Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2012 o 14:46, Blackhand napisał:

Pierwsza gra brzmi jak coś z serii Beach Head (tu http://www.gamespot.com/beach-head-2002/
BH2002, ale były też chyba wcześniejsze części serii), ewentualnie Incoming (niektóre
etapy rozgrywaliśmy z perspektywy stacjonarnej wieżyczki :)).

LOL, tak to jest, jak się posta za długo pisze :D.


Tak jest, dziękuję obu panom!
A druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 17:47, Jackal-pl napisał:

A druga?

A ta druga to ciężko bo nie podałeś żadnych wyróżniających szczegółów (2D, 3D). Ludzie w RTSach raczej skupiają się na szybkiej rozbudowie i ekspansji niż na animacjach jej budowy. Swego czasu grywałem w różne RTSy więc coś z laserami przy budowie mi świszczy w głowie, ale ja chyba jestem głuchy i nie słyszę dokładnie co ;)

W ostateczności przeszukaj tytuły z tej list:
http://en.wikipedia.org/wiki/Chronology_of_real-time_strategy_video_games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 19:53, Blackhand napisał:

A, właśnie dostałem olśnienia :), to może być Star Trek Armada lub Star Trek Armada II
:).


Tak, to zdaje się być tym. Gram.pl jak zwykle nie zawiodło. Dzięki za pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam strategii o której dość mało pamiętam. Wiem, że na okładce był barbarzyńca, można było grać kilkoma rasami i u krasnoludów była jednostka która nazywała się berserker(gdy się tworzył wołał "raz, dwa, trzy BERSERKER !!") prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam takiej jednej gierki o straży chodzi mi mniej więcej gra jest dość stara i nie pamiętam jej nazwy mniej więcej akcja gry była taka że było się strażakiem grafika coś jak w Half Life miało się przy sb wąż czasami się zbierało gaśnice ratowało ludzi itd. Znacie może nazwę tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 07:24, Amaros napisał:

Cześć szukam takiej jednej gierki o straży chodzi mi mniej więcej gra jest dość stara
i nie pamiętam jej nazwy mniej więcej akcja gry była taka że było się strażakiem grafika
coś jak w Half Life miało się przy sb wąż czasami się zbierało gaśnice ratowało ludzi
itd. Znacie może nazwę tej gry?


Może Firefighter 259 (Emergency: Firefighter).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,szukam takiej pewnej gry bardzo starej na PC.Grałem w nią jakieś 8-9 lat temu.Akcja polegała na tym że było takie jakby pole a na nim wszyscy sie bili;p.Taka jakby platformówka,dodamże bohaterowie gry byli mali i chyba wiecej już nie pamietam.Prosze o pomoc jesli ktos wie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 12:05, DarkWolf_PL napisał:

> Cześć szukam takiej jednej gierki o straży chodzi mi mniej więcej gra jest dość
stara
> i nie pamiętam jej nazwy mniej więcej akcja gry była taka że było się strażakiem
grafika
> coś jak w Half Life miało się przy sb wąż czasami się zbierało gaśnice ratowało
ludzi
> itd. Znacie może nazwę tej gry?

Może Firefighter 259 (Emergency: Firefighter).

Nie to ale właśnie coś podobne do tej tyle że tam nie było widać postaci tylko jak trzyma wąż gaśnicę itd. I nie była to typu emergency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dawno temu (5-8 lat) grałem w pewną grę strategiczną na PC. Niestety nie pamiętam tytułu, a jedyne co pamiętam to, że był w niej okrągły stół i ustawiało się podatki. Tak, wiem nie podałem prawie żadnych informacji, grałem kilka dni, a nazwę zgubiłem. Gra była na 80% od Ubisoftu, lub od Cenegi. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 07:24, Amaros napisał:

Cześć szukam takiej jednej gierki o straży chodzi mi mniej więcej gra jest dość stara
i nie pamiętam jej nazwy mniej więcej akcja gry była taka że było się strażakiem grafika
coś jak w Half Life miało się przy sb wąż czasami się zbierało gaśnice ratowało ludzi
itd. Znacie może nazwę tej gry?

Na Wii jest taki tytuł Real Heroes: Firefighter, a tak właściwie to o którą platformę chodzi? A może to MOD jakiś a nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 12:06, zadymek napisał:

> Cześć szukam takiej jednej gierki o straży chodzi mi mniej więcej gra jest dość
stara
> i nie pamiętam jej nazwy mniej więcej akcja gry była taka że było się strażakiem
grafika
> coś jak w Half Life miało się przy sb wąż czasami się zbierało gaśnice ratowało
ludzi
> itd. Znacie może nazwę tej gry?
Na Wii jest taki tytuł Real Heroes: Firefighter, a tak właściwie to o którą platformę
chodzi? A może to MOD jakiś a nie gra?

Właśnie coś podobie do tej gry prawie że tylko że tam było ile pamiętam samemu się chodziło i też taka grafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 11:58, MagiD napisał:

Witam, Dawno temu (5-8 lat) grałem w pewną grę strategiczną na PC. Niestety nie pamiętam
tytułu, a jedyne co pamiętam to, że był w niej okrągły stół i ustawiało się podatki.
Tak, wiem nie podałem prawie żadnych informacji, grałem kilka dni, a nazwę zgubiłem.
Gra była na 80% od Ubisoftu, lub od Cenegi. Z góry dziękuje za pomoc.



Twierdza krzyżowiec

Strongold Crusader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra, której głównym celem jest dostarczanie towarów/przesyłek, głównie tirami, coś jak Hardtruck? 18 wheels of steel albo euro truck simulator, tylko w tej grze, którą pamiętam oprócz jeżdżeniem tirami można było mniejszymi samochodami jeździć i jeśli mnie pamięć nie myli to samochody się zmieniało podjeżdżając do niego na poboczu czy parkingu i on chyba miał już misję. Coś takiego.

Będę wdzięczny jeśli ktoś przypomni mi nazwę właśnie tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się