Myszasty

Witajcie na nowym forum gram.pl!

188 postów w tym temacie

No to już autorskie wypociny byłych ludzi Gramu odeszły do lamusa. Smuteczek wielki... Mam tylko nadzieję, że pieniądze (niemałe) przeznaczone na licencję obecnego skryptu forum nie pójdą na marne.

Teraz czekam na aktualizację Kolektywu (Apache, PHP, MySQL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliście chociaż zrobić coś aby podpięte tematy były ustawione jako obserwowane... chyba, że czegoś nie widzę albo planujecie coś z tym zrobić?

PS Na najnowszej Operze raz jestem zalogowany, raz wylogowany, choć przeważnie zalogowany. Czyszczenie ciasteczek nie pomaga, z innych przeglądarek nie zamierzam korzystać ani sprawdzać czy tam działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dostawa. Sortowanie trochę nie tito w dziale "Newsy i teksty" (posortowane domyślnie, według daty aktualizacji). Ten temat o Crashu to nawet z nowymi postami nie wskakuje wyżej niż na screenie. Chrome 55.

dvfghnjnhmgvfd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również miałem problem z tym, że na głównej stronie byłem zalogowany, a na Forum klikanie Zaloguj nic nie zmieniało, nie wywoływało żadnej akcji.

Wyrzuciłem wszystkie Cookies domeny *.gram.pl i gdy ponownie zalogowałem się na głównej stronie i kilka razy przeładowałem forum - za pierwszym razem dalej twierdziło, iż nie jestem zalogowany - raptem pojawił się awatar i możliwość pisania.

Podobne problemy miałem już przy poprzedniej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poprosił o link do strony z newsami na górnej belce. No chyba, że czegoś nie widzę.

No i gdzie są przypięte przeze mnie tematy? Zniknęły, czy potrzebne są jakieś czary mary?

Edytowano przez Saddler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Saddler napisał:

A ja bym poprosił o link do strony z newsami na górnej belce. No chyba, że czegoś nie widzę.

No i gdzie są przypięte przeze mnie tematy? Zniknęły, czy potrzebne są jakieś czary mary?

Co do belki - zapewne się pojawi niedługo. Stay tuned :)

Przypięte tematy - musisz poszukać w poszczególnych kategoriach. Jeszcze pomyślimy jak rozwiązać temat tych ulubionych kategorii, aby wyświetlały się domyślnie na głównej. Aktualnie najlepiej byłoby te tematy dodać do obserwowanych. Wtedy z pewnością nie będzie problemu z umykającymi postami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam durne pytanie - z poziomu głównej strony mogę zmienić awatar tylko na taki 64x64 px.

Wy tutaj widzę macie porządnej rozdzielczości... ale z poziomu ustawień konta na forum widzę tylko dodanie Motywu profilu, a nie ma nic związanego z awatarem.

Jak zatem ustawić awatar na 'normalny' a nie lowresowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić kolejność wyświetlania postów od najstarszego do najnowszego? Aktualne ustawienie jest IMO debilne, bo żeby czytać dyskusję trzeba dotrzeć na koniec strony, a później przesuwać się do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Da się jakoś zobaczyć tematy które wcześniej miało się obserwowane?

2. Co to za moda żeby komentarze były od najnowszych do najstarszych? To jest głupie bo ktoś komuś odpowiada więc trzeba zjechać niżej żeby zobaczyć na co a tam okazuje się że to odpowiedź na jescze starszy post...

Po za tym ok, fajnie że można plusowić i minusować komentarze, robić multi cytowanie i jest CKEditor.

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem edytować poprzedni post ale już nie mogłem sorry za dubla:

Ok znalazłem jeszcze kilka fajnych nowości bardzo mnie to cieszy :) (reputacja i... chciałem wypisać jeszcze parę rzeczy ale odnajduje kolejne i lista robi się za długa :D dobra robota ogarnijcie punkt drugi i będzie cudo dzięki za włożoną prace!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, IP.Board wrzuciliście? Jestem pod wrażeniem prawdę mówiąc. Tylko, tak jak zgłosili inni, są problemy z logowaniem. Tzn. po zalogowaniu tego nie wyświetla, dopiero po wejściu do danego tematu okazuje się że jednak się udało. Testowane na Vivaldi i Firefoxie.

A tak - macie jeszcze brakujące linie w tłumaczeniu, choćby przy edycji posta:

610f8f7e42.png

Edytowano przez ziptofaf
Bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanie co do gramsajtów. Będą one kontynuowane jako gramowe blogi, czy blogami będą mogły się stać po prostu nasze profile? Bo zamierzałem ruszyć u Was z blogiem, ale nie wiem czy teraz mi się to opłaci. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Skelldon napisał:

Mam tylko pytanie co do gramsajtów. Będą one kontynuowane jako gramowe blogi, czy blogami będą mogły się stać po prostu nasze profile? Bo zamierzałem ruszyć u Was z blogiem, ale nie wiem czy teraz mi się to opłaci. xD

Czas pokaże. Ja osobiście chciałbym odświeżenia Gramsajtów i liczę, że i z tym tematem ruszymy. Na razie - lecimy z Forum :)

Natomiast co do błędów, bugów i innych owadów - wszystko sobie zapisuję i będziemy łatać. Postaram się też dowiedzieć się, co będzie do zrobienia na już, a na co będziemy musieli chwilę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się