Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Siema, poszukuje starej gry, coś z końcówki lat 90'' lub z początku lat 2000. Ciężko mi jest przypomnieć sobie w ogóle cokolwiek, ale mniej więcej:
- roboty walczące naprzeciw siebie (z tego co pamiętam czerwony i niebieski)
- roboty/mechy mogły zamieniać się w samochodo-podobne pojazdy
- gra przypominała zasadami DotA.
- wychodziły dodatkowe miniony, takie mini-czołgi czy coś w tym stylu
- gra miała grafike 3d z tym, że była bardzo kanciata ;)
- cała rozgrywka znajdowała się na arenie, czy jakichś magazynach

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 18:32, BANAN2004 napisał:

- gra miała grafike 3d z tym, że była bardzo kanciata ;)


Całkiem dobrze i dziś wygląda, a nadal gra się świetnie. Z tego, co słyszałem to ponoć wydali to na PS3 ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wątpię, że ktoś będzie w stanie mi pomóc ale zapytam :D Szukam gry, nie jestem w stanie powiedzieć z którego mniej więcej roku, na pewno wydana przed rokiem 2004. Informacje na jej temat też są raczej szczątkowe. Była to gra strategiczna której akcja rozgrywała się na morzu. Kierowaliśmy jedną z frakcji, budowaliśmy statki i walczyliśmy z przeciwnikiem. Osadzona była w klimacie starożytnej Grecji (przynajmniej tak mi się wydaje :P). Gra oczywiście na PC ;) Jeżeli komuś się cokolwiek nasunie to byłbym wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że pomożecie mi znaleźć nazwę gry. Otóż gra jest typu chińczyk z tym że ma rozbudowany mechanizm rozgrywki standardowo można było grać z komputerem jak i ze znajomymi na planszy znajdowały się różne bonusy, które wywoływały jakieś efekty np. można było wycelować rakietą w przeciwnika i spowodować cofnięcie się pionka.
Gra ta jest dosyć stara ostatnio grałem w nią jakieś 5-6 lat temu. Mam nadzieję że pomożecie;)

20120713155744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję starej gry na PC. Izometryczna plansza składająca się z wgłębień w których leżą różnego typu kulki. Były różne rodzaje. Jedne przemieniały się w wieżyczki, inne klonowały same siebie. Jedne były metalowe, inne bumiaste. Swoiste "szachy" kulkowe z wymyślonymi zasadami. Plansza była koloru szarawo niebieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jeśli mi pomożecie to jesteście mistrzami, szukam już 2 lata gry w która grałem około 1998 roku... była to gra dołączona do jakiegoś czasopisma komputerowego niestety nie pamiętam nazwy, generalnie wyglądało to tak że chodziło sie astronautą w kasku jak u motocyklisty, (kolorystyka jak u spidermana), po różnych poziomach i strzelało sie takimi kolorowymi kulkami zabijając roboty, maszyny. Pamiętam że latało tam też ufo , z którym walczyło sie na sam koniec. Był jeszcze taki patent że jak zdobyłeś jakąś litere to zmieniała ci sie chyba broń. Astronauta był koloru czerwonego ,grafika prosta, ale gra wciągająca. Były też teleportacje w inne miejsce na danym poziomie. Grafika 2d, banalna coś jak na zdjęciu xD. Błagam pomocy w znalezieniu tego. w tytule napewno było SPACE ....

20120715202421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze byc dosc trudne. szukam survival horroru ktory dzial sie na statku. uzywalo sie miedzy innymi pistoletu i latarki.

pamietam ze czytalem o niej w 2005 w cd action o ile sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 15:23, Malevyn napisał:

to moze byc dosc trudne. szukam survival horroru ktory dzial sie na statku. uzywalo sie
miedzy innymi pistoletu i latarki.

pamietam ze czytalem o niej w 2005 w cd action o ile sie nie myle.


Zapewne chodzi Ci o Cold Fear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam gry tym razem ale pomyślałem że nie będę zakładał nowego tematu i napisze tutaj.

W sumie to szukam nazwiska i imienia osoby. Był kiedyś taki starszy facet - prezenter w TV. Miał program w którym grał w gry typu simcity 1, cywilizację (głównie strategie). To było jeszcze za czasów commodore i pierwszych PC. Facet wyglądał trochę jak Wałęsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy to o niego Ci chodzi ale swego czasu Kazimierz Kaczor prowadził w emitowanym we wtorki programie Joystick dział o grach strategicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak strategie, to pewnie chodzi o Kazimierza Kaczora :), dość mocno udzielał się w Joysticku bodajże :).

EDIT Za długo medytowałem nad odpowiedzią :). Swoją drogą, dziwię się, że ktoś to jeszcze w ogóle pamięta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 21:43, gemGreg napisał:

Poszukuję starej gry na PC. Izometryczna plansza składająca się z wgłębień w których
leżą różnego typu kulki. Były różne rodzaje. Jedne przemieniały się w wieżyczki, inne
klonowały same siebie. Jedne były metalowe, inne bumiaste. Swoiste "szachy" kulkowe z
wymyślonymi zasadami. Plansza była koloru szarawo niebieskiego.


znalazłem tą grę!! :)
Nazywała się Funball
a to screen http://www.playold.com/showpic.php?pic=1468

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 20:22, Blackhand napisał:

Jak strategie, to pewnie chodzi o Kazimierza Kaczora :), dość mocno udzielał się w Joysticku
bodajże :).

EDIT Za długo medytowałem nad odpowiedzią :). Swoją drogą, dziwię się, że ktoś to jeszcze
w ogóle pamięta :D.


TAK to on!! :) Dzięki wielkie. Gość był super, bardzo lubiłem jego program :)

OMG
http://www.youtube.com/watch?v=mG8dBpUiUxs !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że pomożecie mi znaleźć nazwę gry. Otóż gra jest typu chińczyk z tym że ma rozbudowany mechanizm rozgrywki standardowo można było grać z komputerem jak i ze znajomymi na planszy znajdowały się różne bonusy, które wywoływały jakieś efekty np. można było wycelować rakietą w przeciwnika i spowodować cofnięcie się pionka.
Gra ta jest dosyć stara ostatnio grałem w nią jakieś 5-6 lat temu. Mam nadzieję że pomożecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się