Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam, zostałem odesłany do tego tematu wię pytam :)
Mam sentyment do gier, w które grałem kiedyś i mam takie miłe wspomnienie, chociaż nie mogę sobie przypomnieć nazwy gry i tutaj proszę o pomoc. To pamiętam:
Gra strategiczna, nieturowa, młody książę na łowach, w tym czasie jego królestwo zniszczone, zostaje dziedzicem, ale musi uciekać. Ląduje na wyspie. Przeciwnikami są również potwory przechodzące przez portal... Jednostki były ustawiane w szyki co zwiększało możliwości armii... Szyk obronny był w kole. Wiem, że to trochę ogólnie, ale może znajdzie się jakiś dobry człowiek, który skojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napisz jeszcze coś o grafice, chociażby czy to było 2d, np. pierwsze warcrafty, tzar czy 3d Armie Exigo, Warrior Kings czy Ascension to the Throne . Albo nawet przedział czasowy kiedy grałes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pewnej gry, niestety moje poszukiwania nie powiodły się. Może ktoś z bardziej zapalonych graczy odgadnie który tytuł mam na myśli? Była do strzelanka 2D, kierowało się pojazdem kosmicznym z widoku bocznego (coś jak w starych Wormsach) i niszczyło wrogie statki. Do wyboru były 3 postacie, każda z nich miała inny statek o odmiennych właściwościach (wytrzymałość, szybkość, wielkość). Można było zagrać kobietą, szaleńcem oraz dobrze zbudowanym gościem.

Poszukuje tego tytułu już jakiś czas i niestety nie mogę natrafić... Być może źle to robiłem. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Empiku włączona była pewna gra, której nie było za szybą przy monitorze, a której tytuł mnie ciekawi.
Ludki tam pracujące były zajęte pomaganiem innym, więc zwracam się do was :)

Mianowicie: w grze (multi) można było kierować postaciami z uniwersum Gwiezdnych Wojen (Klony, Trooperzy, ...), widok był TPP, a za "wymiatanie" na polu bitwy można było sterować Rycerzem Jedi. Włączony był taki tryb multi, w którym należało realizować wyznaczone cele.

Kojarzycie coś, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 21:03, Harrolfo napisał:

Dzisiaj w Empiku włączona była pewna gra, której nie było za szybą przy monitorze, a
której tytuł mnie ciekawi.
Ludki tam pracujące były zajęte pomaganiem innym, więc zwracam się do was :)

Mianowicie: w grze (multi) można było kierować postaciami z uniwersum Gwiezdnych Wojen
(Klony, Trooperzy, ...), widok był TPP, a za "wymiatanie" na polu bitwy można było sterować
Rycerzem Jedi. Włączony był taki tryb multi, w którym należało realizować wyznaczone
cele.

Kojarzycie coś, pomożecie?

Star Wars Battlefront II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam pewnej gry która była dostępna na 1 płycie razem z Die by the sword- juz nie pamiętam z której gazetki to było. w każdym razie gra około koniec lat 90 początek 2000. do wyboru 2 postacie- kobieta z mieczem i koleś, laska dość ponętna z tego co kojarze;P koles z brudką, klimat horroru 17-18 wiek, chodziło się po jakimś mieście, wiosce i co jakiś czas walczyło się z jakimś przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 00:14, poocho napisał:

Witam, szukam pewnej gry która była dostępna na 1 płycie razem z Die by the sword- juz
nie pamiętam z której gazetki to było. w każdym razie gra około koniec lat 90 początek
2000. do wyboru 2 postacie- kobieta z mieczem i koleś, laska dość ponętna z tego co kojarze;P
koles z brudką, klimat horroru 17-18 wiek, chodziło się po jakimś mieście, wiosce i co
jakiś czas walczyło się z jakimś przeciwnikiem.

Die by the Sword był w Clicku, numer 1/2002, ale... była to jedyna gra dołączona do magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzein dobry,

myszle ze moj problem najlepiej napisze tutaj:

Mam 425zl to wydania na gry, ale niestety (wiem ze to brzmi banalnie) nie wiem na jaka gre lub na jakie gry mam wydacz.

Maczie jakiesc propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, jechało się w niej po autostradzie, cały czas ''do góry''. Co jakiś czas atakowały nas inne pojazdy, chyba też trzeba było unikać ruchu ulicznego, pojawiały się też ciężarówki z których można było zdobywać bonusy. Auto którego się używało było srebrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 14:57, rtyrtyrty napisał:

Szukam gry, jechało się w niej po autostradzie, cały czas ''do góry''. Co jakiś czas
atakowały nas inne pojazdy, chyba też trzeba było unikać ruchu ulicznego, pojawiały się
też ciężarówki z których można było zdobywać bonusy. Auto którego się używało było srebrne.

Spy Hunter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:24, zadymek napisał:

> Szukam gry, jechało się w niej po autostradzie, cały czas ''do góry''. Co jakiś
czas
> atakowały nas inne pojazdy, chyba też trzeba było unikać ruchu ulicznego, pojawiały
się
> też ciężarówki z których można było zdobywać bonusy. Auto którego się używało było
srebrne.
Spy Hunter?

Niestety nie, dodam że widok był z góry, nie było widoku z 3 osoby.

Aha, i najprawdopodobniej gra była darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki tytul nosi gra w ktorej steruje sie samochodami zabawkami po torach roznych, sa rozne bronie, widok z gory. gra stara cos okolo 2000 roku. ktos wie ? byla to pecetowka, kiedys na plytce ŚGK demko bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pocinałem w pewną giere na PSX. Aby zaatakować przeciwnika trzeba było wcisnąć kółko. Wtedy czas się zatrzymywał, a wokół naszej postaci pojawiało się koło, które pokazywało zasięg naszej broni. Wtedy wybieraliśmy odpowiednią część ciała do zadania ataku. To czy trafimy było pokazywane w procentach. Główny bohater był typowo jRPG-owy. Kojarzycie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 18:17, Malevyn napisał:

jaki tytul nosi gra w ktorej steruje sie samochodami zabawkami po torach roznych, sa
rozne bronie, widok z gory. gra stara cos okolo 2000 roku. ktos wie ? byla to pecetowka,
kiedys na plytce ŚGK demko bylo


Może chodzi o Ignition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się