Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Była taka prosta gra flashowa - była taka "pajęczyna" z kropek połączonych prostymi liniami i trzeba było tak te kropki przeciągać, żeby "pajęczynkę" rozplątać, tzn. żeby żadna linia nie przecinała się z inną. A gdyby jeszcze znał ktoś jej odpowiednik na Androida, to już w ogóle byłoby cudownie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie to, w tamtej grze nie było "trzeciego wymiaru", kropek było multum i tworzyły jedną, spójną całość. Trzeba było tak przesuwać kropki, żeby linie przebiegające między nimi nie krzyżowały się.
Mimo wszystko dzięki za dobre chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu gry, po krótce:
gra crpg, akcji, dostępne chyba 3 klasy (na pewno wojownik rzucający toporami i łucznik)
widok od góry, chodziło się po jakimś labiryncie, pomieszczeniach i zbierało z tego co pamiętam monety
gra z początku lat 2000 bodajże
Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 18:00, Kawosz-ski napisał:

Szukam tytułu gry, po krótce:
gra crpg, akcji, dostępne chyba 3 klasy (na pewno wojownik rzucający toporami i łucznik)
widok od góry, chodziło się po jakimś labiryncie, pomieszczeniach i zbierało z tego co
pamiętam monety
gra z początku lat 2000 bodajże
Ma ktoś jakiś pomysł?


Wprawdzie nie był to raczej RPG, ale jakoś tak kojarzy mi się opis z grą Get Medieval.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 18:14, Sad_Statue napisał:

Wprawdzie nie był to raczej RPG, ale jakoś tak kojarzy mi się opis z grą Get Medieval.

Serdeczne dzięki, strzał w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry:

- przypominała mi shooter
- tryb FPS , 3 osoba
-Chodziło sie jakimś humanoidalnym robotem, albo astronautą w kombinezonie robota
- Była mozliwość w bazie projektowania, własnych jednostek, poprzez łączenie modułów
- Możliwość " wcielenia " się w każdą swoją jednostkę i granie jak swoją postacią
- Klimaty podobne do Battlezone
- Ta gra to nie Colobot
- Wiem że grałem w nią na maszynie z GeForce 2 ( niestety nie pamiętam roku )
- Cechą gry, którą pamiętam był status postaci w którymś z rogów ekranu ( coś jak w World of Tanks )
- Bronie: głównie lasery, plazmy, broń przyszłości ( a napewno brak broni konwencjonalnej )

Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisywalem dane hasla w wyszukiwarke kilka razy ale albo byly błedy albo nic nie znalazlo a wiec o co chodzi. Pamiętam jak kiedys do Niezbednika bodajze byly dodane dema gier i jedna mi zapadla szczegolnie w pamiec tylko nie pamietam jej tytułu bo byłem bardzo mały...moge jedynie opisac to co pamietam. Wiem ze chodzilo o opieke nad zwierzakami i ze do wyboru byly psy i koty. Opcji opiekowania sie bylo mnóstwo w demie dostepne bylo tylko rzucanie pilki i drapanie. Na poczatku byla jakies chyba szarawe menu i jak sie gralo to chyba byly po lewo takie drzwiczki przez ktore wchodzily zwierzaki a tlo gdzie opiekowalismy sie nimi wygladalo jak gazeta. Szukalem gry na stronie komputer swiat nic nie znalazlem, w internecie pod fraza gra o zwierzakach wyskakuje mnóstwo wyników... więc , jesli kto kolwiek kojarzy ta gre (sadze ze jest ona z roku 1997 -2000) to prosze o napisanie tytułu poniewaz jest dla mnie wazna ze wzgledu na lata dzieciństwa z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka cała seria gier Catz i Dogz. Chyba nawet były wersje z jednymi i drugimi razem. Może o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 22:09, Volvox napisał:

Była kiedyś taka cała seria gier Catz i Dogz. Chyba nawet były wersje z jednymi i drugimi
razem. Może o to chodzi?



Wooww kurcze wielkie dzięki nie wiedziałem ze to tak prosta nazwa, dzięki ogromne bo dlugo szukałem naprawde dobre forum pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, mega ciężkie zadanie, szukam gierki na Nintendo NES/ Pegasus
jedyne co pamiętam że latało się tam samolocikiem strzelało do innych , pływały statki, był cykl dnia i nocy, oraz pamiętam że muzyczka była dosyć przyjemna. ktoś coś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 21:44, kindziukxxx napisał:

dobra, mega ciężkie zadanie, szukam gierki na Nintendo NES/ Pegasus jedyne co pamiętam że latało się tam samolocikiem strzelało do innych , pływały statki, był cykl dnia i nocy, oraz pamiętam że muzyczka była dosyć przyjemna. ktoś coś kojarzy?

Może 1944?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się