Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Commandos w feudalnej Japonii - recenzja Shadow Tactics: Blades of the Shogun

6 postów w tym temacie

Dokładnie. Pierwszy minus raczej na siłę, tym bardziej, że gry tego typu pojawiły się na rynku sporo ponad dekadę temu, więc spora część młodszych graczy nawet ich nie kojarzy.

Czy ktoś specjalnie czekał na ten tytuł?
Tak, odkąd tylko trafiłem na wzmiankę o grze Mimimi stała się ona najbardziej wyczekiwanym przeze mnie tytułem w tym roku :) i cieszę się, że się nie zawiodłem (przy samym demku spędziłem ponad 10h ) :D

Szkoda tylko, że zaraz pewnie kurier z paczką przyjedzie a tu trzeba iść do pracy...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten 1 minus moglibyście se darować np. w ten sposob kazda strzelanka jest plagiatem wcześniejszej
> .

Nie do końca się zgadzam. Strzelanki może i są do siebie podobne, ale rzadko która pożycza od konkurencji praktycznie wszystko, a tu jednak mamy taki przykład. Nawet umiejętności niektórych postaci są zerżnięte z jednej z pokrewnych gier. Momentami brakowało mi po prostu trochę więcej innowacji ze strony twórców i chęci zrobienia czegoś bardziej od siebie. Kto wie, może w kontynuacji się szarpną. Szczególnie za coop trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że za Shadow Tactics mogą odpowiadać choć w części ludzie, którzy w Spellbound pracowali nad Desperados i resztą :). Zwłaszcza, że ten shadow mode to wypisz wymaluj stoper z Desperados (tylko tam, o ile mnie pamięć nie zawodzi, można było 3 akcje zakolejkować u każdej postaci). Nie czepiałbym się drobnych baboli z animacjami czy utykaniem postaci - w końcu to małe studio (19 osób, pewnie wliczając w to niero... eee, menadżerów ;)). Loadingi... cóż, rozbestwiło się nam współczesne pokolenie graczy ;), mnie by to bardzo nie przeszkadzało (no ale ja pamiętam, jak np. w Sin quickload potrafił trwać półtorej minuty :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować