Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2011 o 11:00, Ostrowiak napisał:

Brzmi jak Contra, jeżeli się tam strzela.

To jest PC, czy Pegasus?



Właśnie to była bardziej taka platformówka niż strzelanka, nie pamiętam, żeby tam się w ogóle strzelało. PC. Wydaje mi się nawet, że miałam z tym dyskietkę na Atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra mówi, że tam było dużo drzew i że zdobywało się chyba klucze, żeby przejść dalej. W nazwie mogło być coś z "jungle", ale przepatrzyłam wszystkie takie i nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 15:33, Longer napisał:

Ze skakaniem po drzewach to kojarzy mi się tylko Pitfall The Mayan Adventure ale pewnie
nie tej gry szukasz ;)


Niestety nie tej :/. Chyba będzie ciężka sprawa z tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 11:21, widoqwka napisał:

Siostra mówi, że tam było dużo drzew i że zdobywało się chyba klucze, żeby przejść dalej.
W nazwie mogło być coś z "jungle", ale przepatrzyłam wszystkie takie i nie znalazłam...

Może Hugo 3 Jungle of Doom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 11:05, Karfein napisał:

Podejście drugie: Dangerous Dave?


TAK TAK TAK! :D Dokładnie "Dangerous Dave''s Risky Rescue" :). Dziękuję! Nie sądziłam, że się uda :) Jesteś moim Bohaterem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 13:01, widoqwka napisał:

TAK TAK TAK! :D Dokładnie "Dangerous Dave''s Risky Rescue" :). Dziękuję! Nie sądziłam,
że się uda :) Jesteś moim Bohaterem ! :)


Cieszę się, że mogłem pomóc. Po raz kolejny radzę: próbujcie po angielsku.

Jakby tu wpadł Blackhand: wciąż Twoja gra wymyka się mojej "niezawodnej" technice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 18:15, Karfein napisał:

...

Jakby tu wpadł Blackhand: wciąż Twoja gra wymyka się mojej "niezawodnej" technice :(


Wiem, niestety. Od czasu do czasu tu i tam przypominam się z tą grą, bo mam do niej spory sentyment (jeśli to nie była pierwsza, to na pewno jedną z pierwszych moich gier na PC), ale jak na razie rezultaty są zerowe. A to pewnie dlatego, że na moje pytanie mogliby odpowiedzieć jedynie posiadacze kart S3 (Virge i starsze), którzy mieli takiego farta, że akurat mieli na CD ze sterownikami tę grę, w ogóle ją odpalili i jeszcze ją pamiętają (przypuszczam, że większa szansa jest na trafienie "6" w totka :P).
Anyway - thanks for trying :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam starej gry, latało się muchą i uważało się na samochody, tą muchą sterowało się na pewno myszką, nie pamiętam czy się dało klawiaturą, jak się uderzzyło w auto to ona odwracała głowę i cośtam pokazywała gestykulując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, może nie idealnie związane z tematem, ale bardzo zbliżone. Czy istnieje gra podobna do SWAT 4, tylko że zamiast bycia stróżem prawa można się wcielić w reprezentanta tej ciemnestrony mocy :). Grałem w PayDay, ale jednak ta gra bardziej polega na wycinaniu kolejnych hord policjantów, niż na rozgrywce zbliżonej do tej ze SWAT. Dodam, że zależy mi na tym aby była możliwosć rozgrywki w trybie CO-OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 13:53, exMayoneS napisał:

A ja mam pytanie, może nie idealnie związane z tematem, ale bardzo zbliżone. Czy istnieje
gra podobna do SWAT 4, tylko że zamiast bycia stróżem prawa można się wcielić w reprezentanta
tej ciemnestrony mocy :). Grałem w PayDay, ale jednak ta gra bardziej polega na wycinaniu
kolejnych hord policjantów, niż na rozgrywce zbliżonej do tej ze SWAT. Dodam, że zależy
mi na tym aby była możliwosć rozgrywki w trybie CO-OP.

Klon SWAT to nie jest, ale Kane and Lynch to gra o totalnych rozrabiakach z coopem.
Już bez coopa z pewnością Hitmany. Powiedziałbym nawet, że są to gry dużo bardziej wymagająca jeśli chodzi o planowanie swoich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam... może nie gry, ale serwisu, który sprzedaje gry tzw. Indie. Wspominano o nim w którymś Hyper Express i mówiono, że nawet za 1 $ można sobie coś kupić. Nie zna ktoś tego sklepu z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 17:14, WeziWoo napisał:

Szukam... może nie gry, ale serwisu, który sprzedaje gry tzw. Indie. Wspominano o nim
w którymś Hyper Express i mówiono, że nawet za 1 $ można sobie coś kupić. Nie zna ktoś
tego sklepu z was?


A nie chodziło o inicjatywy sprzedawania paczek z opcją pomocy charytatywnych organizacji? Np. Humble Bundle, Indie Gala czy Indie Royale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się