Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam, szukam starej gry strategicznej, w której wcielaliśmy się w "gumowe" ludziki, które miały różne przedmioty, m.in słomkę, sprężynę lub rękawice bokserskie. Była to strategia - platformówka. Grałem w dzieciństwie, chciałem tą grę znaleźć i za cholewcię nie mogę tytułu sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam miałbym małe pytanie. Poszukuje gry w która grałem jak mialem moze z 10 lat. nie pamietam jej tytulu i teraz nie moge jej znalesc. To byla strategia polegająca na budowie miasta i statków. zbierało sie bursztyn i ryby to byly zasoby. jak pamietam nie bylo jednostek lądowych a tylko morskie. wszystko usadowione chyba w realiach sredniowiecznych statkow ale nie pamietam dokladnie. gra mysle tak z lat 1999-2002 chyba. Jeśli bylibyście w stanie pomoc byłbym baaardzo wdzięczny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2016 o 16:32, lukashenko napisał:

Witam miałbym małe pytanie. Poszukuje gry w która grałem jak mialem moze z 10 lat. nie
pamietam jej tytulu i teraz nie moge jej znalesc. To byla strategia polegająca na budowie
miasta i statków. zbierało sie bursztyn i ryby to byly zasoby. jak pamietam nie bylo
jednostek lądowych a tylko morskie. wszystko usadowione chyba w realiach sredniowiecznych
statkow ale nie pamietam dokladnie. gra mysle tak z lat 1999-2002 chyba. Jeśli bylibyście
w stanie pomoc byłbym baaardzo wdzięczny. pozdrawiam

Coś jakby Ancient Conquest
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. nie moge znalezc a bardzo mi zalezy na jednej grze. pamietam ze byla troche taka dla dzieci grafika platformowa mozna bylo chodzic strzelac i po jakiejs planecie sie chodzilo. Postac miala troche leb jak telewizor. Pamietam jeszcze ze na poczatku leci jakims statkiem i o cos sie rozbija a ten statek wygladal troche jak kulka. Taka przygodowa bym powiedzial. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Poszukuje nazw dwóch starych gier. Pierwsza polegała na biciu się na planszy z
> wieloma botami a potem wrzuceniu przeciwników do śmietnika. Druga była to gra wyścigowa
> wydana około 2003 roku +- rok. Ścigało się futurystycznymi pojazdami które latały nad
> ziemią. Z góry dziękuje :)

Trochę stare, ale nikt nie odpowiedział - wydaje mi się, że te gry to Hoverace i Capture the Dude. Co do tej drugiej jestem prawie pewien, jest bardzo specyficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam pewnej gry której nie pamiętam tytułu.Pamiętam tylko że zaczynała się obroną bazy. Siadaliśmy do działka chyba na samochodzie i strzelaliśmy do wrogów którzy mieli pancerz i domieszkami czerwonego aby odróżnić ich. Helikopter nasz zastrzelił i potem budzimy się w szpitalu. Następny moment jaki pamiętam to misja w kanałach byliśmy tam z chyba 5 osobową drużynom która umarła przez wroga który był niewiedzalny. Na końcu misji wałczyliśmy z bossem pojawiali się przeciwnicy i roboty bojowe na dwóch nogach. Grę osadzono w przeszłości. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję pomocy szukam gry w którą grałem około 2 lata temu :
-miało się do wyboru kilka klas pamiętam tylko jedną gitarzyste który atakuję gitarą
-gra była online i walczyło się na arenie na mapie z samochodami i jakiś innych
Jeśli jakikolwiek tytuł przyjdzie wam do głowy dajcie znać będę bardzo wdzięczny . A i gra miała
taką bardziej anonimowaną grafikę i była do pobrania a nie przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam gry w której:

grało się o ile pamiętam takim zielonym smokiem albo dinozaurem coś w tym stylu (i to nie gra dino etc) gra dość stara ja w to grałem jakoś chyba przed 2009 rokiem w grze się wchodzi po drabinkach na górę cały czas i chyba można było strzelać. Po wychodzeniu po drabinkach spotykało się przeciwników niestety nie pamiętam jakich ale jak się w nich weszło traciło się życie. Platformówka 2D. W nazwie (chyba) miała ta gra na końcu 2000 ale do tego pewności nie mam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Poszukuję gry, ale niestety nie pamiętam jej tytułu. Gra jest stara, coś ala platformówka gdzie widok był z góry, można było grać w pojedynkę lub w kooperację na jednym komputerze. W grze chodziło się malutkim żołnierzykiem i trzeba było zabijać coś ala pająki i niszczyć ich kokony. Na mapie były ikony orzełków, gdy się ją podniosło wtedy przyjeżdżały zza mapy posiłki z małymi żołnierzykami.

Tyle pamiętam. W grę grałem lata temu a bardzo bym chciał znów pograć i będę wdzięczy za każdą pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam pewnej starej gry, widok był z góry były to samochody, mianowicie jeepy czołgi i innego typu rodzaje wojennych samochodów. chodziło oczywiście o wybijanie siebie nawzajem (bądź zniszczenie określonego celu, już nie pamiętam o co chodziło dokładnie ale rozwalało się siebie nawzajem) gra chyba nie było w coopie (tak mi się wydaje, po prostu gralem w to sam) można było sobie wybrać kolor samochodów (nawet!) drużyna się składała z kilku/kilkunastu członków (można było wybrać ilość) sterowało się klawiaturą ew można było coś robić myszką lecz nie jestem pewny. Gra była chyba na płytce ale jest małe prawdopodobieństwo (malutkie) że to jednak gra przeglądarkowa. Dodam że nie było widać żadnych ludzików w samochodach, po prostu same samochody. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszykuje gry podobnej do KKND. W grze tej były budynki i pojazdy podobne do budynków i pojazdów w KKND.
Tylko w tej grze budowało się wieżyczki i za pomocą tych wieżyczek przejmowało się budynki z których wyjeżdżały pojazdy które same atakowały wrogą bazę. Za pomoc z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam nazwy gry gdzie rozbija się mur piłeczką. Trzeba przejść dużo etapów.Wiem że takich gier jest dużo, ale chodzi mi o konkretną wersję. W trakcie gry pojawiają się udogodnienia, np. na planszy u góry pojawia się czerwona kulka i jeżeli kulką którą gramy uda nam się dotrzeć do tej czerwonej to ona rozbija mur szybciej. Pojawia się też kulka o kolorze niebieskim, która przenika przez mur niszcząc go.Nie jestem pewna czy nie było też piłeczki zielonej. Z tego co pamiętam to na niektórych etapach pojawia się więcej piłek. Piłki też mogą przyspieszyć. Pamiętam jeszcze że niektóre plansze były na zasadzie labiryntu. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak nie trudno się domyśleć, szukam pewnej gry. Grałem w nią kilka miesięcy temu ostatnio, ale trzeba było nowy system robić i w ogóle - dane o niej zaginęły, a ja jakoś nigdy nie pomyślałem by zapisać sobie nazwę.

W grze poruszało się postacią o wyglądzie elfa chibi. Wiem, że gdy włączało się grę na obrazku startowym pełno było takich chibi elfków różnej płci i koloru oraz różne potworki. Pamiętam również, że na głównym targowisku, gdzie dostawało się i oddawało niektóre zadania byłą taka wielka fontanna. Można było przy niej losować różne rzeczy jeśli posiadało się srebrną, brązową bądź złotą monetę. Doskonale pamiętam, że była to gra internetowa, gdyż można tam było "dodać do znajomych" osoby całkowicie nam nie znane. Co jeszcze.... Zadanie ze złowieniem ryby, męczyłem się z nim długo. A i gdy chciało się przenieść w inne miejsce trzeba było otworzyć mapę, która byłą niczym mapa wszystkich kontynentów z atlasu. Na własnym terenie miało się dom - do którego i tak nie dawało się wejść - warsztat. Kocioł by zrobić potrawy dodające energię. No i zastawiało się pułapki na potwory, ale takowej nie można było postawić na własnym podwórku. I raz dziennie z nieba spadały kawałki meteorytów.

Będę naprawdę szczęśliwy jeśli ktoś dzięki temu postowi podpowie mi jaka to może być gra. Szukam jej już pół dnia i nie znalazłem nawet nikłego śladu po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję gry w której można było wybrać postać np. łucznika, maga lodowego, maga ognistego kolesia który bił pięściami lub kijem grałem w nią jak byłem mały ale nie mogę przypomnieć sobie nazwy tej gry.Można było w tą grę grać we dwóch na jednym kompie głownie chodziło w niej o to by przejść poszczególne etapy i dotrzeć do bossa będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2016 o 10:46, Magnus144 napisał:

Witam
Poszukuję gry, ale niestety nie pamiętam jej tytułu. Gra jest stara, coś ala platformówka
gdzie widok był z góry, można było grać w pojedynkę lub w kooperację na jednym komputerze.
W grze chodziło się malutkim żołnierzykiem i trzeba było zabijać coś ala pająki i niszczyć
ich kokony. Na mapie były ikony orzełków, gdy się ją podniosło wtedy przyjeżdżały zza
mapy posiłki z małymi żołnierzykami.

Tyle pamiętam. W grę grałem lata temu a bardzo bym chciał znów pograć i będę wdzięczy
za każdą pomoc, pozdrawiam.


Stary ta gra to Triumph! War 2099, grywałem ze swoim młodszym kuzynem pamiętam jak by to było wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2016 o 23:23, krzysiek15324 napisał:

Witam poszukuję gry w której można było wybrać postać np. łucznika, maga lodowego, maga
ognistego kolesia który bił pięściami lub kijem grałem w nią jak byłem mały ale nie mogę
przypomnieć sobie nazwy tej gry.Można było w tą grę grać we dwóch na jednym kompie głownie
chodziło w niej o to by przejść poszczególne etapy i dotrzeć do bossa będę wdzięczny
za pomoc.


Mnie się to kojarzy z Little Fighter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się