Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam,
szukam grę, w którą grało się jakoś w latach 2005-2008, pamiętam, że była dołączona na płycie wraz z innymi grami do jakiegoś czasopisma typu ''Click!''..

Gra przygodowa, platformówka, zręcznościowa, 2D, bohaterem jest ni to lis ni to wiewiórka, zbiera jakieś orzechy czy żołędzie, skacze po drzewach itp., musi pokonać różne przeszkody, gra posiada różne poziomy, na końcu pewnie jest najtrudniejszy level.

Przeszukałem już pod wszystkimi hasłami internet, po polsku jak i po angielsku i nic.
Może ktoś z Was będzie kojarzył o jaką grę mi chodzi.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch gier:

1 - mini gra dołączona kiedyś chyba do płyty z CDA (starego). Była to rozbudowana wersja klasycznego ponga. Przed rozgrywką można było wybrać różne wersje "paletek". Miały one odmienne właściwości lub moce. Telekinetyczne pchnięcie piłeczki, wydłużanie się, bariera, etc.

2 - tu neistety informacji posiadam bardzo mało no ale mozę się uda. Gra również stara jednak większa contentowo niż poprzednia. Jedyne co pamiętam że chodziło o to żę były w niej jakieśmini gry, zawody (pamiętam coś z rurociągami, doprowadzeniem wody z pkt A do B) na końcu pojawiało się podium i chyba miało to coś wspólnego z olimpiadą czy igrzyskami w grecji/rzymie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już pytałem o tę grę. I znowu zapomniałem.

Widziałem jej recenzję bądź zapowiedź z Click!-a z przełomu wieku, jakoś w 1999, może 2000. Budowało się w niej tunele, taką jakby podziemną bazę, w rzucie 2d. Broniło się przed potworami, kopało, wykonywało misje. Sterowało się krasnalami, skrzatami czy kimś takim. Nazwa zaczynała się - chyba - na literę "w". Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 19:42, Diverso napisał:

Chyba chodzi o The Wiggles.

Racja. Google nie moglo znalezc tytulu z powodu piosenki "wiggle". Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,
ponawiam zapytanie o gre. Napisze jeszcze raz o co mniej więcej chodziło w tej grze:
- chodziło się jakimś (nie wiem dokładnie już kim) bohaterem zwierzęcym czy kimś w rodzaju tarzana,
- na pierwszym levelu skakało się po drzewach, na drzewach były takie jakby stopnie i trzeba było po nich chodzić,
- zbierało się orzechy czy żołędzie,
- chodziło się różnie, raz z lewej na prawą, raz z prawej na lewo,
- na którymś z ostatnich leveli były takie jakby chaszcze zielone i trzeba było unikać kolców,
- gra była raczej 2d, platformowa, przygodowa

Gra była dołączona do płyty przy jakimś czasopiśmie komputerowym, niestety nie pamiętam jakie to było czasopismo. Coś mi się przypomina, że na płycie były jeszcze (chyba) jakieś igrzyska olimpijskie.
Jakby ktoś wiedział o jaką grę mi chodzi to proszę o naspisanie ;)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 18:13, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Gra być może wyszła w 1997 roku i nazywa się adekwatnie "Wyspa 7 Skarbów".


Dzięki za odpowiedź ale niestety to nie ta gra. Tamta jest coś koło 2005/2006 roku, wtedy była kupowana gazeta z płytą na której była ta gra.. ale z jakiej to gazety to nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kojarzy ktoś taką grę:
Latało się śmigłowcem i niszczyło się wrogów chyba inne śmigłowce, czołgi, może piechotę też. Gra była w Arcade''owym stylu, widok z góry, na końcu mapy (nie pamiętam czy każdej) walczyliśmy z bossem, pamiętam że jednym była jakaś wielka baza czy coś takiego. Zdaję się że dostępne były ulepszenia broni. Gra z przed kilku lat, możliwe że była w jakimś magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie chodzi o "Vulture"

Bardzo fajna gra :) Oprócz niej była jakaś inna, która na popularności tej gry została stworzona( chyba). Dodana była w 1 numerze czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 19:11, Gumisiek2 napisał:

Obstawiam Heli Heroes (chociaż ten tytuł dodany był do czasopisma ponad 10 lat temu)
lub AirStrike 2.


Tak to był Air strike 2, dzięki za pomoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu rzucił mi się w oczy zwiastun gry, która jeszcze nie wyszła.
Zapomniałem jej nazwy, a chciałbym sprawdzić czy prace nad nią w ogóle postępują.
W grze chodzi się....myszą, która bije wrogów trzymaną na plecach bałałajką (?). Widok z trzeciej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Szukam gry w której.
Chodziło się jakimś ludzikiem(astronauta?) który mógł latać(chyba)lub wysoko skakać, miejsce rozgrywki to chyba była jakaś inna planeta, pamiętam także ze można było grac takim dużym robotem(?) który wraz z postępem gry stawał się coraz większy. Tylko te szczegóły pamiętam. Gra była naprawdę oryginalna. Grałem w nią może około roku 2005. Pomóżcie. Nie wiem czemu ale nazwa kojarzy mi się ze słowem naruto lub cos takiego. W każdym badz razie nazwa składała sie z 2 lub 3 słow. Pomózcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się