Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Street Racing Syndicate - temat ogólny

338 postów w tym temacie

Mam pytanie: Czy w tej grze występują jaieś nowsze samochody (premiera po 2003)? Zasatanawiam sie nad kupnem ale muszę się wszystkiego dowiedzieć! Acha.. jak wyglądają trasy w SRS? Dużo szczegółów czy na ostatnim planie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 12:17, PAPISHON napisał:

Nirtuje mnie jedna sprawa. Jak się uzupełnia nitro ?? Bo ja zawsze kupuje nowe nitro.


Omijaj samochody (bardzo blisko), wykonuj drifty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 12:16, MARCOS napisał:

Mam pytanie: Czy w tej grze występują jaieś nowsze samochody (premiera po 2003)? Zasatanawiam
sie nad kupnem ale muszę się wszystkiego dowiedzieć! Acha.. jak wyglądają trasy w SRS? Dużo
szczegółów czy na ostatnim planie?


Są auta z 2004 roku, trasy wyglądają fajnie jak w NFS: U2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 12:19, Markus89 napisał:

Są auta z 2004 roku, trasy wyglądają fajnie jak w NFS: U2


Ale za dużo ich nie jest.... (mazda, nissan, toyota, lexus, mitsubishi, subaru - chyba tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam takie pytanie....
jak zaczynam wyscig na czer. kropkach to po wyścigu mam takie coś wager 0 + i podzpodem +5000 zł. a moge jakoś.. wydac cześć swojej kasy aby zwiekszyc wygraną po wyścigu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 12:17, PAPISHON napisał:

Nirtuje mnie jedna sprawa. Jak się uzupełnia nitro ?? Bo ja zawsze kupuje nowe nitro.


Jak jesteś w trybie swobodnej jazdy, to wpadaj w poślizgi i mijaj blisko samochody, dostajesz za to punkty, i odnawia ci się nitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu potrzebuje pomocy.
nei znam sie za bardzo na samochodach i mam kilka pytań:
1- jak rozpoznac ze dany samochod ma naped na tylne koło czy przdnie lub na 4 ?
2- kupiłem jakiś samochud, stuningowałem co mogłem.. a on tylko wyciąga 180km/h :/ jakie mi samochody polecacie abym kupił zebym jechał tak po tuningu.. ponad 250 ?
3- w jednej z misji iron man (medioum) było sześć odcinków 6 tzw. rund... wygrałem szybki samochud. i tak w wyścigach 1,2,3,4, byłem no 1 a w 5 zajełem 3 meijsce i nagle.. widze ze.. musze zaczyanać wszystko od początku :/ no co to ma być za sprawiedliwość :/ juz mis ie nie chce zaczynać wszytskiego od nowa...
4- myślałem ze mój samochud jest dobry bo wygrywałem kazdy wyścig w czerwonej kropce... az tu nagle wygrałem pojedynczego gościa ze złotej.. i jak dał gazu..to ni *uja nie mogłem go dogonić :/

prosze o szybką odpowiedz a ja lece zbierac kase na nowy samochud... i tuning do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 09:10, Chester001 napisał:

1- jak rozpoznac ze dany samochod ma naped na tylne koło czy przdnie lub na 4 ?


To trzeba poprostu wiedzieć. Jak się znasz lepiej na samochodach to wiesz. Ewentualnie jak już kupisz brykę, to na hamowni widać które kółka się kręcą.

Dnia 12.08.2006 o 09:10, Chester001 napisał:

2- kupiłem jakiś samochud, stuningowałem co mogłem.. a on tylko wyciąga 180km/h :/ jakie mi
samochody polecacie abym kupił zebym jechał tak po tuningu.. ponad 250 ?


W tej grze licznik nie pokazuje km/h, tylko mph (mile), w tym przypadku 180mph = 245 km/h (w przybliżeniu). Mph mnoży się przez 1.36 i wychodzi wynik w km/h

Dnia 12.08.2006 o 09:10, Chester001 napisał:

3- w jednej z misji iron man (medioum) było sześć odcinków 6 tzw. rund... wygrałem szybki samochud.
i tak w wyścigach 1,2,3,4, byłem no 1 a w 5 zajełem 3 meijsce i nagle.. widze ze.. musze zaczyanać
wszystko od początku :/ no co to ma być za sprawiedliwość :/ juz mis ie nie chce zaczynać wszytskiego
od nowa...


W Iron Mana nie grałem, ale nie chodzi tam przypadkiem jak w normalnych wyścigach o ilość punktów respektu. Może poprostu tamten gość cię minimalnie wyprzedził pod koniec.

Dnia 12.08.2006 o 09:10, Chester001 napisał:

4- myślałem ze mój samochud jest dobry bo wygrywałem kazdy wyścig w czerwonej kropce... az
tu nagle wygrałem pojedynczego gościa ze złotej.. i jak dał gazu..to ni *uja nie mogłem go
dogonić :/


Komputerowi gracze czasem tak mają ... ew. czy to nie czas zmienić brykę ? Czym jechał on a czym ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy wam też po jakimś czasie grania, przestaje lecieć muzyka i nie słychać odgłosów w menu. Reszta jest dobrze. Ale grać bez muzy w to, to nie bardzo. A nie będę restartował gry co chwila. Są może jakieś patche, do tej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 14:25, NyGgA MiLy napisał:

Mam taki problem.Jak uruchamiam grę,to gra się włącza,kilka ''''przełączeń'''' w tle i wyskok
na pulpit.Co to może być?PLS o jak najszubszą odp.


Konfigurację kompa podaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 14:16, Dante Dy`nei napisał:

Mam takie pytanie. Czy wam też po jakimś czasie grania, przestaje lecieć muzyka i nie słychać
odgłosów w menu. Reszta jest dobrze. Ale grać bez muzy w to, to nie bardzo. A nie będę restartował
gry co chwila. Są może jakieś patche, do tej gry ?


Mi się muzyka wycisza lekko, lecz po chwili wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiec mam
Toyote supre oraz toyote MR2 Spyder.. ta pierwsza wyciaga 170 a ta druga 132 :/
doradzcie jaki samochud kupić bo mam zawody ale ... z nimi nie mam szans!musze miec coś szybszego
i po drugie jak zdobyć dodatkowe samochody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować