Myszasty

Witajcie na nowym forum gram.pl!

188 postów w tym temacie

8 minut temu, Piotrbov napisał:

Wygląda nieźle tylko smutek że tematy zostały podzielone. Bardzo lubiłem ten zbiór wszystkich tematów na jednej stronie.

Yeah, mi też szkoda. Jako zastępstwo można wejść do zakładki "Aktywność" i wtedy wszystkie najnowsze posty pokazują się na jednej stronie. Wciąż nie to, ale bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nowy wygląd i funkcjonalności bardzo się podobają, ale najważniejsi są użytkownicy i mam nadzieję, że nowe forum skłoni do powrotu weteranów gram.pl.

Co do logowania, to po podaniu poprawnych adresu e-mail oraz hasła zostałem przeniesiony na stronę główną forum jako niezalogowany użytkownik, niemniej wystarczyło wpaść do kilku działów, by nagle być zalogowanym. Jest to jednak rzecz do naprawienia.

Moim zdaniem przycisk "Powiadom mnie o odpowiedziach" powinien być domyślnie włączony. Skoro wypowiadam się w danym temacie, to chyba logicznym jest, że chciałbym otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach? Zaznaczanie tej opcji w każdym temacie jest raczej słabym rozwiązaniem.

A, i button gram.pl powinien przenosić raczej na główną stronę serwisu, a nie na forum (nie żebym zbyt często korzystał z głównej, ale jest to lekko mylące), choć przycisk przenoszący na forum również by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się na forum? Wchodzę, klikam "zaloguj się" i nic się nie dzieje. Wchodzę w dowolny temat i na samym dole klikat podobną opcje i wyrzuca mnie na główną forum i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Piotrbov napisał:

Wygląda nieźle tylko smutek że tematy zostały podzielone. Bardzo lubiłem ten zbiór wszystkich tematów na jednej stronie.

Feed ostatnio  aktywnych wątków powróci w jakiejś formie, bo platforma powinna na to pozwolić. Niech się tylko ekipa otrzaska z możliwościami. To jedna z pierwszych rzeczy, które chcielibyśmy zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gumisiek2 napisał:

Moim zdaniem przycisk "Powiadom mnie o odpowiedziach" powinien być domyślnie włączony. Skoro wypowiadam się w danym temacie, to chyba logicznym jest, że chciałbym otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach? Zaznaczanie tej opcji w każdym temacie jest raczej słabym rozwiązaniem.

Tu sobie chyba możesz ustawić aby temat w którym piszesz automatycznie był dodawany do obserwowanych

http://forum.gram.pl/notifications/options/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gumisiek2 napisał:

Mnie tam nowy wygląd i funkcjonalności bardzo się podobają, ale najważniejsi są użytkownicy i mam nadzieję, że nowe forum skłoni do powrotu weteranów gram.pl.

Też mam taką nadzieję. Trzeba było paru zmian, ale mam wrażenie, że wreszcie wszystko ruszyło w kierunku, którego chciałem od początku. :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ooo... Mysza żyje O.o Kiedy Pr0gram? ;P

Ech, teraz codziennie przez całą Wawę do biura dygam, więc czasu na posiadówy z Lucasem przy mikrofonie w zasadzie nie ma. Nie chcę niczego obiecywać, bo jestem realistą, ale nie ukrywam, brakuje mi tego troszku. Może nowy 2017 da nieco odetchnąć i dwóm starym dziadom uda się wrócić? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Myszasty napisał:

Ech, teraz codziennie przez całą Wawę do biura dygam, więc czasu na posiadówy z Lucasem przy mikrofonie w zasadzie nie ma. Nie chcę niczego obiecywać, bo jestem realistą, ale nie ukrywam, brakuje mi tego troszku. Może nowy 2017 da nieco odetchnąć i dwóm starym dziadom uda się wrócić? :D 

Dwa dni urlopu, dwie skrzynki mleka i jazda z koksem... No chyba, że podwładni tacy rozbrykani i trzeba ich pilnować jak dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem jak ustawić "prawidłową" kolejność postów pod newsami, czyli od najstarszego do najnowszego, a nie odwrotnie jak jest teraz. Na dodatek kolejny "błąd": na stronie głównej pod tym newsem jest niby 13 komentarzy - wchodzimy do środka i na chwilę obecną jest 51...

Edytowano przez Isildur
Poprawa błędów/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Muradin napisał:

Czas pokaże. Ja osobiście chciałbym odświeżenia Gramsajtów i liczę, że i z tym tematem ruszymy. Na razie - lecimy z Forum :)

Natomiast co do błędów, bugów i innych owadów - wszystko sobie zapisuję i będziemy łatać. Postaram się też dowiedzieć się, co będzie do zrobienia na już, a na co będziemy musieli chwilę poczekać.

Gramsajty tworzyło się świetnie, głównie za sprawą prostoty całego procesu. Ucieszyłbym się, gdyby powróciły w odświeżonej formie. :x 
A co do samego forum to na moje oko wygląda ładnie bardzo. Błędów nie dało się uniknąć, bo przecież pojawiło się ono w niespełna dzień, więc jestem w stanie to zrozumieć. 
post-19715-Brent-Rambo-gif-thumbs-up-img
PS: I tak najbardziej cieszę się z gifów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gumisiek2 napisał:

Jak zmienić avatar? :$

Z tego co wiem, trzeba na naszym koncie serwisowym. Ale chyba jest jakiś lag z aktualizacją danych (stawiam, że po stronie serwisu), bo w profilu mam od wczorajszego wieczora nowy a wyświetla się wszędzie wciąż stara fota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, knypol17 napisał:

A gramsajtach już nikt nie pomyśli... ; (

 

Spokojnie i za gramsajty się wezmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Muradin napisał:

To jeszcze tak podrzucę: http://www.gram.pl/konto_main.asp

Jeśli ktoś chce zmienić avatar na nieco większą rozdzielczość. Na tę chwilę będziemy musieli się posiłkować tym linkiem :)

Niestety nie do końca. :) Na ten moment z wgraniem nowego avatara musicie jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gumisiek2 napisał:

Jak zmienić avatar? :$

 

Twój nie przeszedł widzę próby czasu, w przypadku mojego rozdzielczość się nie zmieniła i wygląda normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, igorkr napisał:

Niestety nie do końca. :) Na ten moment z wgraniem nowego avatara musicie jeszcze trochę poczekać.

A to pardon, tematu nie było. Poof... Nie ma :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się