Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2015 o 12:36, Sarinew napisał:

Część opisu pasuje do World Rally Fever, a część ją wyklucza. ;/


nie to napewno nie ta, widok był z góry - ale dzięki za chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 17:31, Nufiko napisał:

Może Excessive speed?



DING DING DING!!! To właśnie to dzięki Ci bardzo - poświęciłem na szukanie tej gry godziny - warto było tu napisać - będę w co miał grać z dziewczyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W jednym z numerów bodajże Cyber Mychy dorwałam kiedyś grę, którą naprawdę chciałabym znaleźć i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś jednak skojarzył tytuł, gdyż męczy mnie to już długi okres czasu i choć szukałam po zakamarkach internetu, to jednak nie znalazłam po niej śladu.

Wiele z niej nie pamiętam, ale wydaje mi się, że to jest gra przygodowa. Z tego, co pamiętam główną postacią jest kobieta i, jeśli mnie pamięć nie myli, zaczynało się rozgrywkę w rozwalonym (?) mieście, zabijało się jakieś potworki, a później był motyw przechodzenia przy ścianie nad przepaścią.
Najbardziej w głowie utknął mi theme song, który był jakby w stylu rockowym z damskim wokalem (o dziwo potrafię nawet zanucić refren, ale słów za cholerę nie pamiętam).
Jako szczegół dodam, że w głównym menu "seksowny" damski głos czytał opcję, na którą najechało się myszką.
Dodam, że gra była w 3D.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 00:59, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Z tego co przejrzałem internet na szybko to pasuje Heavy Metal Fakk 2. Piosenka: https://www.youtube.com/watch?v=sS-47U32H3U



Internet znów mnie nie zawiódł. Postawiłabym Ci chętnie za to piwo, gdyż tej gry szukałam kilka dobrych lat.
Dziękuję uprzejmie dobry człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 12:09, Marcin08 napisał:

Jaka gra na PC byłaby zbliżona pod względem rozgrywki do nowej Forzy Horizon na XBO?

Test Drive Unlimited (obie części) albo NFS Hot Pursuit (2010). Ewentualnie Euro Truck Simulator 2 (też jest otwarty świat ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam gry, nie pamiętam konkretnie z jakiego przedziału czasowego, ale na pewno było to sporo po roku 2000. Grałem w nią kiedyś, ale kompletnie nie pamiętam, czy miałem to na płycie, czy było w wersji cyfrowej, po prostu nie mogę jej znaleźć i przypomnieć sobie nazwy.
Oto rzeczy, które pamiętam, albo kojarzę:
- Platformówka, chodzisz postacią z lewej do prawej, z prawej do lewej (głównie w prawo jak w większości takich gier),
- Główną postacią jest kobieta z różowymi włosami, kocim ogonem i uszami,
- Akcja gry rozgrywa się w przyszłości (Przypominam sobie jakieś maszyny, latające statki, lub kosmiczne statki, chyba roboty) i rozgrywa się na powierzchni planety, nie w przestrzeni kosmicznej (Choć nie wiem, czy to planeta Ziemia),
- Postacie mają własne głosy, nie jest to gra bez głosów, gdzie tylko u dołu ekranu wyskakują dialogi postaci,
- Były różne przedmioty do zbierania, które odblokowywały dodatkową zawartość w grze,
- Chyba głównym, powiedzmy "przeciwnikiem", jest kolejna kobieta kot, ale ona chyba miała czarne włosy (Nie wiem czy nie chodziło o to, że jedna drugiej prawdopodobnie statek "zarysowała"),
- W niektórych etapach chyba można było ujeżdżać jakiegoś zwierzaka, żeby szybciej gdzieś dotrzeć,
- Gra robiona już w technologii 3D.

Fabuły nie pamiętam, ale mimo, że raczej krótka nie była, to z tego co pamiętam, to zapowiadała się tak, jakby miałby być ciąg dalszy tej gry i z ciekawości chciałem sprawdzić, czy czasem jakaś kontynuacja wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 21:22, Blackhand napisał:

Do tego opisu dość dobrze pasuje Blade Kitten :).
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15080


Wielkie dzięki. Kilka z tych rzeczy, o których pisałem, nie do końca się chyba zgadzało, ale teraz mi się pamięć odświeża. Najciekawsze jest to, że gra wyszła w 2010, a kontynuacja obecnie jest dopiero w fazie beta. Przynajmniej wiem teraz, jakiej gry szukać, jak już wyjdzie druga część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się