Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Szukam pewnej gry strategicznej w którą grałem bardzo dawno temu. Pamiętam, że menu było animowane, a kamera wchodziła do miasta. Ogólnie klimaty takiei średniowieczne, pamiętam jeszcze, że trzeba było zbierać w tej grze drewno i budowało się budynki. Miałem tą grę z jakiejś gazety, była po polsku.

Wiem, że trochę mało szczegółów, ale nie mogę sobie nic przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 16:58, cipendays napisał:

ciach

Jedyna gra, która mi się kojarzy to Dragonshard, ale wątpię, by była to ta. Może pamiętasz w jakim to piśmie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 16:58, cipendays napisał:

<ciach>


Mi z kolei skojarzenia nasunęły którąś z gier z serii Anno (1503?), ale faktycznie przydałoby się chociaż ździebko więcej informacji. Co z tej gry pozostało w Twojej pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to fabuła tej gry chyba opierała się na tym aby zabić jakiegoś księcia, albo kogoś tam. Nazywał on się Kłapat lub może kapłat, coś w tym rodzaju. Pamiętam też, że można w tej grze statkami pływać i wydaje mi się, że w nazwie miała ''Of'', ale tego nie jestem pewien. Anno na pewno nie, Dragonshard tak samo. Nie mogę sobie przypomnieć z jakiej gazety to było, myślałem, że z komputerświat gry, ale po przeszukaniu numerów nigdzie tego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry platformowej, która zaczynała się kiedy to wylądowaliśmy rozbitkiem na spadochronie zawiśniętym na drzewie. Uwalniamy się tym rozbitkiem zabijając tubylca gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z prehistorycznymi zwierzętami. Walczymy nożem, strzelamy ze strzelby, skakamy.
Nazwa coś mi się jarzy w pamięci ale w googlach tego nie znajduję a mianowicie Bermuda Sydore CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 18:39, cipendays napisał:

ciach

Wydaję mi się, że chodzi Ci o The Dark Legions. Gra była dodana do pisma Gry Komputerowe, sam miałem płytkę, ale gdzieś zapodziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 20:06, Rebal napisał:

Nazwa coś mi się jarzy w pamięci ale w googlach tego nie znajduję a mianowicie Bermuda
Sydore CD

Niezla masz pamieć do nazw, bo wg opisu i zbieznosci nazw to moze byc Bermuda Syndrome Producent - Century Interactive Rok produkcji - 1995?
Znalazlem tylko dlatego, ze pamietales nazwe,! bo myslalem o innej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 20:44, Demagol napisał:

Bermuda Syndrome to jest :P.

DZIĘKI WIELKIE ! 10 lat szukałem gry wpisując w googlach ten tytuł(ten zły oczywiście) nic nie znajdując i mając nadzieję że pokażą się kiedyś pewnego dnia jakieś namiary. Czemu ta wyszukiwarka nic pokazywała, chociaż mogła
pokazać podobne wyniki...uff ale ktoś jednak wiedział o co chodzi bo to produkcja o której świat nie wiedział, a trafiłem kiedyś na bazarze krążek z demkami. Samo demko choć było krótkie jak sznurówki do butów - zagrałem z 50 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję tytułu jednej gry, a oto opis:
Chodzisz chyba smoczkiem (ewentualnie krokodylem, ważne, że coś w ten deseń), każdy następny poziom to wyższe piętro wieży, co parę etapów jest boss i najważniejsze - jest to gra 2D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w której steruje się postacią płci męskiej. Akcja dzieje się na arenie coś typu bomberman albo pac-man. Na planszy pojawiają się potworki np. wilkołak, mięsożerna roślina i inne których nie pamiętam. Naszym zadaniem jest podnieść broń która zabije danego stworka np. rewolwer ze srebrną kulą na wilkołaka albo preparat zabijający rośliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 21:14, Ufolud16 napisał:

Szukam gry w której steruje się postacią płci męskiej. Akcja dzieje się na arenie coś
typu bomberman albo pac-man. Na planszy pojawiają się potworki np. wilkołak, mięsożerna
roślina i inne których nie pamiętam. Naszym zadaniem jest podnieść broń która zabije
danego stworka np. rewolwer ze srebrną kulą na wilkołaka albo preparat zabijający rośliny.

Czyżby Hopmon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

była gra, która warzyła niewiele, zaledwie kilkaset kilobajtów, jednak grafikę miała mieć porównywalną z Doomem 3. Boom na to miał miejsce pare ładnych lat temu, ale od tamtej pory ucichło. Ktoś coś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 23:50, Marcin08 napisał:

była gra, która warzyła niewiele, zaledwie kilkaset kilobajtów, jednak grafikę miała
mieć porównywalną z Doomem 3. Boom na to miał miejsce pare ładnych lat temu, ale od tamtej
pory ucichło. Ktoś coś kojarzy?

tak- kkrieger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis szukanej gry:
-możliwe że to jest rom pegazusa lub segi,
-2d,
-"wychowujemy" robota, przypominał chłopca, nagradzamy go karcimy, kupujemy rzeczy,
-kursor to chyba wróżka coś jak dzwoneczek.
-inne skrawki pamęci: wchodził do koła i się ładował, był ogród, studia, dom, jakieś zwierzęta.

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Opis szukanej gry:

Dnia 31.08.2013 o 17:37, Tysonik napisał:

-możliwe że to jest rom pegazusa lub segi,
-2d,
-"wychowujemy" robota, przypominał chłopca, nagradzamy go karcimy, kupujemy rzeczy,
-kursor to chyba wróżka coś jak dzwoneczek.
-inne skrawki pamęci: wchodził do koła i się ładował, był ogród, studia, dom, jakieś
zwierzęta.

Proszę o pomoc.



to ważna gra dla mnie, jest naprawde świetna, przesukałem sporo romów i nigdzie jej nie znalazelm. jeżeli ktoś posiada chociaż dodatkow informacj o grze proszę dopisać. może komuś się przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się