Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam, szukam pewnej gry, grałem w nią jak miałem chyba z 10 lat, gra to była taka wyścigowa, grafika raczej kreskówkowa, można było sobie zmieniać pojazd pamiętam że był chyba samochód, poduszkowiec i samolot, był główny świat w którym szukało się chyba bram czy coś takiego i brało udział w wyścigu konkretnym pojazdem, pamiętam że był tam jeden świat gdzie przez drogę przechodziły dinozaury, inny że wyścig był samolotami chyba w wulkanie, a i jeszcze na początku chyba w samouczku ścigało się na placu z chyba hipopotamem czy nosorożcem? Bardzo mi zależy może ktoś wie jak ta gra się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niezłą zagwozdkę. Nagle przypomniałem sobie, że grałem kiedyś, bardzo dawno temu, w takiego RTSa chyba we wczesnosłowiańskich klimatach. Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu, do tego znalazłem na necie dwa wątki w których ludzie pytają o tę grę bez skutku:
http://zapytaj.onet.pl/Category/029,001/2,29048129,Jak_nazywala_sie_starsza_gra_strategiczna_z_jednym_z_bohaterow_Igor.html
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13262241
Podsumowując i uzupełniając tamtejsze informacje o to co sam wiem:
Widok z góry, bohaterowie do wyboru - w tym jeden Igor (było ich bodajże trzech, wszyscy mieli zdaje się takie wschodniosłowiańskie imiona), był tam kruk do eksploracji terenu, mapy mocno zalesione, czasem trafiał się jakiś skarb, czasem chyba był na mapie jakiś druid który mógł nas ładnie zniszczyć, jak się doszło bohaterem do krawędzi mapy to można było przejść do nowej, czasem można było trafić na orientalne miasto, albo to byli jacyś Arabowie/Turcy albo Bizantyjczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, nie Seven Kingdoms (to tam się wojsko mogło zbuntować), nie Tzar i nie Polanie... Seria Warlords Battlecry pewnie też nie (nie te klimaty :)), Ancient Conquest pewnie tak samo... O Warrior Kings, jak mi się zdaje, nikt tam nie wspominał, ale to pewnie też nie to? Bo mi przychodzi do głowy jeszcze tylko Swarog http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=993 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie to, grafika była w innych klimatach. Chyba dominowały zielone kolory i postacie raczej na pewno nie były takie karykaturalne.
Przejrzałem encyklopedię gier pod kątem strategii średniowiecznych itp i nie znalazłem co to było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2016 o 01:45, ManweKallahan napisał:

Podsumowując i uzupełniając tamtejsze informacje o to co sam wiem:
Widok z góry, bohaterowie do wyboru - w tym jeden Igor

drugi Oleg, a trzeci Eryk. Dobre 2 godziny zajęło mi przypomnienie sobie tytułu konkretnej gry, ale takich perełek się nie zapomina. Gra jest przegrana dopiero gdy stracimy całą trójcę wojowników, a jeśli zginie nasz obecny heros to możemy wybrać kolejnego. Dodatkowo podczas rozgrywki każdy z nich może nam wkroczyć na mapę, wypowiedzieć wojnę i zginąć w boju. Śmierć jest permanentna więc jeśli zabijemy obu to po śmierci obecnie wybranej postaci nie będziemy mieli już kim grać i GAME OVER :P

Horde: The Northern Wind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieję, że ktoś się zainsteresuję moim problemem. Poszukuję nazwy gry w którą grałem w dzieciństwie na konsoli ps2. Napiszę tylko co pamiętam. Pamiętam, że była to gra fantastyczna czyli ufo czy coś w ten desek, były wyścigi na motorówkach i jeździło się po wodzie na przeciwników, bohaterem była kobieta, można było robić zdjęcia różnym potworkom. Miała przyjaciół w tym świnię proszę o pomoc jeśli będzie ktoś coś wiedział o jej nazwie proszę napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje gry, w którą grałem około 8 lat temu na emulatorze snesa lub gba. Jeżeli chodzi o fabułę wcielaliśmy się w młodego chłopaka, który na samym początku przygody musiał wybrać miedzy około 6 robotami, które służyły do pojedynkowania się, Walki robotów odbywały się w różnych miejscach np na placu zabaw, w szkole, czy na stadionie. Wygląd pojedynków był w stylu Street Fightera 2. Po wygranej potyczce dostawałeś pieniądze dzięki czemu można było upgrejdować swojego robota. Miasto w grze było bardzo uproszczone składało się z kilku budynków 2d i wąskich uliczek. Jeżeli ktoś kojarzy tą grę proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.
Poszukuje gry dość starej. Gralo się w niej robotem widok byl z góry.
Można bylo kupować części do niego nowe i urzywane po każdej walce.
Byla mozliwosc robienia zakladow ile zniszcze wrogow albo że nie odniosę żadnych obrażeń.
Gra toczyla sie jak by na planszy i można bylo z niej spasc w otchłan co takiego.
Proszę o pomoc bo od 2 dni mnie to meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2016 o 11:18, Vectra napisał:

Poszukuje gry dość starej. Gralo się w niej robotem widok byl z góry.



Sadze, ze chodzi o The Machines z 1995r. zwana tez UNIVERSAL WARRIOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2016 o 16:08, Sarinew napisał:


> Poszukuje gry dość starej. Gralo się w niej robotem widok byl z góry.


Sadze, ze chodzi o The Machines z 1995r. zwana tez UNIVERSAL WARRIOR.



Kurde jesteś wielki. Bardzo Dziekuje za Pomoc !!!
Pamietalem ta gre dokladnie. Za dzieciaka mialem ja na dyskietce ??
Teraz Bede gral w gre ??
Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuje baaardzo starej gry, w którą grałem jak miałem jakieś 4lata? może nawet troszeczke mniej, mianowicie było to w latach 2004/2005. Była to gra w której.. były mini gry? pamiętam, że np latało sie takim stateczkiem, i nie mogło sie walnąć w ściane i latało się nim w takim JAKBY labiryncie i czym dalej się było to zmieniał się kolor. Pamiętam, że było tez cos takiego, że skakało się takim jakby małym żółtym ptaszkiem po chmurach i trzeba było dojść do flagi ( i jesli o to chodzi to widok byl jak w mario, że lewo - prawo) i jeszcze co zapamiętałem, to to, że było takie coś, że stał jaki przed tobą robot? i musiałeś trafić IGŁĄ? w to co on trzymał. Tylko tyle pamiętam, ale może ktos wie o co chodzi? bardzo prosze o pomoc, jesli ktos wie. :) Na pewno jest to stare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje pewnej gry w którą grałem kilka lat temu. Jest to gra którą najłatwiej opisać że to Warblade. Jednak to nie jest warblade i chciałbym dowiedzieć się czy ktoś kojarzy. Lata się statkiem kosmicznym po całym ekranie , statek leci za myszką jednak zawsze jest odwrócony do przodu. Jest chyba 5 rodzajów "kampani" z czego jedna chyba ostatnia ma na 100% ekran ładowania epickiego widoku na słońce. Gra się walcząc z wrogimi statkami kosmicznymi nadlatującymi z góry ekranu. Nie pamiętam czy trzeba je zniszczyć czy gdy dolecą na sam dół to znikają. Po dtodze na wyższych poziomach są wieżyczki które strzelają do ciebie. Na jeszcze wyższych poziomach tyh wieżyczek jest po kilka w jednym miejscu tworzą jakby bazę. Są wtedy oddalone od siebie ale połączone metalową konstrukcją nad którą można przelecieć to tylko tekstura. W grze kupuje się chyba bronie albo różne takie niestety dużo nie pamiętam. Jestem jednak na 100% pewny że jest tam sklepik w którym można kupić samonaprowadzające rakiety za jakieś pieniądze czy punkty. Ogólnie gra wygląda bardzo ładnie i jest doszlifowana i fakt że można poruszać się po całym ekranie myszką a nie a d wyróżnia ją z tego rodzaju gier. Jest widok z góry na całość. Gra jest bardzo dobrze zrobiona jak na te to że ma kilka lat a może więcej nie wiem ile miała jak ją pobrałem. Wszystkie statki itp. wyglądają dość realistyznie. Szukałem jej już dość długo i bardzo mi zależy. Z góry dziękuje za pomoc. Przepraszam za przecinki ale pisze z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się