Muradin

Wrestling - WWE, TNA, ROH, NJPW, Indys (Temat Ogólny)

8 postów w tym temacie

Ostatnio niejaki @Dared00 zauważył, że na gramie nie było tematu poświęconego wrestlingowi, a jeśli takowe dyskusje się rozpoczynały, to zazwyczaj były one prowadzone w kontekście recenzji gier od 2K.

Dlatego też postanowiłem utworzyć osobny temat dla tych, którzy oglądają pro wrestling! Zawsze we własnym gronie jest o wiele lepiej dyskutować o tym, co wydarzyło się na dniówkach czy PPV.

Becky Lynch na dzień dobry :) 

c504284e03a6aa26de33435f4bd2fa31.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, temat to jeszcze jest stary ale nikt w nim nie pisze już :D

 

A ja jak zacząłem w 2009 od powrotu tak w 2012 się wypaliłem jakoś i coraz mniej oglądałem. Po prostu za dużo czasu trzeba poświęcić, a potem się skapnąłem że już tylko te gale na przewijaczu oglądam :(

OK, czytam sobie jeszcze atti, ale no... dziwnie tam w WWE, AJ ma feud z jakimś no praktycznie randomowym typem ponoć? jak to tam wygląda? xD
 

Romuś już nie jest na orbicie pushu tak wywalonej w kosmos że ludzie nim rzygali? Jak tam Generico i Steen sobie radzą? I Danielson już nie wróci do ringu, nie? A, i jak tam chłopcy z Japonii sobie radzą, tak z ciekawości, bo Nakamura zawsze props. Damn, nawet Tozawę ściągnęli...

I CO ONI ODWALILI Z Goldbergiem (ps. nie oglądałem bo bym umarł chyba z beki), ergo, PO CO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, RazorBMW napisał:

OK, czytam sobie jeszcze atti, ale no... dziwnie tam w WWE, AJ ma feud z jakimś no praktycznie randomowym typem ponoć? jak to tam wygląda? xD

AJ ma teraz WWE Championship na Smackdown (o właśnie, był brand split) i właśnie skończył feud z Deanem Ambrosem. Wokół tego obracał się James Ellsworth - na początku przyszedł do WWE jako jednorazowy jobber, ale ludzie tak go pokochali za jego promo i brak podbródka, że WWE go przyjęło na stałe. Ogólnie taki "comic relief", ale ludzie go lubią więc WWE go wciąż trzyma.

11 minut temu, RazorBMW napisał:

Romuś już nie jest na orbicie pushu tak wywalonej w kosmos że ludzie nim rzygali?

Ludzie wciąż nim rzygają, za każdym razem gdy ktoś o nim wspomina to widownia wszystkich zagłusza buczeniem. Ale ogólnie to Romek mocno oberwał, gdy w połowie roku dostał zawias za złamanie Wellness Policy. Po powrocie wycofali go trochę, jest teraz mistrzem Stanów. Ale znowu próbują go pushować, bo na najbliższym PPV będzie walczył o Universal Championship (pas RAW) z...

15 minut temu, RazorBMW napisał:

Jak tam Generico i Steen sobie radzą?

...no właśnie z Owensem/Steenem, który teraz jest mistrzem RAW. Swoją drogą, Owens i Jericho są teraz chyba najlepszą i najzabawniejszą parą w całym WWE, genialnie ze sobą współpracują. Generico/Zayn miał świetny feud z Owensem w połowie roku (pięciogwiazdkowy mecz na Battleground), ale teraz utknął gdzieś w midcardzie i nic z nim nie robią.

18 minut temu, RazorBMW napisał:

I Danielson już nie wróci do ringu, nie?

Nope, ale jest GMem Smackdown i prowadzi Smackdownowy post-show, więc praktycznie co tydzień jest w telewizji. I ma świetny feud z Mizem (swoją drogą, Miz jest teraz najlepszym heelem w całym WWE).

20 minut temu, RazorBMW napisał:

A, i jak tam chłopcy z Japonii sobie radzą, tak z ciekawości, bo Nakamura zawsze props. Damn, nawet Tozawę ściągnęli...

Nakamura jest mistrzem NXT, a na Takeover: Dallas miał pięciogwiazdkowy macz z Zaynem/Generico. Tozawa i Ibushi byli ściągnięci na Cruiserweight Classic (świetny turniej, polecam), a u kobiet, Asuka (dawna Kana) jest mistrzynią NXT, a Kairi Hojo i Io Shirai w przyszłym roku do niej dołączą. Japonia mocno.

26 minut temu, RazorBMW napisał:

I CO ONI ODWALILI Z Goldbergiem (ps. nie oglądałem bo bym umarł chyba z beki), ergo, PO CO?!

Hoooo boy. Dwuminutowy squash to jest coś. Goldberg i Lesnar już są zapowiedzeni na Rumble, więc pewnie będą mieli feud aż do Wrestlemanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Dared00 napisał:

AJ ma teraz WWE Championship na Smackdown (o właśnie, był brand split) i właśnie skończył feud z Deanem Ambrosem. Wokół tego obracał się James Ellsworth - na początku przyszedł do WWE jako jednorazowy jobber, ale ludzie tak go pokochali za jego promo i brak podbródka, że WWE go przyjęło na stałe. Ogólnie taki "comic relief", ale ludzie go lubią więc WWE go wciąż trzyma.

I zapewne będą się go trzymać, ewentualnie zrobią z niego faktycznie maskotkę Smackdown. Dziwnym jest, że w zasadzie Ellsworth przeszedł heel turn na Deanie, a to on pewnie będzie tym heelem na WMce. Pytanie tylko czy w walce z Shane'O czy Undertakerem :D

36 minut temu, Dared00 napisał:

Ludzie wciąż nim rzygają, za każdym razem gdy ktoś o nim wspomina to widownia wszystkich zagłusza buczeniem. Ale ogólnie to Romek mocno oberwał, gdy w połowie roku dostał zawias za złamanie Wellness Policy. Po powrocie wycofali go trochę, jest teraz mistrzem Stanów. Ale znowu próbują go pushować, bo na najbliższym PPV będzie walczył o Universal Championship (pas RAW) z...

Bo nie zrobili z niego badassa, a nadal jest Supermanem. Sytuacja podobna do tej z The Rockiem i w zasadzie to myślałem, że pójdą w tę samą stronę. Ale ostatecznie jest duża szansa, że Romek dostanie pas Universal na Roadblock, bo podobno WWE nie jest zadowolone z reignu Owensa. Swoją drogą - wolałbym ostatecznie na WM zobaczyć Owens vs. Balor chyba.

36 minut temu, Dared00 napisał:

...no właśnie z Owensem/Steenem, który teraz jest mistrzem RAW. Swoją drogą, Owens i Jericho są teraz chyba najlepszą i najzabawniejszą parą w całym WWE, genialnie ze sobą współpracują. Generico/Zayn miał świetny feud z Owensem w połowie roku (pięciogwiazdkowy mecz na Battleground), ale teraz utknął gdzieś w midcardzie i nic z nim nie robią.

No tylko, że powoli chyba będą zmierzać w kierunku ich feudu do Royal Rumble i ewentualnego Elimination Chamber (nie wiem na który brand trafi, zakładam że EC dla RAW i Fastlane dla Smackdown). A Zayn mógłby zacząć jakiś konkretny feud ze Strowmanem. To miało przyszlość IMO.

36 minut temu, Dared00 napisał:

Nope, ale jest GMem Smackdown i prowadzi Smackdownowy post-show, więc praktycznie co tydzień jest w telewizji. I ma świetny feud z Mizem (swoją drogą, Miz jest teraz najlepszym heelem w całym WWE).

Co nie zmienia tego, że mógłby na jeden mecz wrócić, zdobyć pas i go zwakować. Ewentualnie postawić na szali swoją karierę GMa i wtedy Miz by posłał go na zieloną trawkę na zawsze. Ogólnie WWE byłoby w stanie wziąć go na jeden, dość luźny mecz. Pytanie tylko: czy tego chcieliby fani? Raczej wszyscy Bryana kojarzą jako takiego "daredevila" i osobę, która walczy bez względu na wszystko. Na WM 31 mu się upiekło w tym ladder matchu, w solo - już tak nie będzie.

36 minut temu, Dared00 napisał:

Nakamura jest mistrzem NXT, a na Takeover: Dallas miał pięciogwiazdkowy macz z Zaynem/Generico. Tozawa i Ibushi byli ściągnięci na Cruiserweight Classic (świetny turniej, polecam), a u kobiet, Asuka (dawna Kana) jest mistrzynią NXT, a Kairi Hojo i Io Shirai w przyszłym roku do niej dołączą. Japonia mocno.

Tozawa będzie na Live 205, Ibushiego nie sprowadzą. Poczytałem sobie w jaki sposób chcieli go zachęcić do współpracy i na miejscu Golden Star też bym odszedł od negocjacji :D

36 minut temu, Dared00 napisał:

Hoooo boy. Dwuminutowy squash to jest coś. Goldberg i Lesnar już są zapowiedzeni na Rumble, więc pewnie będą mieli feud aż do Wrestlemanii.

No co - Goldberg i Lesnar wyeliminują się nawzajem z Royal Rumble Matchu i potem pojawią się dopiero na WM. Nie widzę ich w Elimination Chamber razem. Byłoby fajnie, ale jednak któryś z nich musiałby zostać przypięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Muradin napisał:

No tylko, że powoli chyba będą zmierzać w kierunku ich feudu do Royal Rumble i ewentualnego Elimination Chamber (nie wiem na który brand trafi, zakładam że EC dla RAW i Fastlane dla Smackdown).

Feud to oczywista oczywistość, ale myślę że pociągną to aż do Wrestlemanii.

Swoją drogą, Elimination Chamber poszło do Smackdown: http://www.wwe.com/elimination-chamber

26 minut temu, Muradin napisał:

Ogólnie WWE byłoby w stanie wziąć go na jeden, dość luźny mecz.

No jasne, tylko tu pojawiają się dwa problemy: 1) jeśli "luźny mecz" okazałby się "nudnym meczem", to Bryan miałby w życiorysie plamę nie do zmazania, i 2) wielu ludzi (ja na pewno) czułoby się BAAARDZO niekomfortowo widząc w ringu człowieka, który rok wcześniej opowiadał o tym, że wstrząsy doznane w ringu zaczęły u niego wywoływać ataki padaczki zagrażające jego zdrowiu, a nawet życiu. Bryan był "daredevilem", ale teraz ma żonę i dziecko w drodze.

Z innej beczki: Vince jest diabelnie przerażony tym, że ITV rebootuje brytyjskie World of Sport. WWE zapowiedziało jakąś konferencję na czwartek: 

EDIT: ŁOOOO JAKI BAJER

Edytowano przez Dared00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dared00 napisał:

Feud to oczywista oczywistość, ale myślę że pociągną to aż do Wrestlemanii.

Swoją drogą, Elimination Chamber poszło do Smackdown: http://www.wwe.com/elimination-chamber

A to trochę lipa, bo ja widziałbym właśnie tę galę dla RAW. Tym bardziej, że w zasadzie oprócz Hell in a Cell to wszystkie gale "hardcore" na razie idą dla Smackdown :D 

6 minut temu, Dared00 napisał:

No jasne, tylko tu pojawiają się dwa problemy: 1) jeśli "luźny mecz" okazałby się "nudnym meczem", to Bryan miałby w życiorysie plamę nie do zmazania, i 2) wielu ludzi (ja na pewno) czułoby się BAAARDZO niekomfortowo widząc w ringu człowieka, który rok wcześniej opowiadał o tym, że wstrząsy doznane w ringu zaczęły u niego wywoływać ataki padaczki zagrażające jego zdrowiu, a nawet życiu. Bryan był "daredevilem", ale teraz ma żonę i dziecko w drodze.

Dlatego też wolałbym, aby taki mecz w ogóle się nie odbył. Ewentualnie aby Bryan zainterweniował w meczu tak, aby np. Miz został przedraftowany do RAW. To byłoby coś...

6 minut temu, Dared00 napisał:

Z innej beczki: Vince jest diabelnie przerażony tym, że ITV rebootuje brytyjskie World of Sport. WWE zapowiedziało jakąś konferencję na czwartek: 

EDIT: ŁOOOO JAKI BAJER

Nie zdziwię się, jeśli wpadli na pomysł większej ilości gal w roku w UK i kolejnego Takeover: London. Taka ekipa na konferencji równa się NXT, a Balor będzie gadał o tym, jak to w Londynie bronił pasa NXT i że ta gala była wielkim sukcesem etc.

d3512925985f25b9f0b86b92cac56e46453aac9b_hq.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobny filmik:

NJPW będzie współpracowało z Haradą tworząc rzeczy do Tekkena. Na razie Rainmaker dla Kinga od Kaza Okady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się