Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witajcie.

To była pierwsza moja płytka z grami demo. Pewnie w latach 90-ych ją jeszcze kupiłem. Niestety przepadła mi gdzieś wśród znajomych...

Szukam pewnej gry z tej płytki. Pamietam że była to gra w której pływało się okrętem a pod nim w wodzie pływały inne okręty i trzeba było je zniszczyć. Bardzo często też krzyczała tam wrona co kilka minut...Wymagania tej gry były bardzo niskie pod win 95

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze nie do konca na temat, ale mam nadzeje, ze przejdzie ;)
Szukam mapy do W3. A konkretnie pierwszej modyfikacji DotA. Nigdzie nie moge znalesc pierwotnej wersji tej mapy :/ moja przygoda z dota zaczela sie jakos w wersji 6.xx a co bylo wczesniej... nie wiem i chcialbym zobaczyc na wlasne oczy ;) mam nadzieje, ze ktos poratuje.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej Flashowej gry. Wygląda to tak, że dwa ludziki w kształcie kulek walczą ze sobą na platformach przy użyciu różnych broni palnych, a ich celem jest zrzucenie przeciwnika z platformy. Grafika to bardzo proste 2D. Bronie odblokowywało się kupując je za kasę zdobywaną w odpowiednim trybie. istniała możliwość grania we dwie osoby, oraz własnoręcznego tworzenia nowych poziomów. Czy ktoś może kojarzy jakąś stronę, gdzie pogram w tą gierkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Szukam starej gry na PSX, platformówki bodajże. Chodziło się zielonym jaszczurem (miał chyba zwykłe ciuchy, nie pamiętam). Było kilka części gry. Niekiedy naszemu bohaterowi towarzyszyła jakaś blondyna. Pamiętam jedną zimową planszę... Na pewno nie chodzi mi o Croca, zielony bohater był "dorosłym" jaszczurem, antropomorficznym. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 23:30, Richmond94 napisał:

TAK! DZIĘKI! Moje życie znów ma sens :D


To się cieszę :)

Na przyszłość polecam (innym też, bo pomogło i przy Torin''s Passage) używać języka angielskiego do poszukiwań - gry nie znałem, wpisałem po Twoim opisie ''lizard psx'' i wyskoczyło na samej górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nie zapomnieć i w weekend jak będę u siebie, to sprawdzę stare archiwum, gdzie mam mapki z lat 2003/5.
Co prawda doty nigdy nie lubiłem, ale kolekcjonowałem wtedy wszystko co pojawiało się na scenie modderskiej i powinienem mieć najwcześniejsze wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gierki z cyklu "Wspomnienia z Adasiowego dzieciństwa".
Było to coś w rodzaju gry planszowej na kompie. To pył wyścig "samochodzikami" po całej Europie. Jak w normalnej planszówce rzucało się "kostką" i przesuwało się o kilka pól. Były też znajdźki umilające życie, lub uprzykrzające je przeciwnikom. Np. cukier w baku.
Był oczywiście tryb hot seat. Gra jest gdzieś z końcówki ubiegłego wieku.

I chyba miała słówko "Doctor" w tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu pewnej starej gry. Grałem w to kiedyś u kolegi na Amidze. Budowało się robota składając go z różnych części by potem go przetestować. Robot wyskakiwał z za krzaków. Na ławce siedziała osoba, która zależnie od "straszności" robota mniej lub bardziej się go bała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 18:34, Ajko napisał:

Dzięki Ci wielkie.


Nie ma za co :).

Dnia 19.09.2011 o 18:34, Ajko napisał:

Bozia ci w dzieciach wynagrodzi.


Mało prawdopodobne ;D. Ale i tak doceniam dobre intencje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeśli mi ktoś jeszcze powie jak to uruchomić na Windows 7.
Kiedy używam myszki Wyskakuje mi 1) a potem 2) i wywala mnie do Windowsa.
Kiedy pojawia się ten facio z tablicą co chwila pojawia mi się 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się