Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Kojarzy ktoś tytuł gry, w której zakładało się bazy w przestrzeni kosmicznej (nie na planetach), kupowało maszyny, statki kosmiczne (ogólnie to strategia, w której mieliśmy pokonać przeciwnika). Graficznie, to zawsze w tle mieliśmy takie jakby obłoki chmur i na nich "stawialiśmy" centrum dowodzenia, bojowe statki kosmiczne itp.

Były też misje, że musieliśmy coś holować (jakąś uszkodzoną satelitę Pandorę chyba), więc rozgrywka nie była monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Jak widać na tamto moje pytanie nikt nie może odpowiedzieć, lecz ja i tak mam już nowa grę do znalezienia tytułu.

Jest to stara polska gra około 2000. Polega ona na tym, że mamy bazę i ileś tam pieniędzy i za te pieniądze tworzymy roboty, z różnych dostępnych części. Jak się własny robot zniszczy, to pieniądze, które zostały na tego robota wydane wracają. Zadaniem jest zniszczenie bazy nieprzyjaciela. Są dwie frakcje.
Gra ma dwie części walczącą, która właśnie opisałem, i taką gdzie można polepszyć swoją bazę, części do robotów itd. Gra jest widziana od góry, pod kątem, jest w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:24, Blackhand napisał:

Reflux, u angoli znany też jako Robo Rumble :).


Oooooo. Dzięki wielkie. Poszukałem w googlu i to jest to. Thx jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze zaczynało się chyba w jakiejś wiosce portowej łaziłeś jakimś gościem z mieczykiem i zabijałeś zombiaki (chyba). Pamiętam jeszcze chyba drugą misję.Jakaś jaskinia intro gdzie krzyczą jacyś rycerze potem spotykałeś jakiegoś i coś tam mówił.


P.S To chyba był survival horror, ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 16:44, hiubx202 napisał:

W tej grze zaczynało się chyba w jakiejś wiosce portowej łaziłeś jakimś gościem z mieczykiem
i zabijałeś zombiaki (chyba). Pamiętam jeszcze chyba drugą misję.Jakaś jaskinia intro
gdzie krzyczą jacyś rycerze potem spotykałeś jakiegoś i coś tam mówił.


P.S To chyba był survival horror, ale nie pamiętam.

Starsza czy nowsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 17:06, MacoRIP napisał:

> W tej grze zaczynało się chyba w jakiejś wiosce portowej łaziłeś jakimś gościem
z mieczykiem
> i zabijałeś zombiaki (chyba). Pamiętam jeszcze chyba drugą misję.Jakaś jaskinia
intro
> gdzie krzyczą jacyś rycerze potem spotykałeś jakiegoś i coś tam mówił.
>
>
> P.S To chyba był survival horror, ale nie pamiętam.
Starsza czy nowsza?



Raczej starsza.Grafika była trochę kanciasta.Aha ten gościu miał białe włosy i czerwony płascz (trochę jak Dante )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 20:17, MacoRIP napisał:

> cut
Jedyne co mi się kojarzy to Legacy of Kain ale to na 99,9(9)% nie to :P Niestety...


Szkoda...spróbuję jeszcze poszukać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje pewnej gierki...
Mianowicie... Pamiętam tylko tyle że była podobna do Battlefielda 2... Ale grafika troszkę gorsza, mozna było jeździć samochodem. Pamiętam taką specyficzną "zabawkę" że możnabyło mieć strzykawkę i gdy pozostawalo niewiele życia to można było to sobie wbić gdzies tam i było 100% zdrowia znowu. Tylko tyle niestety pamiętam
:(


edit: wydaje mi się że w nazwie także było słowo Battle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 20:32, hiubx202 napisał:

Szkoda...spróbuję jeszcze poszukać:(


Nie dam sobie głowy uciąć (ani kołka wbić ;)) ale kojarzy mi się to ze starym Vampire: The Masquerade - Redemption. tam na początku biegało się po wiosce i nawalało zarażonych jakiś, a druga misja była w jaskini ( kopalni bodajże)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu poszukuje gierki... a mianowicie to gra piracka. Pływa się statkiem etc. Ale pamiętam jedną rzecz, tam można było szukać skarbów (wtedy sie chodziło swoim piratami, trzeba było mieć odpowiednią ilość jedzenia itd). Tylko tyle pamiętam. Piszcie jak kojarzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się