Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2013 o 13:45, Orion napisał:

Hmm.. Chyba nie, ale nie jestem pewien. Słabo pamiętam tę grę, grałem w nią ok. 6 lat
temu. Wiem, że na 100% były tam misje zimowe i można było również walczyć po stronie
Niemców. Sterowało się myszką i klawiaturą. Kupiłem tę grę w jakimś wydaniu "na tekturce".


to może Airstrike Eagles of World War II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2013 o 14:33, HerMetic napisał:


to może Airstrike Eagles of World War II


Nie, ponieważ ta gra jest z 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jestem nowy na forum i jakiś czas temu przypomniałem sobie o pewnej grze, w którą miałem okazję grać jakieś 10 lat temu(?).Należała ona do gatunku gier wyścigowych. Całość była utrzymana w klimatach dalekiego wschodu, nielegalne wyścigi - pamiętam o trasach górskich.Było tam coś w rodzaju listy kierowców do pokonania (coś jak Czarna Lista ze starego Most Wanted, ale nie do końca), a wizerunki postaci były rysowane kreską niczym z chińskich bajek (manga,anime). Nieco bardziej serio - była tam na pewno Toyota AE86 (a przynajmniej samochód, który miał ją imitować; nie pamiętam czy gra miała licencje czy nie) W jednym z wyścigów startowało się 1 na 1 właśnie na jakiejś górskeij trasie, tyle pamiętam. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od dłuższego czasu poszukuję gry, lecz nie pamiętam jak się nazywa :D
Z tego co pamiętam był to sandbox, w którym budowało się pojazdy, samoloty z kwadratowych, okrągłych lub trójkątnych tekstur. Jedna z map to był stadion piłkarski otoczony wodą. Gra nie zajmowała dużo (ok 50 mb).
Pamiętam też, że można było ustawić moc silnika, prędkość i kierunek obracającego się koła.
Z tych płaskich kwadratów budowało się modele 3D.
Jeżeli ktokolwiek coś kojarzy, proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kojarzy może ktoś starą grę o dinozaurach? Budowało się jakby osiedle, a raczej osadę, można było je chyba jakoś ulepszać ale tego nie jestem przekonany do końca, atakowało się druga "osadę". Taka strategiczna jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 15:24, Squit napisał:

Witam. Kojarzy może ktoś starą grę o dinozaurach? Budowało się jakby osiedle, a raczej
osadę, można było je chyba jakoś ulepszać ale tego nie jestem przekonany do końca, atakowało
się druga "osadę". Taka strategiczna jakby...

ParaWorld?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 15:28, Robertcik1 napisał:

ParaWorld?

Ze screenów nie wygląda jak to o co chodziło, ale może może... zobaczę. Naprawdę dawno w to grałem wiec jak to wyglądało dokładnie nie pamiętam, tylko wiem co się tam robiło. I prawdopodobnie nie było tam ludzi, tak pamiętam ale mówię, było to dawno...
Gdyby były jeszcze jakieś pomysły to podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 18:10, Squit napisał:

ale mówię, było to dawno...

Ale jak dawno? Gra była w 3d czy 2d?
2d
Jurassic War.
Chaos Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 18:31, Sarinew napisał:

> ale mówię, było to dawno...
Ale jak dawno? Gra była w 3d czy 2d?
2d
Jurassic War.
Chaos Island

Nie pamiętam jak dawno, ale gra w 3D.
Poruszało się tylko dinozauramii toczyło walki miedzy nimi.
Jeżeli byli tam ludzie(w co wątpie, bo nie kojarze), to napewno była to gra w której kontrolujesz jakieś dinozaury i walczysz z innymi. No nic więcej nie przypomne sobie, jak komuś się uda to było by fajnie ;) jak nie to trudno, przeżyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem o takiej, a szukanie google daje jakies gry, ale nie pecetowe.
Moze sprawdz obrazki z gier
Carnivores jest kilka czesci, i dinozaury sa w 3d, ale nie pamietam czy byl tryb z oczu dinozaura (jest wersja pecetowa i chyba zrobili port na telefony)
Jurassic Park: Operation Genesis - jakis tryb pozwalal chyba na zycie dinozaurow w dziczy albo mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję gry, w której było się myśliwym, była to chyba nawet polska produkcja bo w jednej lokacji spotykało się gościa, który mówił po polsku, nie można było się poruszać tylko można było odwracać się myszką, zmieniać lokacje mozna było tylko za pomocą mapy, na początku gry polowało się na lisy i zające, potem już w innych lokacjach na jelenie, łosie, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki, mozna było zakładać pułapki, otoczenie było fotograficzne, dodam z tego co pamiętam to w jednej lokacji na samym początku walczyło się wręcz z niedźwiedziem, który wszystko wytrącał z rąk, broń palną, broń białą. Gra w okolichac 2000 roku pamiętam, że w sklepach była sprzedawana w niebieskich pudełkach, wydana przez Play. Podchodziła nawet pod przygodówkę ta gra. Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę.
Proszę o pomoc szukam jej już chyba z 4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek Gór - Mountain Man
Kupione kiedyś za 5zł w markecie. Zdjęcie opakowania znalezione w google bo to chyba powinno wystarczyć do identyfikacji. Screenów z gry żadnych nie znalazłem, ale na 99,99% jestem pewien, że to tego szukasz.

Dnia 05.12.2013 o 12:46, Nadero napisał:

z tego co pamiętam to w jednej lokacji na samym początku walczyło się wręcz z niedźwiedziem

A dalej był kapelusznik co blokował przejście przez rzekę, a za rzeką wataha wilków, którą piekielnie ciężko było mi pokonać w tamtych latach :-)

20131205155507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość jeszcze kupienia gdzieś tej gry? Bo szukam po wszystkich sklepach i nigdzie nie moge nic znaleźć... Albo możliwość przegrania od kogoś za opłatą oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu, opisywanej na gram.pl, gry przygodówki/horroru (nie pamiętam dokładnie i nie wiem czy już wyszła). Bohaterów było dwóch - jeden działał w przeszłości inny w czasach wspołczesnych. Działania tego pierwszego miały mieć wpływ na wydarzenia związane z drugim bohaterem. Z tego co pamiętam akcja toczyć się miała na wyspie... Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Od jakiegoś czasu nie mogę przestać myśleć o pewnej grze. Grałam w nią około 10 lat temu. Całość w scenerii świątecznej, po angielsku. Na początku znajdujesz się w budynku z kilkoma piętrami, na każde piętro można dojechać windą, pamiętam że na jednym była jakaś maszyna (na każdym piętrze była zagadka do rozwiązania, w maszynie trzeba było coś ustawić), z najniższego piętra wchodziło się do jaskini na której ścianach widniały znaki i malowidła (pamiętam jak rysowałam sobie mapę, żeby dało się z niej wyjść), na ziemi w jednym korytarzu leżał bilet (na pociąg?), windą można było dojechać do jakiegoś wyjścia na peron, co chwilę przyjeżdżał pociąg jadący w inne miejsce, można się było dostać na jarmark świąteczny na którym grając w mini gry coś się dostawało, inny pociąg jechał do miasta - tam znajdowało się studio w którym kręcono teleturniej (brało się w nim udział, niestety wszystko było po angielsku i wtedy miałam problem ze zrozumieniem). Ostatni pociąg jechał do lasu, też trzeba było narysować sobie mapę na papierze, żeby jakoś się w tym połapać, dochodziło się do lunety nad jeziorem z której można było zobaczyć zamek. Do zamku też dało się dojść, jednak wrota były zamknięte. Wydaje mi się, że celem gry było ich otworzenie.
Bardzo proszę o pomoc, nigdzie nie mogę znaleźć tej gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się