Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Cześć!
Ja również szukam pewnej gry z lat 90-tych.
Gra zaczynała się strzelaniną w jadącym pociągu, a w następnych etapach przechodziło się poprzez kolejne poziomy, które były niezwiązanymi ze sobą rzeczywistościami.
M.in. jednym z poziomów były jakieś podziemia z koszmarnymi stworami, na innym trzeba było przejść przez pokład lecącego "statku", żeby na końcu wyskoczyć z niego ze spadochronem i przejść do następnego poziomu (rzeczywistości). Gra kończyła się w pomieszczeniach czegoś w rodzaju mrocznej katedry, gdzie na końcu trzeba było zabić smoka, a potem nie wiadomo było co dalej, bowiem gra kończyła się tak, jak gdyby była nie była jeszcze skończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 19:20, WojtekJestFajny napisał:

<ciach>


Może któraś z części Szymka Czarodzieja?

@Damianuss1

Przypomniało mi się, że kiedyś grałem w coś takiego co się nazywało Incoming. Jedyne wspomnienia to właśnie to, że gdzieś tam się widziało planetę no i lataliśmy jakimś drobiazgiem. Ale może..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 19:54, Urgaro napisał:

Cześć!
Ja również szukam pewnej gry z lat 90-tych.
Gra zaczynała się strzelaniną w jadącym pociągu, a w następnych etapach przechodziło
się poprzez kolejne poziomy, które były niezwiązanymi ze sobą rzeczywistościami.
M.in. jednym z poziomów były jakieś podziemia z koszmarnymi stworami, na innym trzeba
było przejść przez pokład lecącego "statku", żeby na końcu wyskoczyć z niego ze spadochronem
i przejść do następnego poziomu (rzeczywistości). Gra kończyła się w pomieszczeniach
czegoś w rodzaju mrocznej katedry, gdzie na końcu trzeba było zabić smoka, a potem nie
wiadomo było co dalej, bowiem gra kończyła się tak, jak gdyby była nie była jeszcze skończona.

Blood 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także mam problem ze znalezieniem tytułu gry. Kilka lat temu (plus minus 10) grałam w grę platformową, w której bohaterem był kurczak zbierający pomarańcze. Pytanie brzmi: Czy ktoś z was wie o jaką grę może mi chodzić ? Jeżeli macie jakiekolwiek propozycję proszę o tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 17:12, theoutlawtorn napisał:

ja także mam problem ze znalezieniem tytułu gry. Kilka lat temu (plus minus 10) grałam
w grę platformową, w której bohaterem był kurczak zbierający pomarańcze. Pytanie brzmi:
Czy ktoś z was wie o jaką grę może mi chodzić ? Jeżeli macie jakiekolwiek propozycję
proszę o tytuły.


hmm Pekka Kana czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej gry z PSX był to różne wyścigi na rowerach na wrotkach. pamiętam tez ze były takie bramki w które sie wjeżdżało żeby zdobyć jakieś punkty.

A druga gra która szukam była na komputer Niewinem z którego roku grafa były dobra w grze chodziło się jakimś umięśnionym komarem gra wyg jak bajka wygląd od boku. Miał tez jakiegoś pomocnika ale nie pamietam za dużo z tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 21:39, Roxis21 napisał:

Szukam pewnej gry z PSX

może coś z serii xtreme

Dnia 23.03.2013 o 21:39, Roxis21 napisał:

w grze chodziło się jakimś umięśnionym komarem

pewnie komar barbarzyńca :-)

życie Laid... życie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 21:39, Roxis21 napisał:

Szukam pewnej gry z PSX był to różne wyścigi na rowerach na wrotkach. pamiętam tez ze
były takie bramki w które sie wjeżdżało żeby zdobyć jakieś punkty.


2 Xtreme

Dnia 23.03.2013 o 21:39, Roxis21 napisał:

A druga gra która szukam była na komputer Niewinem z którego roku grafa były dobra w
grze chodziło się jakimś umięśnionym komarem gra wyg jak bajka wygląd od boku. Miał
tez jakiegoś pomocnika ale nie pamietam za dużo z tej gry


Comar Barbarzyńca

siem spóźniłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być trudne, ponieważ szukam tej gry od dłuuuuugiego czasu...

Z tego co pamiętam to DEMO tej gry było w KŚW (może z jakimś Get Medieval albo szymkiem?), a być może w jakimś
CD-ACTION? Nie pamiętam, wiem tylko że było to raczej na pewno demo tej gry.

Nie mam pojęcia kim się grało, jakąś dziwną kreaturą.Widok był zza pleców(gra 3D). Zaczynało się na plaży,
niedaleko nas był taki grubas który budował zamek z piasku , w który można było wdepnąć i mu go rozwalić.
Wtedy ten grubas tak wrzeszczał i gonił nas z łopatką...

Nie pamiętam raczej innych szczegółów, wiem że byłą to gra zręcznościowa. Kojarzę jeszcze rekiny w morzu , który mogły nas zjeść, ale raczej nic więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To nie pamiętam. Sprawdzałem kilka gier, i to nie jest żaden gecko/croc/alien_paranoid.

Mimo wszystko, gra miałą grafiką jakby była portem z PSX. W sensie, była renderowana w taki sam sposób
jak croc. Na pewno nie grało się człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BŁAGAM O POMOC NORMALNIE;) POSZUKUJE TYTUŁU GRY . GRAŁEM W NIĄ JAKIES 8-10 LAT TEMU, MIALEM JĄ NA TAKIEJ CZERWONEJ PLYCIE Z PLATFORMÓWKAMI. A WIĘC W GRZE CHODZILO DOKLADNIEJ O TO ZE NASZA POSTAC MIALA BOMBY I TRZEBA BYLO ROZWALIC BUDYNEK A ZBIERALO SIE JAKIES TAM BANANY I INNE ARBUZY ;) grafika byla chyba 2d aczkolwiek pewny nie jestem. bardzo prosze o pomoc bo od dwóch miesiecy tego szukam i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry (w przeglądarce obecnie), jest to jak na razie demo (pełna wersja również ma wyjść). Gra polega na tym, że gre zaczynami pikselem. Z każdym kolejnym poziomem grafika staje się nowsza. Demko kończy się, gdy grafika jest na poziomie Zeldy z NESa. W pełnej wersji ma być rónież 3D. Ktoś kojarzy? Tytuł niestety wyleciał mi z głowy a googlowanie nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 22:28, Gierlo napisał:

Szukam gry (w przeglądarce obecnie), jest to jak na razie demo (pełna wersja również
ma wyjść). Gra polega na tym, że gre zaczynami pikselem. Z każdym kolejnym poziomem grafika
staje się nowsza. Demko kończy się, gdy grafika jest na poziomie Zeldy z NESa. W pełnej
wersji ma być rónież 3D. Ktoś kojarzy? Tytuł niestety wyleciał mi z głowy a googlowanie
nic nie daje.

Evoland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam pewnej mini gry, podejrzewam, że była mało popularna :D. Była dołączona do jakiejś gazety w latach 2002 - 2003. Widok był z góry, sterowało się żółtym robotem. Pierwsza misja była na pustyni, wychodziło się z jakiegoś statku. Na drugiej mapie była zima. Była też misja z obroną bazy. Czasami biegał z nami biały robot. Niektóre mapy można było przejść wciskając "O" bodajże. Z góry dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się