Myszasty

Witajcie na nowym forum gram.pl!

188 postów w tym temacie

15 minut temu, Muradin napisał:

Bo faktycznie będziemy musieli czekać rok, aby wszystkie tematy zindeksowało ponownie :D

Czy ja wiem, czy aż rok... Z tego, co widzę, indeksowanie doszło już do marca 2012 (najstarsze wyniki w wyszukiwarce są obecnie właśnie z tego okresu), a nowe forum zostało wdrożone 7 grudnia, więc zważywszy na ruch, jaki miał miejsce na Forum Gramum kilka lat temu, zapewne by to zabrało mniej więcej jeszcze jakiś tydzień, może dwa, logicznie patrząc na sprawę. :P 

Edytowano przez Prince_Miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Prince_Miki napisał:

Czy ja wiem, czy aż rok... Z tego, co widzę, indeksowanie doszło już do marca 2012 (najstarsze wyniki w wyszukiwarce są właśnie z tego okresu), a nowe forum zostało wdrożone 7 grudnia, więc zważywszy na ruch, jaki miał miejsce na Forum Gramum kilka lat temu, zapewne by to zabrało mniej więcej jeszcze jakiś tydzień, może dwa, logicznie patrząc na sprawę. :P 

Spokojnie, my widzimy tutaj po naszej stronie pasek "w toku" :P

No chyba, że już wprowadzono ten szybszy proces. To szybciej będzie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2016 o 15:13, Piterus_Von_Drackus napisał:

Zalogowałeś się? Zalogowałeś się... Szczękę pozbierałeś z podłogi? Pozbierałeś, więc nie narzekaj :P

Choć z drugiej strony coś jest nie tak z systemem logowania, bo z adresu http://forum.gram.pl najczęściej jestem wylogowany, ale wejdę w dowolną kategorię lub z adresu http://forum.gram.pl/forum/1-forum/ i jestem zalogowany O.o

Nic nie zbierałem. :P

 

1 godzinę temu, doctorwho napisał:

Ja się nie mogę logować z Firefox :( A na Edge działa.

Usuń ciasteczka i spróbuj się zalogować, jak nie da rady to znowu usuń i spróbuj. Mi za trzecim razem poszło. ;)

 

12 minut temu, Muradin napisał:

(...) te statystyki (...) nowego forum (...)

Będą kiedyś? B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kakarotto napisał:

Będą kiedyś? B|

Może kiedyś... Nie chcę mówić jednoznacznie. Pogadamy i wtedy, jeśli będzie decyzja "tak", to się pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kakarotto napisał:

Usuń ciasteczka i spróbuj się zalogować, jak nie da rady to znowu usuń i spróbuj. Mi za trzecim razem poszło. ;)

Nie tyle ciasteczka są problemem co jakiś cache, którego jeszcze do końca nie zdążyliśmy poznać. Ręki uciąć nie dam, że jest tak zawsze, ale po zalogowaniu gdy jesteście na stronie głównej wystarczy przejść na inną podstronę i powinniście być zalogowani. Zbadamy problem.

Statystyki?

W sumie to już masz, wystarczy sobie zsumować poszczególne liczby widoczne na głównej czy podstronach. :) Więcej? Powinny być widoczne w sekcji "Aktywność". Sorry za double posta - nie banujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Prince_Miki napisał:

Czy ja wiem, czy aż rok... Z tego, co widzę, indeksowanie doszło już do marca 2012 (najstarsze wyniki w wyszukiwarce są obecnie właśnie z tego okresu), a nowe forum zostało wdrożone 7 grudnia, więc zważywszy na ruch, jaki miał miejsce na Forum Gramum kilka lat temu, zapewne by to zabrało mniej więcej jeszcze jakiś tydzień, może dwa, logicznie patrząc na sprawę. :P 

W tym momencie pasek pokazuje 15%. Nie radziłbym też sugerować się datą, bo nie koniecznie po dacie może być to indeksowane.
Zauważyłem też że nie ma jakiejś regularności w tym pasku. Przez pierwsze 2 dni było po 1%, potem skoczyło do 9, nagle 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jak widzicie na głównej forum pojawił się moduł najnowszych odpowiedzi. Zerknijcie czy taka liczba postów byłaby dobra, a jeśli nie - jaka byłaby najlepsza? Więcej, mniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chcę po prostu możliwość ustawienia listy tematów jak było po staremu.

 

BTW ustawienia PMów coś są lipne:

Cytat

Twoja skrzynka odbiorcza jest pełna. Musisz usunąć kilka wiadomości, zanim będziesz mógł wysłać więcej.

A to tylko przy jednej wiadomości w skrzynce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mad_cinus napisał:

BTW ustawienia PMów coś są lipne:

A to tylko przy jednej wiadomości w skrzynce :P

Sprawdź czy jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

A ta koperta to wiadomości prywatnych służy!? O.o Myślałem, że do załączników podawanych pod stołem. ;P

Wystarczy nań klik...i wysyłasz do kogo chcesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

@Muradin I nawet można te wiadomości wysłać do samego siebie... Ciekawe czy narzędzia moderatorskie pozwalają na zbanowanie samego siebie. ;P

Dunno... Może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Muradin napisał:

Powiem więcej - jak najedziesz na użytkownika i poczekasz, to pojawia Ci się okienko, z którego możesz kliknąć "Wiadomość" do konkretnego użytkownika :)

Forum swoimi nowościami cały czas zaskakuje.... :)

Fajny "patent" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś super nawala z pisaniem postów - regularnie widzę niedokończone, ucięte posty.

Edytowano przez Dared00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się