Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dawno temu widziałem filmik, tzw. cinematic, intro - to raczej była gra konsolowa. Postać albo postacie walczyła bronią w kształcie klucza od drzwi (miecz klucz), mangowy styl. Normalnie nie pamiętam tytułu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 00:22, Lex napisał:

/ciach/
Kingdom Hearts.


Zgadza się, znalazłem, ten trailer dokładnie - http://www.youtube.com/watch?v=iEL2grmKSnM
Tytuł chodził mi po głowie, ale jak czytałem o nim na gry-online to nie wierzyłem, przecież to połączenie Disneya i czegoś tam, a trailer na to nie wskazywał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 12:36, Galadin napisał:

Zgadza się, znalazłem, ten trailer dokładnie - http://www.youtube.com/watch?v=iEL2grmKSnM
Tytuł chodził mi po głowie, ale jak czytałem o nim na gry-online to nie wierzyłem, przecież
to połączenie Disneya i czegoś tam, a trailer na to nie wskazywał. :)


I powiem jedno. Ta gra ma świetną grywalność i fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu grałem w świetnego Arkanoida w 3D. Myślę, że to była najnowsza, pełnoprawna tego typu produkcja. Tylko teraz nie bardzo pamiętam tytuł. Jaki jest najnowszy Arkanoid? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa taka gra o gangach motocyklowych. To jest sandbox. Świat miał tam być chyba trzy razy większy od tego w San Andreas. Premiery chyba jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję waszej pomocy.
W grze której szukam latało się samolotami z I Wojny Światowej, niemal napewno (nie jestem w 100% pewny) nie było widoku ze środka, a jedynie zza samolotu. Produkcja z całą pewnością była wydana przed 2001 rokiem. Niestety nie pamiętam więcej, gdyby ktoś wiedział co to mogło być to poproszę o wskazówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 14:04, Tyler_D napisał:

Red Baron może?


Tak, w tytule gry jak nic był "Red Baron", teraz mi przypomniałeś. Jak tak patrze na screeny to to chyba będzie "Red Baron Arcade", ale to jeszcze poszperam żeby się upewnić. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam nazwę ale szukam Blade Runner.... można to jeszcze gdzieś kupić? ...a czy jest szansa, że zostanie dodana do programu cd-projekt i będzie ją można pobrać z sieci za punkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także potrzebuję Waszej pomocy

Ja z kolei szukam gry bodajże z lat 99-00. Pamiętam Ze jeździło się w niej tak jakby motocyklami z przyszłości (albo czymś co je bardzo przypominało:P). Trasy były nieźle wykręcone, czasem niemalże pionowe:). Wydaje mi się też że w tytule było GP albo przynajmniej 1 z tych literek ale tego to nie jestem pewien już. Jak ktoś ma jakieś pomysły to niech się nie krępuje tylko pisze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 14:37, ckt11 napisał:

Także potrzebuję Waszej pomocy

Ja z kolei szukam gry bodajże z lat 99-00. Pamiętam Ze jeździło się w niej tak jakby
motocyklami z przyszłości (albo czymś co je bardzo przypominało:P). Trasy były nieźle
wykręcone, czasem niemalże pionowe:). Wydaje mi się też że w tytule było GP albo przynajmniej
1 z tych literek ale tego to nie jestem pewien już. Jak ktoś ma jakieś pomysły to niech
się nie krępuje tylko pisze :]


Vipeout?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wipeout jest z 1995 roku...
Wipeout 2097 pojawił się rok później, a genialny Wip3out w 1999 roku.

Tez obstawiam ten tytuł, szczególnie że nic podobnego oprócz Rollcage''a z tamtego okresu (1999 rok) nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 14:37, mistrzgry napisał:

...a czy jest szansa,
że zostanie dodana do programu cd-projekt i będzie ją można pobrać z sieci za punkty?


Wątpię. Tę grę trzyma w swoim żelaznym uścisku EA, a z nimi to sam pewnie wiesz, jak jest... Nawet reedycji nie chcą zrobić (kiedyś się na ten temat Konsul wypowiedział). Jedyne wyjście - egzemplarz "z drugiej ręki" (np. Allegro) lub szperać po zagranicznych sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się