Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Kiedyś grałem w fajna grę zrencznościową. Mianowicie wybierałeś statek (było ich dużo) miałeś bronie(tarcze ktura cie chroniła i zabijała wroga lub go odpychała na sciane i on giną , miny kture goniły wroga po mapce,rakiety....) i miałeś do wyboru mapki na kturych mogłeś grać ty i max 3 komputerów. gdy zaczynałes było odlicznie a potel sie latało i biło na mapie i jak latałeś był fajny dzwięk jak by coś podobnego do gwizdka lecz troche inny. Porsze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy istnieją gry sieciowe z multiplatformową opcją wspólnej gry? Jeśli tak, co możecie mi o nich powiedzieć? Konkretnie chodzi mi o PC i Xbox 360. Z ciekawości poszukuję tytułów w które mógłbym w ten sposób zagrać z przyjacielem. Niestety ja jestem posiadaczem PC a on Xboxa i laptopa który nadaje się jedynie do przęglądania internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się zwrócić do starych weteranów gier komputerów, bowiem szukam pewnego tytułu, za którym od dawien dawna tęsknie. Przez te wszystkie lata niestety zdążyłem zapomnieć niemal wszystko o tamtej grze, gdyż w ten tytuł grałem ponad dekadę temu, jeszcze w osiedlowej kafejce, gdyż własnego komputera wtedy nie miałem. Ale może przejdę do sedna sprawy. Jak mówiłem, nie pamiętam za wiele z tego tytułu, lecz pamiętam że była to jakaś gra o czołgach z 3 osoby. Były 2 bazy. Jedna czerwona, druga zielona i po prostu wysyłały na siebie czołgi i zadaniem było zniszczenie bazy przeciwnika. Niemal zawsze grałem zielonymi i w czerwonej bazie była jakaś wieża, która niszczyła mój czołg. Zdaje sobie sprawę, że to bardzo mętny opis, lecz niestety tylko tyle pamiętam.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była sobie kiedyś gra... to mógłbyć hack''n''slash, a może RPG? Grał w nią mój brat, mnie się spodobała, jemu nie, i tak zniknęła w eonach dziejów (komputer należał wówczas do brata, grałem tylko w to, co on instalował).

Zaczynało się od wojownika wdzierającego się na jakiś zamek. Był tam też jakiś mag oraz (chyba) złodziejka/łuczniczka (tj, dołączali do tego wojownika na tym zamku/forcie/twierdzy). Mogłem pomylić kolejność "wdzierania" się na zamek. Jak mniemam, trzy główne postaci/klasy. Tak właściwie pamiętam tylko tą scene początkową, ale gra wydawała się nastawiona na kooperację lub granie na zmianę całą trójką.

Na pewno nie jest to Trine, gdyż gra była w 3D. Było to ładnych parę lat temu, ale oceniłbym ją na zakres 2000 - 2005 powiedzmy.

Nie jest to pilne, ot z chęcią bym sobie przypomniał co mi się w niej podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 00:09, hans_olo napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=eiprlpcAS5Q
@Dharthez
Zapewne jakiś RTS, ale w co drugim są czołgi, więc musiałbyś sprecyzować. To może być
command and conquer, total annihilation itd. Pytanie jakie to były czołgi? Realnie istniejące,
czy w kierunku science fiction czy jeszcze coś innego?


To na pewno nie był RTS. To był raczej czołgi science-fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, szukam gry ale nie pamiętam nazwy.. polegała ona na na spalaniu rzeczy w kominku ;D Zabawa super ! ;d jakby ktoś pamiętał to byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykam gry, ktora aktualnie jest w produkcji, ale nie pamiętam, jak się nazywała...

Akcja w przyszłości. Fabuła się kręciła wokoł narkotyku, ktorym były wspomnienia innych ludzi. Na czarnym rynku można było kupić wspomnienia morderców itp.

Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W świecie Cyberpunk 2077 ma być narkotyk braindance, pozwalający przeżywać cudze wspomnienia. Właściwie to nie tyle narkotyk, a uzależniająca technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 23:47, Piciambeer napisał:

<ciach>


Z Twoim opisem kojarzy mi się Remember me - tyle tylko, że ta gra jakiś czas temu już wyszła. Ale może jednak o nią Ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 00:23, Ranveld napisał:

W świecie Cyberpunk 2077 ma być narkotyk braindance, pozwalający przeżywać cudze wspomnienia.
Właściwie to nie tyle narkotyk, a uzależniająca technologia.

O, no wiedziałem, że to jakiś megahit, ale kompletnie zpaomniałem tytułu. Danke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gierki gdzie gralo sie mechem, potrafil on latac o ile dobrze pamietam zamieniajac sie w odrzutowiec. oczywiscie rozwalalo sie nim rzeczy. gierka wydana na pewno przed 2004 rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się