Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Rising 4 - hit czy kit? Przegląd ocen

6 postów w tym temacie

> Wiedzialem odrazu ,ze to bedzie szambo . Kazdy gameplay opieral sie na tym jaka bron
> mozemy zbudowac , nic wiecej . Do tego w marnym wykonaniu.


76/100=szambo ?xD? Podobno nigdy nie pokalałeś się grą, która ma mniej niż 90/100 na Metacriticu. Nie jestem fanem serii DR, praktycznie styczność z nią miałem nikły, grałem trochę, chyba w DR3, albo 2, a w 4 miałem okazję chwilę na PGA, ale stwierdzić, że gra jest szambem bo ma TYLKO 76/100 to jakiś kabarecik. A tak obiektywnie patrząc, to na 16 ocen tylko 2 są poniżej 70, nie wydaje mi się, żeby gra, która została oceniona w ten sposób, mogła być nazwana grą złą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wiedzialem odrazu ,ze to bedzie szambo . Kazdy gameplay opieral sie na tym jaka
> bron
> > mozemy zbudowac , nic wiecej . Do tego w marnym wykonaniu.
>
>
> 76/100=szambo ?xD? Podobno nigdy nie pokalałeś się grą, która ma mniej niż 90/100 na
> Metacriticu. Nie jestem fanem serii DR, praktycznie styczność z nią miałem nikły, grałem
> trochę, chyba w DR3, albo 2, a w 4 miałem okazję chwilę na PGA, ale stwierdzić, że gra
> jest szambem bo ma TYLKO 76/100 to jakiś kabarecik. A tak obiektywnie patrząc, to na
> 16 ocen tylko 2 są poniżej 70, nie wydaje mi się, żeby gra, która została oceniona w
> ten sposób, mogła być nazwana

No wlasnie , a ja gralem w 1 ,2 i wiem w jak marna strone zmierza ta gra . A w tych czasach 7 to syf a nie gra warta 220zl. Mozna kupic i pograc jak bedzie warta 40pln . Podaj mi tu gre ktora dostala taka srednia i byla warta chocby drobnej uwagi , tylko tak szczerze a nie podasz byle tytul i powiesz , ze jest dobry aby tylko zaprzeczyc. Skoro Gamespot wystawia 7 to ja sie odnosze do tych 4-6 stad taka moja ocena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać że dzisiaj gry ocenia się w skali 7-10. Kompletnie niegrywalny Arkham Knight na PC dostał średnią 7. Duży wydawca lub duża premiera nigdy nie zostanie oceniona nisko bo gazetka nie będzie zapraszana na eventy i nie dostaną kopii recenzenckich.

Więc tak - 7 - siedem oznacza wszystko ale nie grę wartą uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu 7 to gra nadal warta uwagi, dopiero 5 czy 6 to średniak. Jednakże oglądałem gameplay''e (zwłaszcza stream z Blakem Andersonem polecam :P) i mi się podoba, a chyba to powinno być dla mnie najważniejsze. Myślę, że będę bawił się dobrze, bo lubię czasami rozluźnić się przy konsoli i masakrować tłumy nieumarłych (ba, pod tym względem podobał mi się nawet Crackdown 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować