś artykuł to zawsze poziom ten sam. A to kiedyś w nagłówkach pojawiały się paskudne spoilery (jak ten o Hitmanie Absolution) to teraz Legend of Zelda nie zasługuje według autora jako najbardziej oczekiwany tytuł 2017 bo... No właśnie dlaczego? Bo wyjdzie na Wii U, której kończy się już żywot i zarazem będzie to jedna z tytułów startowych nadchodzącej konsoli od nintendo? Najlepiej po prostu przestańcie wciskać swoje opinie do artykułu, a najlepiej komentujcie swoje własne artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> * Ale wtedy okazało się, że jest jeszcze jedno wielkie nieporozumienie. Wybranie "najbardziej
> oczekiwaną grą" The Legend of Zelda: Breath of the Wild.*
>
> *Najbardziej oczekiwaną grą roku 2017 została nowa Zelda na nieznaczące dziś już nic
> Wii U oraz Switcha, który pozostaje w sumie wielką niewiadomą i już jest na przegranej
> pozycji
.*

>
> xD
> Brawa dla autora, "Tego (tekstu) się po prostu nie da przebić. "

Napisałeś ten post, ale nie skapnąłeś się, że cytowany fragment to nazwa innego artykułu podlinkowanego? Szkoda.

Dodam też "xD". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdeług mnie:
Overwatch jest na swoim miejscu :)
Nowa Zelda to jedyna z nominowanych gier, która mnie w jakimś stopniu interesuje (jakby było nowe divinity, to bym się kłócił :P )
Blizz studiem roku? Cóż tutaj może bym dał nagrodę dla ID Software, szczególnie, że blizz po za OW w tym roku wypuścili tylko <strasznie średnie> tajne operacje i pozostawili niesmak po blizzcoinie.
Najbardziej mnie dziwi, dlaczego Inside wygrało jako gra niezależna, reszta z nominowanych tytułów była znacznie lepsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że to podlinkowany artykuł - w jaki sposób to zmienia to co napisałeś? Nadal jest to twoja opinia nie poparta żadnymi argumentami opartymi na faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z autorem tekstu. Dodałbym jeszcze tragiczne nominacje do strategicznej gry roku. Zabrakło Stellaris i Homeworlda, za to znalazły się Banner Saga 2 i Xcom 2 będący de facto przedstawicielami innego gatunku. W sumie i tak dobrze, że przynajmniej dodali tą kategorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Overwatchowi jakaś nagroda się należała, mam natomiast wątpliwości czy aż 4, w tym ta najważniejsza - lub bodaj dwie, bo nagroda dla studia to też nobilitacja. I właśnie ta druga budzi mój największy sprzeciw, bo Blizzard poza wydaniem Overwatcha i solidnego Legionu zaliczył też w tym roku parę dość poważnych wpadek.

Kolejna statuetka dla Wiedźmina to miłe zaskoczenie. Prawdę mówiąc byłem przekonany, że powędruje do DS3.

A co do kontrowersyjnej Zeldy - nie chodzi o to, czy gra będzie zła czy dobra. Rozumiem, że dla fanów marki to wielkie wydarzenie i szanuję to. Tyle, że nie każdy jest fanem tej marki, a nagroda, którą gra otrzymała nosi konkretną nazwę. Zelda nie zasługuje na tytuł "najbardziej oczekiwanej gry 2017 roku" po prostu dlatego, że nie jest najbardziej oczekiwana. Idę o zakład, że ten tytuł przegrałby przynajmniej z RDR2 i Andromedą (a może i God of Warem) w każdej sondzie tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ripoff takich gier jak Dirty Bomb, TF2 czy Paladins grą roku? Śmiech na sali. Przy wydaniu Sombry już była afera, że blizzard skopiował koncept art Sparks i przemienił kolor postaci na różowy żeby dzieciaki się nie domyśleli ;) Tytuł dostał nagrodę za najlepszą grę e-sportową, a e-sport w OW nawet nie istnieje. OWL dopiero co jest w produkcji, world cup to nie e-sport, a event promocyjny. Moim zdaniem grą roku powinien być tytuł unikalny, coś czego nigdy jeszcze nie pokazano, zaprezentowano. Inside miał ogromny potencjał, no ale przecież indie takiej statuetki nie może dostać bo nie ma co wrzucić do koperty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować