Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Szukam gry ale nie znam jej nazwy

Cześć szukam pewnej gry która sie sklada z 2 druzyn i 1 druzyna to lowcy a druga nie wiem jak sie nazywa wiem ze howaja sie przed lowcami zamieniajac sie w rózne rzeczy np stolik szafki itp. i łowcy musza ich znajsc i zabic.. wiecie moze co to za gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry... to była wyścigówka, latało się takimi "odrzutowymi samochodami" gra miała na pewno tryb "Mistrostwa", była w Clicku! z demo PES''a (chyba 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po poszukiwaniach, mysle, ze to Powerdrome, na plycie bylo demo pes 5, chyba, ze Millennium Racer albo inna jeszcze gra, bo dalej juz nie sprawdzalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomóżcie mi znaleźć grę z dzieciństwa, pamiętam z niej bardzo mało ale moze się uda :)
Grałem w nią około 8-10 lat temu choć nie mogę powiedzieć czy była to wtedy nowa gra czy nie. Był to na pewno RPG, widok z góry coś a''la Diablo, jednym z elementów które pamiętam były Harpie z hmmm balonami na wierzchu :) nie wiem czemu akurat to zapamiętałem :) Klimat prawdopodobnie był mroczny, choć może tylko ten etap w który grałem tak wyglądał :) Nie wiem też czy dobrze kojarze ale zaczynaliśmy gre w kosciele chyba ale nie jestem pewny. Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi/odpowiedzi/wskazówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2015 o 01:19, seroero napisał:

Grałem w nią około 8-10 lat temu choć nie mogę powiedzieć czy była to wtedy nowa gra
czy nie. Był to na pewno RPG, widok z góry coś a''la Diablo, jednym z elementów które
pamiętam były Harpie z hmmm balonami na wierzchu :) nie wiem czemu akurat to zapamiętałem
:) Klimat prawdopodobnie był mroczny, choć może tylko ten etap w który grałem tak wyglądał
:) Nie wiem też czy dobrze kojarze ale zaczynaliśmy gre w kosciele chyba ale nie jestem
pewny. Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi/odpowiedzi/wskazówki :D


Może chodzi o Świątynię Pierwotnego Zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 05:51, exMayoneS napisał:


> Grałem w nią około 8-10 lat temu choć nie mogę powiedzieć czy była to wtedy nowa
gra
> czy nie. Był to na pewno RPG, widok z góry coś a''la Diablo, jednym z elementów
które
> pamiętam były Harpie z hmmm balonami na wierzchu :) nie wiem czemu akurat to zapamiętałem

> :) Klimat prawdopodobnie był mroczny, choć może tylko ten etap w który grałem tak
wyglądał
> :) Nie wiem też czy dobrze kojarze ale zaczynaliśmy gre w kosciele chyba ale nie
jestem
> pewny. Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi/odpowiedzi/wskazówki :D

Może chodzi o Świątynię Pierwotnego Zła?

Niestety to nie to, w mojej grze mozna było kierować tylko jedna postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 16:58, Oxva napisał:

Sacred, Revenant?

Tak to Sacred 2 jestes sielki/wielka :D i wielkie dzieki, ja ide zniknac sobie ze swiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję nazwy pewnej gry która chodzi mi po głowie. Pamiętam że w tej grze jeździło się samochodem toyota supra. Sterowało się myszką (LP gas, PP hamulec). W okolicach prawego dolnego rogu był biały łuk z czerwoną kropką pokazujący położenie kół. Dawno temu w to grałem. Liczę na pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 02:07, Kirabaxior napisał:

Juiced 2?


Dzięki za odpowiedź ale jest to TOCA Race Driver pierwsza część. Przypomniało mi się po przebudzeniu. Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry z dzieciństwa, prawdopodobnie jest ona starsza niż 2005 rok, była to nieskomplikowana strzelanka 2d, nie daję sobie głowy uciać ale chyba miałą w tyltule "shadow" albo "dark", chyba potwory nadchodziły falami z jednej strony ekranu, pamiętam że były ciemne kolory i chyba sporo fioletu, chyba po skończeniu amunicji zabijało się stwory piłą łańcuchową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z 10 lat temu u kumpla w jakiegoś RPG-a. Była to gra osadzona w czasach przed polską państwowością. Pamiętam, że tworzyło się osady, były krowy, wojowie itd. Potem te osady ze sobą walczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykam gry, gralem w nią jakies dobre kilka lat temu. Była to gra zrecznosciowa i przygodowa. Chodzilo sie mezczyzną z dynamitem, byly plansze gdzie w wodzie wegorze raziły prądem. Nie moge znależć informacji na temat jak sie nazywa ta gra. Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Poszukuję starej gry była to przygotówka, niestety za wiele z niej już nie pamiętam. Chodziło się w niej kobietą i w pierwszym epizodzie rzucali nas w las którym dochodziliśmy do wioski. W niej stałą katapulta, która była częścią misji i jak dobrze pamiętam otwieraliśmy drzwi do mieszkania. Za wioską na pewno była grota do której było można się dostać skacząc po skałkach w jaskini było zasypane przejście klikając na nie pojawiał się "stworek" który coś nam tłumaczył. W grze występowała magia, zaklęcia uzyskiwaliśmy łącząc specjalne "kule". Pamiętam również żę jedną z tych kul zdobywało się skacząc do głowy potwora. Liczę na pomoc w odnalezieniu tytułu, z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się