Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Szukam bardzo starej gry (grałem w nią kilka lat temu, ale nie sądzę, żeby gra powstała w tamtych czasach... musiało to być jeszcze kilka lat przed tym jak o niej usłyszałem).
Polegała na tym, że lataliśmy po pokoju/domu/ogrodzie samolotem (wojskowym) zabawką. Naszym celem było zniszczenie innych zabawek (czołgi, pojazdy, samoloty) oraz zdobycie klucza, który otwierał drzwi (pokazywał się zazwyczaj po wyeliminowaniu wszystkich wrogów). Z tego co pamiętam to można było tam również zapalić/zgasić światło strzelając we włącznik. Wiem, że skromne te informacje, ale podejrzewam, ze gra jest już dawno darmowa i chętnie bym sobie pobrał... tfu... pograł i przypomniał dzieciństwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 17:16, confident napisał:

Szukam bardzo starej gry (grałem w nią kilka lat temu, ale nie sądzę, żeby gra powstała
w tamtych czasach... musiało to być jeszcze kilka lat przed tym jak o niej usłyszałem).
Polegała na tym, że lataliśmy po pokoju/domu/ogrodzie samolotem (wojskowym) zabawką.
Naszym celem było zniszczenie innych zabawek (czołgi, pojazdy, samoloty) oraz zdobycie
klucza, który otwierał drzwi (pokazywał się zazwyczaj po wyeliminowaniu wszystkich wrogów).
Z tego co pamiętam to można było tam również zapalić/zgasić światło strzelając we włącznik.
Wiem, że skromne te informacje, ale podejrzewam, ze gra jest już dawno darmowa i chętnie
bym sobie pobrał... tfu... pograł i przypomniał dzieciństwo xD

Zdaję się że chodzi ci o Airfix Dogfighter (

)lecz niewiem z kąd to ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 17:29, Vantor_Zorin napisał:

Zdaję się że chodzi ci o Airfix Dogfighter (

)

Tak, to to wielkie dzięki.

Dnia 31.05.2009 o 17:29, Vantor_Zorin napisał:

lecz niewiem z kąd to ściągnąć.

Jak jest już darmowa (poszukamy zobaczymy) to gdzieś znajde, a jak płatna to... też gdzieś znajde - aukcja czy coś, ale grę muszę mieć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 16:08, Piotrbov napisał:

> kiedys widzialem trailer gry w ktorej byl pojedynek miedzy elfem a demonem w budynku/swiatyni

> z bialego marmuru.
>
> Pamieta ktos moze jaki to byl tytul gry?

Może to było Dungeon Keeper 2? Tylko to mi się kojarzy.


niestety

trailer wyszedl jakos rok, poltorej roku temu
skladal sie z dluzszej wymiany ciosow miedzy demonem a elfem ( fajny pokaz szermierki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, a ja szukam gry z około 2003/2004 roku. Był do wyboru chłopczyk albo dziewczynka, zaczynało się w jakiejś wiosce i było trzeba bodajże jakieś kukły kijem walnąć. To był trening a potem wyruszało się w świat. Bajkowa grafa :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 22:33, Xlol1 napisał:

O, a ja szukam gry z około 2003/2004 roku. Był do wyboru chłopczyk albo dziewczynka,
zaczynało się w jakiejś wiosce i było trzeba bodajże jakieś kukły kijem walnąć. To był
trening a potem wyruszało się w świat. Bajkowa grafa :}

Zgaduję ,że to Fable.
PS: Aczkolwiek nie pamiętam ,czy tam była płeć do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 22:38, Zabujca_Smokuf napisał:

> O, a ja szukam gry z około 2003/2004 roku. Był do wyboru chłopczyk albo dziewczynka,

> zaczynało się w jakiejś wiosce i było trzeba bodajże jakieś kukły kijem walnąć.
To był
> trening a potem wyruszało się w świat. Bajkowa grafa :}
Zgaduję ,że to Fable.
PS: Aczkolwiek nie pamiętam ,czy tam była płeć do wyboru.



Niee, to na 100% nie fable, które tak btw. właśnie instaluje. Wydaje mi się że była to gra dla trochę młodszych .

Wielki_Bubba

O tak to to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej gry. Jej demo kiedyś dali na płycie dołączonej do pisma "PC Shareware". Gra była utrzymana w mangowych klimatach. Na planszy poruszaliśmy się postacią. Plansza była podoba do tej z gier planszowych. Różne pola, każde dawało jakiś tam efekt. Jeżeli chodzi o postacie to pamiętam, że do wyboru była dziewczynka ubrana na czerwono i jakaś demonica ze skrzydłami. Walki toczyły się w systemie turowym i opierały się o ataki magiczne. Nie wiem co by więcej napisać o tej grze. Nie zależy mi jakoś bardzo na znalezieniu jej, chociaż byłoby miło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam takiej ścigałki 2D z widokiem z góry, przeznaczonej raczej dla młodszych. To były proste wyścigi, za każdy (chyba każdy ;>) wygrany wyścig dostawało się nowy samochodzik. Karetka, wóz strażacki, coś w ten deseń. Zna ktoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Słuchajcie, ze dwa lata temu-rok były newsy o takiej grze- strategia czasu rzeczywistego w takim trochę innym świecie sci-fi. Były 3 rasy, bodajże ludzie, zmutowani ludzie i różne inne stworzenia (taka bestio-naturo-rasa) i jacyś kosmici, którzy akurat przylecieli jak na ziemi był taki bajzel. No i mamy wojenkę gotową. Pamiętam, że miała dość fajną grafikę i jakoś powinna niedługo wyjść, albo wyszła niedawno, ale za cholerę nie pamiętam tytułu... pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:35, Tokkarian napisał:

Ja szukam takiej ścigałki 2D z widokiem z góry, przeznaczonej raczej dla młodszych. To
były proste wyścigi, za każdy (chyba każdy ;>) wygrany wyścig dostawało się nowy samochodzik.
Karetka, wóz strażacki, coś w ten deseń. Zna ktoś coś takiego?



Micro Machines?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:56, Budo napisał:


Słuchajcie, ze dwa lata temu-rok były newsy o takiej grze- strategia czasu rzeczywistego
w takim trochę innym świecie sci-fi. Były 3 rasy, bodajże ludzie, zmutowani ludzie i
różne inne stworzenia (taka bestio-naturo-rasa) i jacyś kosmici, którzy akurat przylecieli
jak na ziemi był taki bajzel. No i mamy wojenkę gotową. Pamiętam, że miała dość fajną
grafikę i jakoś powinna niedługo wyjść, albo wyszła niedawno, ale za cholerę nie pamiętam
tytułu... pomoże ktoś?

Może "KKND", ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:32, igor8472 napisał:

Micro Machines?

Nie. O ile mi wiadomo to w MM niszczy się wrogów. Ja szukam gry w której do wrogów nie jesteś wrogo nastawiony do przeciwników.
Slaverox
Też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pudło, to na pewno dużo młodsza gra. Miała jakiś krótki tytuł z jednego, albo dwóch słów raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się