Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Poszukuję gry 2D w której latało się rakietą (w jaskinich i na terenie otwartym), była tam amunicja i paliwo, które tankowało się na platformie startowej. W grze była możliwość gry na dwoch (splitscreen), gdzie kazdy gracz miał swoją platformę z ktorej startował i miedzy tymi jaskiniami toczyło sie pojedynek. Plansza o tyle była interaktywna, ze podczas wybuchów niszczyły się sciany (podobnie jak w worms''ach). Do tego pamietam jeszcze snieg i wode, ktore miały swoją fizyke ruchu i podczas zniszczenia podłoża woda przelewała się w zagłębienie. Szacuję, ze gra pochodzi z czasów 2000 -2005, moze wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej gry, polegała ona na skakaniu ninja między różnej wielkości kołami, zbierając punkty za skok pod odpowiednim kątem. Występowały rożne poziomy trudności. Kolorystyka mieściła się w pomarańczowo-czerwonym i czarnym. Gra była na pewno na IOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była taka gierka na commodore, gdzie jechało się samochodem z wieżyczką strzelniczą i strącało się samoloty. Grałem w to godzinami, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam problem z tytułem gry, nie jest to łatwa zagadka, bo niewiele pamiętam. W tę grałem na PC, a w zasadzie widziałem,ok. 10-12 lat temu i jedyne, co mam w pamięci to jeden obraz, jakby screen. Można z niego wyciągnąć, że to obraz z rzutu izometrycznego, na którym widzę szkielet jakiegoś wielkiego zwierzęcia/dinozaura/potwora. Ów szkielet leży na pustyni, my sterujemy jakąś jedną postacią/obiektem i poruszamy się po tym obszarze pustynnym. Niestety ciężko mi powiedzieć, co my robimy w tej grze. Prosiłbym o pomoc i obiecuję, że w jakiś sposób będę próbował podziękować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skojarzyła mi się z tym opisem pierwsza część Sacred. Wiek odpowiedni jest, pustynie są, wielkie potwory są, rzut izometryczny również. Nie mogę tylko znaleźć odpowiedniego screena, który by to odwzorował. Podobnie kojarzy mi się Diablo, ale to akurat na tyle znana gra, że chodzi pewnie o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2015 o 15:55, Arthas97 napisał:

Witam serdecznie, mam problem z tytułem gry, nie jest to łatwa zagadka, bo niewiele pamiętam.
W tę grałem na PC, a w zasadzie widziałem,ok. 10-12 lat temu i jedyne, co mam w pamięci
to jeden obraz, jakby screen. Można z niego wyciągnąć, że to obraz z rzutu izometrycznego,
na którym widzę szkielet jakiegoś wielkiego zwierzęcia/dinozaura/potwora. Ów szkielet
leży na pustyni, my sterujemy jakąś jedną postacią/obiektem i poruszamy się po tym obszarze
pustynnym. Niestety ciężko mi powiedzieć, co my robimy w tej grze. Prosiłbym o pomoc
i obiecuję, że w jakiś sposób będę próbował podziękować :)


Mnie się to kojarzy z Fallout 1 lub 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca wstrzelę się w temat ale nie mogę znaleźć nic bardziej odpowiedniego. Jakie gry polecacie, żeby pograć sobie z drugą połówką na jednym PC? Mamy za sobą LOTR: Powrót Króla i LEGO: Harry Potter, niestety nie mogę wymyślić nic więcej co kobieta byłaby w stanie przetrawić, jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2015 o 18:25, Kryhuu napisał:

Może nie do końca wstrzelę się w temat ale nie mogę znaleźć nic bardziej odpowiedniego.
Jakie gry polecacie, żeby pograć sobie z drugą połówką na jednym PC? Mamy za sobą LOTR:
Powrót Króla i LEGO: Harry Potter, niestety nie mogę wymyślić nic więcej co kobieta byłaby
w stanie przetrawić, jakieś sugestie?


Masz rację, nie wstrzeliłeś się: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=29221 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry w którą grałem jakieś 12 lat temu.
W grze kierowało się łysym ludzikiem z wielkim nosem, który rzucał czerwonymi młotkami, likwidując przeciwników - małe niebieskie pająki, średnie zielone pająki, duże fioletowe pająki, smoki morskie, szkielety, zombie, ciasteczkowych ninja. Głównym bossem w demie był ogromny skorpion. Czasami znaleźć można było inne bronie - karabin na wodę, i miotacz ognia.
Ktoś wie, co to mogła być za gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 11:57, Host_Samurai napisał:

Witam, szukam gry w którą grałem jakieś 12 lat temu.
W grze kierowało się łysym ludzikiem z wielkim nosem, który rzucał czerwonymi młotkami,
likwidując przeciwników - małe niebieskie pająki, średnie zielone pająki, duże fioletowe
pająki, smoki morskie, szkielety, zombie, ciasteczkowych ninja. Głównym bossem w demie
był ogromny skorpion. Czasami znaleźć można było inne bronie - karabin na wodę, i miotacz
ognia.
Ktoś wie, co to mogła być za gra?


Opis wskazuje na Dr. Lunatic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej szukam pewnej gry nie pamiętam za dożo ale ta gra była o kupowaniu pociągu i wagonów z działami jak je się kopiło czekało się jak skończy się budować i wtedy jechał walczyć z innymi takimi pociągami.. mam nadzieję że ktoś skojarzy o jaką grę chodzi. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 22:20, natawisnia napisał:

hej szukam pewnej gry nie pamiętam za dożo ale ta gra była o kupowaniu pociągu i wagonów
z działami jak je się kopiło czekało się jak skończy się budować i wtedy jechał walczyć
z innymi takimi pociągami.. mam nadzieję że ktoś skojarzy o jaką grę chodzi. Bardzo proszę
o pomoc

Jakaś darmówka przeglądarkowa? Rail of War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 22:20, natawisnia napisał:

hej szukam pewnej gry nie pamiętam za dożo ale ta gra była o kupowaniu pociągu i wagonów
z działami jak je się kopiło czekało się jak skończy się budować i wtedy jechał walczyć
z innymi takimi pociągami.. mam nadzieję że ktoś skojarzy o jaką grę chodzi. Bardzo proszę
o pomoc


Mi z tym opisem skojarzyło się Locoland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam starej gry. Grałem w nią dawno i nazwa wypadła mi z głowy.
Widok izometryczny, osadzona w świecie SF. Jeździło się w niej pomarańczowym, futurystycznym czołgiem po obcej planecie na której rosła odmienna roślinność. Planeta była również utrzymana w żółto-pomarańczowej kolorystyce. Pojazd, chyba, dało się ulepszać między misjami. Na planszy prócz wrogów były obce zabudowania i znajdźki w postaci amunicji i pancerza dla czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w której sterowało się toczącą kulą. Za zadanie było zniszczyć na końcu etapu wrogą bramę. Przechodziło się przez różne epoki i na końcu etapu leciał utwór Mozzarta.

Kiedyś w to grałem, ale nazwa wyleciała mi z głowy. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się