Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - karty pre-paid dostępne

28 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 16:44, au_rel napisał:

> Konto w mBanku wraz z kartą, za którą można opłacać WoW jest za darmo.

Wydanie tej karty (eKarty) kosztuje 20zł, albo 25zł, nie jestem pewien.


Jednorazowa opłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie konto w Mbanku.
ekarta to koszt 25zł rocznie.
Ja miałem farta i załapałem się na 15zl:D
ale i tak w skali roku jak grasz cały czas to wychodzi taniej. A ile korzyści jest z samego konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam tylu problemow z abonamentem bo po prostu nie gram w WoW''a :P wole Guild Wars! Znacznie ciekawsze i do tego bez abonamntu... rzuccie poprostu WoW''a i kupcie se GW a zaoszczedzone pieniadze wydajcie na cos przyjemniejszego... np. wypad na miasto z kolegami na piwo, albo na nowe ciuchy... albo na inna gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ale GW jest nudne (przynjamniej dla mnie), podchodzilem to tego czegos kilka razy i lipa...a w wowa gram juz (z przerwami na Lineag2, COH i COV) gdzies kolo roku. W tej grze jest klimat ktorego nie znalazłem w zadnym innym MMORPG a wierzcie troche ich probowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam gw podstawke, gralem tydzien, pozniej 10 kumpli nie dalo rady mnie wciagnac w zabawe. no i wrocilem do wowa, ktorego mecze od premiery i nadal mi sie nie nudzi ;]

gw jest nudny jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 00:32, Goral321 napisał:

kurwde nie zdążyłem Kupić:/


Kolego, chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po sylwestrze :) Karty prepaid są ogólnodostępne w różnych sklepach i raczej nie ma takiej możliwości, żeby ich gdzieś zabrakło. Po za tym piszesz w temacie z roku 2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować