Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2012 o 23:07, Arathur napisał:

Kłaniam się
Gra sprzed około 10 lat, grałem w demo z cd action, coś typu action rpg, ale głowy nie (...)

Z opisu jawi mi się od razu Severance: Blade of Darkness (konkretnie kampania Sargona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah! Mój post zmotywował mnie do dalszej tułaczki w internecie w poszukiwaniu ów gry, i opis przypomniał mi mniej więcej o czym ta gra była. I znalazłem! Vargant Story gdyby ktoś był zainteresowany. Nostalgia, idę poszukać gdzieś tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam gry z lat 80 bądź 90 która była na Pegazusa. Gra ta to platformówka posiadająca tryb kooperacji, a głównymi bohaterami były dwa bałwanki. Kojarzy może ktoś taki wytwór? :)

Edit:
Pogmerałem trochę w Internecie i znalazłem coś takiego jak Snow Bros, ale to raczej nie jest to... ;)
Była jakaś produkcja o bardzo podobnej tematyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 00:05, zadymek napisał:

> Kłaniam się
> Gra sprzed około 10 lat, grałem w demo z cd action, coś typu action rpg, ale głowy
nie (...)
Z opisu jawi mi się od razu Severance: Blade of Darkness (konkretnie kampania Sargona).

mmm dzięki, tak to jest właśnie to :) Swoją drogą dziwne, że taka fantastyczna gra, a nie jest zbyt popularna, chyba , że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była sobie kiedyś taka gierka flashowa [?] w której chodziło o to by zdobyć jak największy wynik poprzez hm ... generowanie jak największych zniszczeń uszkadzając po drodze coś w rodzaju ludzika - manekina. Stawał taki na górze schodków a my mogliśmy regulować siłę pchnięcia, kierunek, to w którą część ciała ma oberwać. Każdy upadek, potłuczenie, złamanie było dodatkowo punktowane. Wersja ze schodami była pierwszą jaką widziałem, druga polegała na tym samym tyle że z tego co pamiętam do dyspozycji mieliśmy ciężarówkę / samochód. No i grałem w to co najmniej kilka lat temu a może i nawet z 8-10 to było ... Ktoś wie co to za gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedyś grałem w taką gierkę, która była dosyć trudna, była dwu, trzykolorowa (czarny, szary i zielony). Widok od boku, taka zręcznościówka, 16 bitowa muzyka podgrywająca w tle. Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisz tą grę jeszcze trochę bo póki co to Twój opis pasuje praktycznie do wszystkich wystarczająco starych gier. To była platformówka? A może się czymś latało? Na jakim sprzęcie w to grałeś (PC, Commodore coś innego?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1: przepraszam za mało treściwy post.
Po 2: grałem na PC, tej freewareowej gierki się nawet nie instalowalo, po prostu po pobraniu od razu się odpalało. Chodziło w niej o to, żeby dojść z jednego punktu do drugiego bez ''skuchy", z jednych drzwi do drugich w określonym czasie. Unikało się kolców, przepaści itp. Pamiętam, że w dalszych mapkach były utrudnienia typu "nie wolno poruszać się w lewo". gra miała charakterystyczną czarno-szaro-zieloną pikselowatą grafikę i musykę przygrywającą w tle rodem z pegazusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry w której na całym ekranie ścigały sie małe samochodziki kolorowe zbierało sie pieniądze i można było kupować lepsze samochodziki m.in. pickupy, można było grać z kolegami przy jednym komputerze rok produkcji 1994-1997 lepsze samochodziki szybsze były logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję pewnej gry która kiedyś bardzo mnie zaciekawiła i chciałbym do niej wrócić a kompletnie zapomniałem tytułu ;/ pamiętam że można tam było mieć swój własny odział komandosów i dowolnie wybierać którym chce sie w danym momencie być, każdy miał swój ekwipunek i bronie, można było reszcie wydawać rozkazy. jeśli ktoś ma jakis pomysł to proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 02:22, Matix92 napisał:

Witam

Poszukuję pewnej gry która kiedyś bardzo mnie zaciekawiła i chciałbym do niej wrócić
a kompletnie zapomniałem tytułu ;/ pamiętam że można tam było mieć swój własny odział
komandosów i dowolnie wybierać którym chce sie w danym momencie być, każdy miał swój
ekwipunek i bronie, można było reszcie wydawać rozkazy. jeśli ktoś ma jakis pomysł to
proszę o pomoc ;)


Któraś z trzech pierwszych części serii commandosa od Eidos''a? Nie podałeś czasu akcji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 02:22, Matix92 napisał:

pamiętam że można tam było mieć swój własny odział
komandosów i dowolnie wybierać którym chce sie w danym momencie być, każdy miał swój
ekwipunek i bronie, można było reszcie wydawać rozkazy.


Jagged Alliance ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się