Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam. Szukam nazwy gry, w którą zagrywałem się na Playstation 1. Grafika była w klimatach Tibii czy Margonema, ew. pierwszych Final Fantasy. Z tego co pamiętam to można było sobie człapać po miasteczku i nie za bardzo wiem co więcej, bo nigdy poza to miasteczko nie wyszedłem. Pamietam natomiast jeden motyw doskonale: koło swego domu bohater miał spore pole, które można/trzeba było czyścić z kamieni, pniaków i bodajże roślin. Jeżeli ktoś miałby jakieś tropy niech podeśle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 12:49, Szczep07 napisał:

> Nie przypadkiem Death Rally?

Blisko, ale to nie to. Grafika była bardziej "papierowa".


Death Rally miało dwie wersje.

Jesli nie, to może Micro Machines?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Poszukuję tytułu gry z PS2. Była to gra w pewnym sensie podobna do Devil May Cry. Rozpoczynała się ona bodajże na jakiejś ulicy, koło autobusu gdzie po walce z przeciwnikami (na początku był dostępny tylko niebieski "kij" trzymany jak miecz) przechodziło się do tylnej uliczki za budynkiem (obszar w ciągu dnia, jasne, szare ściany, śmietniki, zaparkowany van, schodki w dół przy wejściu do niej) gdzie o ile dobrze pamiętam był pierwszy mini-boss. Możliwe, że w tym momencie dostawało się też drugą broń - czerwony, długi kij pozwalający nam wyżej skakać oraz walczyć innym stylem). Jest jeszcze jedna broń z późniejszej części gry, którą częściowo pamiętam - tonfy. Niestety nie wiem jaki miały kolor. W całej grze walczyło się wyłącznie przy pomocy broni do walki wręcz czyli nie było żadnych pistoletów czy karabinów. Każda broń miała inny kolor główny (i chyba każda z nich wyglądała jakby złożona była z kijków), oraz inny cios specjalny, który aktywowało się podczas gry poprzez wciśnięcie jednego analoga oraz "narysowanie" nim wzoru, który pojawiał się na ekranie. Niebieski miecz z początku miał cios specjalny związany chyba z błyskawicą zaś broń w białym lub różowym kolorze, której rodzaju nie pamiętam, dawała chwilową nietykalność (która potrzebna była by przejść pewne drzwi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dosyć starej gry..

Pamietam, że były to wyścigi w których chyba tylko mogłem sie poruszać lewo prawo (pasy) i prowadziłem jeden z dwóch radiowozów. Były na czas i trzeba było przejechać określony odcinek jak najszybciej aby dojechać najdalej. Pamiętam jak przez mgłę że w pewnym momencie było skrzyżowane po pokonaniu którego kończył już mi się rozpęd, lub czas...

Druga to była gra z rzutem izometrycznym w której sterowałem chłopcem dostarczającym gazety na jakimś osiedlu domków jednorodzinnych. Pamiętam że zbierało się chyba punkty za idealne dorzucenie na ganek a to osiedle miało sporo dziwnych zwierząt, wampirów, dopmów jak z horroru itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry, którą szukam jest dość nowa. Wyszła ona chyba tylko na konsolę PS3. Widok z góry, gra dla 4 osób, kooperacja. Jakiś shooter. Pamiętam, że widziałem gameplay z akcji na jakiejś zimowej mapce. Walka głównie z robalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2015 o 14:36, alexiej napisał:

Pamietam, że były to wyścigi w których chyba tylko mogłem sie poruszać lewo prawo (pasy)
i prowadziłem jeden z dwóch radiowozów. Były na czas i trzeba było przejechać określony
odcinek jak najszybciej aby dojechać najdalej. Pamiętam jak przez mgłę że w pewnym momencie
było skrzyżowane po pokonaniu którego kończył już mi się rozpęd, lub czas...


Jedyne co mi się kojarzy to tryb drag w którymś N4S (MW to stare na przykład), ale pewnie nie o to Ci chodziło;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 14:36, alexiej napisał:

Pamietam, że były to wyścigi w i prowadziłem jeden z dwóch radiowozów. Były na czas i


Może Cisco Heat ?

Dnia 10.04.2015 o 14:36, alexiej napisał:

której sterowałem chłopcem dostarczającym gazety

internet podpowiada,ze Paperboy lub Paperboy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 17:43, Sarinew napisał:

> Pamietam, że były to wyścigi w i prowadziłem jeden z dwóch radiowozów. Były na
czas i

Może Cisco Heat ?

> której sterowałem chłopcem dostarczającym gazety
internet podpowiada,ze Paperboy lub Paperboy 2


TAAAAK!!!!!!11111 :)

To te gry! Dziękuję Wam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej gry która wyszla w okolicach 2004 roku.
Było to coś w stylu Battlefieldów ale w realiach sci fi. Pamiętam że była recenzja w CD Action, niezbyt przychylna ale też nie zjechali jej. Tytuł jednowyrazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś to interesowało, udało mi się odnaleźć tytuł poszukiwanej przeze mnie gry (post #1846). Może kiedyś się to komuś przyda.
Mianowicie E.O.E - Eve of Extinction. Co prawda pomyliłem się wtedy trochę w opisie - postać walczyła czerwonym mieczem i niebieskim kijem, czyli na odwrót. Moc specjalna miecza aktywowana poprzez wciśnięcie prawego analoga i narysowanie wyświetlonego wzoru polegała na wypuszczeniu fali ognia zaś kija na błyskawicach. Jak na grę widzianą tylko przez kilka minut, na demie, 13 lat temu to i tak sporo zapamiętałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ładnych kilka lat temu grałem w jakąś grę, której nazwy nie pamiętam, pamiętam niestety tylko kilka szczegółów.. Były tam takie chyba niebieskie, czerwone i jakieś zielone (chodzi o ubrania) ludziki, akcja toczyła się tak jakby w jakimś miasteczku, jakaś dzielnica czy coś, chodziło w niej o to żeby się bić i coś tam było że te ludziki się wrzucało do kosza na śmieci jak się pobiło czy coś takiego :D Kurcze no nie mogę sobie nic więcej przypomnieć.. Jeszcze pamiętam dźwięk takii no.. Było takie "Nine, nine, nine.. hmm" :D Proooszę, pomóżcie mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się