Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 13:15, Fairo12 napisał:

alchemika" . Pamiętam jeszcze że w późniejszych etapach można było szkolić olbrzmów


A mniej więcej z jakich lat produkcja?
Mi się troszeczkę kojarzy z Spellforcem, ew. The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth 1 lub 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 14:29, Fairo12 napisał:

Na pewno przed 2003 i nie nie jest to ani Spellforc ani LOTR, klimat był taki średniowieczny


Nic mi nie przychodzi do głowy :/
Konwencja mówisz średniowieczna, ale dużo tam było fantastyki? I jak grafika? 2D/3D, bardziej poważna, ciemna czy może jasna i pstrokata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 12:55, Fairo12 napisał:

Fantastyki nie za dużo w sumie to tylko mnisi i olbrzymy... no i samo sterujące się katapulty
;p. 3D, raczej ciemna i poważna


Wiesz, coś wspomniane przez Ciebie tło w menu(ruiny), mnisi z fajerbolami i olbrzymy mi mówią, coś kojarzę... Ale szukałem trochę i nic podobnego nie znalazłem :/ No nic, napisz, jak coś jeszcze Ci się przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na to patrzę, to przypomina mi się... Rampage World Tour :D. Heh, mam gdzieś DVD z Click!a z Midway Arcade Treasures Deluxe, ta gra jest w tym pakiecie, trzeba będzie odszukać płytkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm pamiętam że jak wybudowało się wieżę to można ją było ulepszać, każde ulepszenie sprawiało że wieża wystrzeliwała większą ilość strzał( na najwyższym poziomie wyglądało to trochę śmiesznie bo te strzały leciały jak seria z CKMu) > W kampanii nasze wojska zawsze były białe a przeciwnika czerwone. Jak jakieś jednostki walczyły i odnosiły obrażenia pokrywały się krwią i z tego co pamiętam dużo było tej krwi. Jak szkoliło się wojska w Koszarach to o ile nie ustawiło się punktu zbornego jednostki ustawiały się wokół koszar i po jakimś czasie wyskakiwał komunikat że koszary są zablokowane (czyli były otoczone przez te nowo powstałe jednostki i nie było miejsca gdzie nowe miały się pojawiać. Pamiętam że w jednej z pierwszych misji trzeba było zniszczyć porty (albo stocznie nie pamiętam nazwy) wroga i na ich miejscach postawić własne... Te Kroniki Czarnego Księżyca coś mi się kojarzą ale to nie jest ta http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=609 gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję gry, najprawdopodobniej rpg akcji, hack&slash.. Najważniejsze co pamiętam, to to, że gra zaczynałą się, tym że bohater budził się na takim jakby wzgórzu.. takie skały były w koło niego, jakby taki okręg. No gra, a przynajmniej jej początek dział się w takich zielonych krainach tzn takie polskie lasy, no pamiętam, że początkowi przeciwnicy to żaby - i można było ich skóry zbierać, i dziki na przykłąd.. Widok z góry, gra w pełni 3D, strzelam, że około 10 lat może mieć.. ( ten element przebudzenia na początku gry był trochę kultowy, np Hyper tego użył w jednym ze swoich intr do programów, więc może po tym skojażycie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 23:34, morcinka17 napisał:

3D, strzelam, że około 10 lat może mieć.. ( ten element przebudzenia na początku gry
był trochę kultowy, np Hyper tego użył w jednym ze swoich intr do programów, więc może
po tym skojażycie).


Na 95% Evil Island. Bardzo milutko tę produkcję wspominam. Choć jak w nią grałem, byłem jeszcze dzieciakiem, więc za dużo nie ogarniałem. A teraz płytki się zagubiły. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
szukam gry, dosyć starej - miełem ją pożyczoną w roku 97/98 (?)

Latało się samolotem (raczej arcade''owo), widok od kabiny. Celem gry było wyeliminowanie wszyskich wrogów na mapie - zołnierzy, pojazdów, samolotów. Zbierając różne upgrad''y dostawało się dodatkowe bronie - pamiętam atomówkę. Były trzy mapy (trzy pamiętam - może miałem jakieś demo?). Na każdej mapie był ''specjalny przeciwnik'' - pamiętam jednego - startujący prom kosmiczny. Wiem, że graliśmy w to za pomocą joystika :)

Tyle pamiętam, mam nadzieję, że wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dosyć starej gry, której receznje oglądałem kiedyś na hyperze. Pamiętam, że bohater rozbija się statkiem na obcej planecie czy tam statek ulega awarii i musimy go naprawić. Części gdzieś są porozrzucane na tej planecie. Widok był izometryczny o ile dobrze pamiętam. Było to gdzieś z 8-10 lat temu. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 23:44, Grinas napisał:

Witam, szukam dosyć starej gry, której receznje oglądałem kiedyś na hyperze. Pamiętam,
że bohater rozbija się statkiem na obcej planecie czy tam statek ulega awarii i musimy
go naprawić. Części gdzieś są porozrzucane na tej planecie. Widok był izometryczny o
ile dobrze pamiętam. Było to gdzieś z 8-10 lat temu. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.


Ok już znalazłem, heh. Gra nazywa się Zax: The Alien Hunter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żaden Descent, Forsaken czy inny G-Police? Microsoft Fury?
Albo chociaż jaka kolorystyka była, bo to może ułatwić poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie szukam gry dość specyficznej, chodzi o to, żeby była jak najbardziej skomplikowana, ale chodzi o to, żeby trzeba było przy niej myśleć, a nie łamać palce.

Coś jak pierwsza cywilizacja na warlordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się