Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us Part II - Ellie będzie się mścić za śmierć Joela?

18 postów w tym temacie

Myślę że ta gra aż takiej mistycznej symboliki mieć nie będzie. Obstawiam że ktoś podobny do Zbawców z TWD napadnie na osadę gdzie mieszkali z Tommym i wybili wszystkich prócz nich, i za to będą się mścić. Albo, dowie się od kogoś że to oni zaciukali Świetliki i będzie zła za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joel ma się ok. Na 100 wrócili do domu i zobaczyli że wszyscy są martwi.

Jedną z najmocniejszych części The Last of Us była interakcja pomiędzy nimi a sama gra stała twardo na ziemi. Więc pozbywania się kogoś z nich i dodanie mistycyzmu pasowało by jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mojej opinij, Joel będzie jak najbardziej żywy a przynajmniej przez większość gry.
Natomiast pierwsze co przyszło mi do głowy po obejrzeniu zwiastuna to easter egg z Uncharted 4 na którym Ellie jest ukazana w ciąży. Załóżmy że urodziła i jej dziecko jest równie wyjątkowe co Ellie, świetliki znajdują Joela i Ellie i zabierają dziecko i tak dalej i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2016 o 17:20, Cykada85 napisał:

Świetliki zabija Joela za rzeź w szpitalu, a Ellie nie świadoma prawdy będzie się na
nich mścić.


O ile jacyś przeżyli. Fakt, nie pokazali jak zabija wszystkich ale może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie pierwszy trailer z The Last of Us ?
Jak Ellie z Joelem walczą w hotelu i zabijają ?
Wtedy też wydawało się to dosyć szokujące. Mała dziewczynka walczy brutalnie.
Takie czasy, taka rzeczywistość ( w grze ), takie metody.
Ja albo oni. Oko za oko, a jeszcze lepiej oczy za oko ;)

Jak Negan w The Walking Dead.
Takie czasy wymagają takich metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... poza Joelem, który ewidentnie żyje, Ellie stawiała sobie jeszcze Świetliki za obiekt szacunku przez ich próby znalezienia lekarstwa. Więc pewnie dowie się o tej rzeźni, którą zorganizował Joel, ten zwali to na żołnierzy lub jakieś "gangi". To by zresztą tłumaczyło zachowanie Joela na trailerze. Wszędzie brutalnie zabici ludzie, Ellie cała we krwi, a ten dość chłodno pyta w stylu "Co ty robisz?". Zgaduję, że na koniec się dowie, że to Joel stoi za zaprzepaszczeniem uratowania ludzkości i go zabije. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda Joel żyje myśłe że twórcy nie są na tyle głupi żeby uśmiercać Joela bo wiedzą jak zawiedli by swoich fanów i jak zepsuli by fabułe uważam że dużo ludzi mialo by inne podejscie do tej gry gdyby okazało się że joel nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować