Myszasty

Witajcie na nowym forum gram.pl!

188 postów w tym temacie

4 godziny temu, Fang napisał:

O te ogólne:
https://static0.gram.pl/rss/newsy.xml - ostatnia aktualizacja Thu, 09 Aug 2018 22:44:52 +0200

https://static0.gram.pl/rss/artykuly.xml - ostatnia aktualizacja Wed, 08 Aug 2018 12:00:18 +0200

PS. Dzięki za zainteresowanie

Już chyba wiemy w czym leży problem, pytanie jak długo będzie trzeba czekać na naprawienie problemu. Ale będzie załatwione as soon as possible ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Muradin napisał:

Już chyba wiemy w czym leży problem, pytanie jak długo będzie trzeba czekać na naprawienie problemu. Ale będzie załatwione as soon as possible ;)

Wielkie dzięki :)

EDIT: Właśnie sprawdziłem i już działa. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkleję to samo, co własnie napisałem w temacie o GTA V.

Cytat

Co za żenada... Nie da się nawet dodać dłuższego posta, bo wywala błąd. Próbowałem teraz zedytować mój poprzedni post i w ten sposób dodać treść, która miała być dodana od samego początku, ale nic z tego. Nawet edytować nie można. Nie dziwię się, że masa tematów stoi martwa, skoro zapewne po napisaniu jakiejś dłuższej treści nie da się wcale dodać posta.

Ciekaw jestem ile innych osób próbowało coś napisać w innych tematach i nie mogło z tego samego powodu. Podejrzewam, że mógł ich dodatkowo trafić szlag, kiedy piszą tekst mający ponad 10 tysięcy liter, a kiedy chcą go już dodać to wywala piękny błąd i nawet nie mogę wrócić do edycji tekstu, który właśnie napisali, bo się po prostu nie da... 

Edytowano przez SplitGrave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SplitGrave napisał:

Wkleję to samo, co własnie napisałem w temacie o GTA V.

Ciekaw jestem ile innych osób próbowało coś napisać w innych tematach i nie mogło z tego samego powodu. Podejrzewam, że mógł ich dodatkowo trafić szlag, kiedy piszą tekst mający ponad 10 tysięcy liter, a kiedy chcą go już dodać to wywala piękny błąd i nawet nie mogę wrócić do edycji tekstu, który właśnie napisali, bo się po prostu nie da... 

Ogólnie powinno być tak, że Forum powinno pokazać Ci, że "masz wcześniej zapisany tekst". Prawdopodobnie przy pisaniu dłuższego postu (10 k liter to jest sporo) zwyczajnie doszło do wygaśnięcia sesji.

Ewentualnie napisz konkretnie jak długi był to tekst, czy miał jakieś szczególne formatowanie/znaki. Spróbujemy sprawdzić, w czym leży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Muradin napisał:

Ogólnie powinno być tak, że Forum powinno pokazać Ci, że "masz wcześniej zapisany tekst". Prawdopodobnie przy pisaniu dłuższego postu (10 k liter to jest sporo) zwyczajnie doszło do wygaśnięcia sesji.

Ewentualnie napisz konkretnie jak długi był to tekst, czy miał jakieś szczególne formatowanie/znaki. Spróbujemy sprawdzić, w czym leży problem.

Oprócz tego, że było ponad 10k liter, to na 100% używałem też kodu na pogrubienie tekstu i cyfr z kropkami (1. 2. 3. itp.). Było chyba też kilka 2-3 linijkowych odstępów/przerw w tekście. Jak już dodałem posta to pojawił się jakiś komunikat na czerwonym tle, który szybko zniknął i strona się odświeżyła... eh... może w najbliższych dniach spróbuję napisać coś podobnego i zobaczę czy będzie to samo. No i na 100% nie wylogowało mnie z konta przy próbie dodania posta. 

Edytowano przez SplitGrave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odwiedzić sobie ten serwis, sprawdzić czy może coś w końcu zostało zrobione. Widzę, że dalej to samo, świecenie oczami, że już za rogiem super usprawnienia, a tak naprawdę widzę, że coraz ciekawiej się robi. Na gramsajty nie można się już zalogować i jedynie mogę wbić na nie poprzez wyszukiwarkę, bo jakieś super "aktualizacje" zostały wprowadzone.

Nie, czyszczenie ciastek i włażenie po przez inną przeglądarkę nie rozwiązuje problemu.

Smutne jak wierzyłem jeszcze te 2-3 lata temu, że ktoś chce zrobić porządek tutaj. A burdel robi się tu coraz większy. Jest to jedyna strona, w której co chwilę są jakieś problemy z logowaniem, gdzie forum jest nieczytelne, gdzie blogi są ukryte i niemożliwe do normalnego przejrzenia, gdzie nawet swój sklep stracili, bo wykupił ich kto inny. A jakość materiałów? Gram.pl tak wybudowało swoją reputacje, że nawet nie chcę mi się ich oglądać/czytać, bo mam wrażenie, że to będzie na poziomie jakiegoś brukowca pokroju "Fakt".

Już wolałbym aby na FB zobaczył nowinkę, że Gram.pl znika na zawsze, nie wzruszyłbym się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni nie można pisać komentarzy do news-ów. Najpierw myślałem że to tylko u mnie ale to raczej niemożliwe żeby strona była aż tak martwa żeby nikt pod żadnym newsem nic nie pisał. W załączniku screen z konsoli przeglądarki przy próbie wysłania post-a.

1.PNG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Fang napisał:

Od paru dni nie można pisać komentarzy do news-ów. Najpierw myślałem że to tylko u mnie ale to raczej niemożliwe żeby strona była aż tak martwa żeby nikt pod żadnym newsem nic nie pisał. W załączniku screen z konsoli przeglądarki przy próbie wysłania post-a.

1.PNG

Potwierdzam. Nie da się pisać pod newsami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Pomimo tego, że konto na gram.pl mam chyba....prawie od jego początku..? (jeszcze od czasu jak to była strona cdprojektu), to przyznam, że prawie na forum nie pisałem, korzystałem jedynie z informacji o na stronie oraz ze sklepu, który tam działał. Ponieważ od kilku lat się nie logowałem, to postanowiłem sprawdzić co tam w grach piszczy i...jakież było moje zdziwienie, że wszystko inaczej, sklepu nie ma itp. No ale odbiegam od tematu.

Chodzi mi o to, czy gdzieś tu na forum jest informacja / FAQ odnośnie tego połączenia spółek i tego co się stało z kontami? Czy mogę gdzieś podejrzeć swoje konto a na nim moją historię zakupów czy inne rzeczy, które tam były?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Sadrith_Mor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tutaj nie było i pierwsze co się mnie rzuciło w oczy to brak gramsajtów. CO SIĘ STAŁO?! Blogi jeszcze wrócą? A jeśli tak, to co ze starymi wpisami? To była kwintesencja tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Green1992, pewnie już nigdy nie wrócą, osoby odpowiedzialne za stronę mają już całkowicie wywalone, ważne że "polubienia" na fb się teraz zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2020 o 22:40, Osiol napisał:

Green1992, pewnie już nigdy nie wrócą, osoby odpowiedzialne za stronę mają już całkowicie wywalone, ważne że "polubienia" na fb się teraz zgadzają.

No nie wiem, czy maja wywalone czy nie, możliwe że nad czymś pracują. Można chociaż by było rozwiązać problem z logowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś w to jeszcze wierzy? Od ilu lato obiecywali super rewolucje i wspaniałe zmiany? Sam długo czekałem cierpliwie mając nadzieje, że coś ruszy. Teraz wiem, że nic z tego nie będzie na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2020 o 19:39, Osiol napisał:

A czy ktoś w to jeszcze wierzy? /.../

Coś jednak się dzieje. Za wolno, za mało, ale jednak coś się dzieje. Sam to dzisiaj zauważyłem. A co się dzieje, to sam sprawdź, na pewno to dostrzeżesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2020 o 18:45, KrzysztofMarek napisał:

Coś jednak się dzieje. Za wolno, za mało, ale jednak coś się dzieje. Sam to dzisiaj zauważyłem. A co się dzieje, to sam sprawdź, na pewno to dostrzeżesz.

Jeśli mogę coś powiedzieć, tak od siebie - to, że coś się nie dzieje na zewnątrz nie znaczy, że nic się nie dzieje wewnątrz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się