Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2014 o 10:19, Azazell napisał:

Czy coś innego ciekawego znacie może? Może być w grafice dwuwymiarowej.


Rozumiem, że EVE Online nie wchodzi w grę? A Darkstar One sprawdzałeś? Albo Freelancera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 10:19, Azazell napisał:

Panowie i panie... proszę p o pomoc. Szukam gry (najlepiej na platformie Steam), w której
latamy statkiem kosmicznym i eksplorujemy kosmos, handlujemy, wykonujemy misje, walczymy,
a wszechświat żyje swoim życiem.. Coś podobnego jest w serii Space Rangers i X3. W tą
pierwsza grałem sporo i znudziła.. X3 odrzuca mnie jego interfejs.

Czy coś innego ciekawego znacie może? Może być w grafice dwuwymiarowej.

"Freespace" - raczej klasyczny symulator myśliwca kosmicznego, ale za to z najwyższej półki. Do opisu natomiast genialnie pasuje przede wszystkim "freelancer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 10:21, Ring5 napisał:

> Czy coś innego ciekawego znacie może? Może być w grafice dwuwymiarowej.

Rozumiem, że EVE Online nie wchodzi w grę? A Darkstar One sprawdzałeś? Albo Freelancera?


EVE Online takie dziwne to.. + opłaty no wolałbym raz zapłacić i tyle.

Darkstar One no właśnie coś o tym słyszałem, ale czy fajne?

Dnia 10.04.2014 o 10:21, Ring5 napisał:

Jest jeszcze seria Star Wolves bodajże. Jedynka jest całkiem, całkiem, ale nie wiem jak
z kolejnymi częściami.


Jakoś nie przypadło mi do gustu:)

Dnia 10.04.2014 o 10:21, Ring5 napisał:

> Czy coś innego ciekawego znacie może? Może być w grafice dwuwymiarowej.
"Freespace" - raczej klasyczny symulator myśliwca kosmicznego, ale za to z najwyższej
półki. Do opisu natomiast genialnie pasuje przede wszystkim "freelancer".


Ale Freespace to chyba RTS a nie RPG taki kosmiczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 18:33, Azazell napisał:

EVE Online takie dziwne to.. + opłaty no wolałbym raz zapłacić i tyle.


Może i dziwne, ale naprawdę warto spróbować. Triala masz przecież za darmo.

Dnia 10.04.2014 o 18:33, Azazell napisał:

Darkstar One no właśnie coś o tym słyszałem, ale czy fajne?


To zależy. Jeśli lubisz zręcznościowe symulatory pokroju X-Winga czy Wing Commandera, to zdecydowanie fajne. Może handlu jako takiego jest tam raczej niewiele, bardziej wykonywanie misji, ulepszanie statku, wyszukiwanie artefaktów itp, ale - moim zdaniem - zdecydowanie warto rzucić na to okiem. Na gogu czasem trafia się w promocji, jakiś czas temu chyba za 2.99 widziałem, ale głowy nie dam: http://www.gog.com/game/darkstar_one

Dnia 10.04.2014 o 18:33, Azazell napisał:

Ale Freespace to chyba RTS a nie RPG taki kosmiczny..


Skądże znowu! http://www.gog.com/game/freespace_expansion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam w miarę realistycznej gry samochodowej, odwzorowującej angielskie warunki jazdy. Oprócz lewostronnego ruchu mile widziana byłaby kamera z wnętrza kokpitu z kierownicą po lewej stronie. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 16:54, conradzik napisał:

Szukam w miarę realistycznej gry samochodowej, odwzorowującej angielskie warunki jazdy.
Oprócz lewostronnego ruchu mile widziana byłaby kamera z wnętrza kokpitu z kierownicą
po lewej stronie. Jakieś pomysły?

Z twojego opisu jest to mało angielskie :>, ale może Forza Cię zainteresuję ?

http://www.softonic.pl/s/symulator-jazdy Jeszcze tu parę gier jest może Cię coś zainteresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 17:36, Eternal101 napisał:

Z twojego opisu jest to mało angielskie :>


No tak, pogubiłem się z tymi stronami i kierownicę wolałbym jednak zobaczyć z prawej strony ;)

Dnia 18.04.2014 o 17:36, Eternal101 napisał:

, ale może Forza Cię zainteresuję ?


Mowa o tej konsolowej gierce? Jeżeli tak, to odpada, bo w grę wchodzi tylko PC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam gry którą grałem jakieś 5 lat temu (może nie) była ona na z jednych z płyt cd-action to była gra kosmiczna polegająca na lataniu po wszechświecie statkiem handlowanie surowcami zabijaniu uciekinierów z innych ras latało się z planety na planetę o ile pamiętam z innymi rasami ziemia miała sojusz a z innymi wojnę byli też główni bohaterzy którzy chcieli zniszczyć wszystko i zawładnąć wszechświatem pamiętam też że statek miał dopalacz i skoki świetlne i dość rozbudowaną mapę wszechświata gdzie wybierało się skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 08:59, Firefly94 napisał:

Darkstar One może.

nie nie w ta moja gra przypominała troche darkorbit tyle że nie była online nie było wyglądu od środka statku tylko kursorem oznaczało się miejsca gdzie dany statek ma lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 11:09, Tajemnic napisał:

> <ciach>

Mnie to brzmi jak któreś ze Space Rangers 2.

Tak to to dzięki Ci o wielkie !!! Tyle tego szukałem ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś grę z czołgami, strzelało się różnymi nabojami, np jakims ananasem ktory wybuchał przed wrogiem na kilkadziesiąt takich małych odprysków, widok był od boku na to wszystko. Jakies lasery były do strzelania, albo były bronie do przekopywania do przeciwnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie brzmi jak Scorched Earth, zwany popularnie Scorchem, choć podejrzewam, że to może być też któryś z klonów. Niestety, nie przychodzą mi do głowy żadne poza Scorched3D, ale on jest w trójwymiarze, jak sama nazwa wskazuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 17:46, Squit napisał:

Kojarzy ktoś grę z czołgami, strzelało się różnymi nabojami, np jakims ananasem ktory
wybuchał przed wrogiem na kilkadziesiąt takich małych odprysków, widok był od boku na
to wszystko. Jakies lasery były do strzelania, albo były bronie do przekopywania do przeciwnika...

Może to Pocket Tanks? Pamiętam, że to był jeden z popularniejszych klonów Scorched Earth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 19:00, Dared00 napisał:

> Kojarzy ktoś grę z czołgami, strzelało się różnymi nabojami, np jakims ananasem
ktory
> wybuchał przed wrogiem na kilkadziesiąt takich małych odprysków, widok był od boku
na
> to wszystko. Jakies lasery były do strzelania, albo były bronie do przekopywania
do przeciwnika...
Może to Pocket Tanks? Pamiętam, że to był jeden z popularniejszych klonów Scorched Earth.

Tak, chodziło o Pocket Tanks :) dzięki wielkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)
Szukam gry z dzieciństwa - wyścigi małymi samochodzikami po kuchni, pamiętam duże gofry i kanapki. Ktoś to kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się