Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2016 o 23:06, KlepkaPL napisał:

Witam. Poszukuje pewnej gry w którą grałem kilka lat temu. Jest to gra którą najłatwiej
opisać że to Warblade. Jednak to nie jest warblade i chciałbym dowiedzieć się czy ktoś
kojarzy. Lata się statkiem kosmicznym po całym ekranie , statek leci za myszką jednak
zawsze jest odwrócony do przodu. Jest chyba 5 rodzajów "kampani" z czego jedna chyba
ostatnia ma na 100% ekran ładowania epickiego widoku na słońce. Gra się walcząc z wrogimi
statkami kosmicznymi nadlatującymi z góry ekranu. Nie pamiętam czy trzeba je zniszczyć
czy gdy dolecą na sam dół to znikają. Po dtodze na wyższych poziomach są wieżyczki które
strzelają do ciebie. Na jeszcze wyższych poziomach tyh wieżyczek jest po kilka w jednym
miejscu tworzą jakby bazę. Są wtedy oddalone od siebie ale połączone metalową konstrukcją
nad którą można przelecieć to tylko tekstura. W grze kupuje się chyba bronie albo różne
takie niestety dużo nie pamiętam. Jestem jednak na 100% pewny że jest tam sklepik w którym
można kupić samonaprowadzające rakiety za jakieś pieniądze czy punkty. Ogólnie gra wygląda
bardzo ładnie i jest doszlifowana i fakt że można poruszać się po całym ekranie myszką
a nie a d wyróżnia ją z tego rodzaju gier. Jest widok z góry na całość. Gra jest bardzo
dobrze zrobiona jak na te to że ma kilka lat a może więcej nie wiem ile miała jak ją
pobrałem. Wszystkie statki itp. wyglądają dość realistyznie. Szukałem jej już dość długo
i bardzo mi zależy. Z góry dziękuje za pomoc. Przepraszam za przecinki ale pisze z telefonu.


PS. Przypomniałem sobie że w sklepiku była też opcja napraey statku po walce. Ten sklepik to była baza do której automatycznie wlatywałes po skończonym levelu. Była to chyba okrągła stacja kosmiczna. Ten pasek zdrowia to chyba się napraeiało po trochę albo cały naraz jak miałeś pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak. W grę grałem kilka lat temu (2008 rok? coś około) i latało się w niej statkiem kosmicznym po kosmosie i było w niej kilka ras, na pewno byli ludzie i jeszcze jacyś obcy. Pamiętam że w tej grze było w tutorialu budowanie takiego swojego robota który później opuszczał warsztat i szedł w bój z jakimś innym robotem. Jedną z rzeczy która mi naprawdę dobrze zapadła w pamięć, to to że można było kupować bronie do swojego statku i była tam wyrzutnia rakiet, która była bardzo dobra, ale chyba droga i nie miała nieskończonej amunicji, tylko po kilku salwach trzeba było uzupełnić amunicję. Byli w tej grze kosmiczni piraci, którzy Cię atakowali jak sobie spokojnie wędrowałeś pomiędzy systemami gwiezdnymi. Chyba frakcja ludzi nazywała się pionierami, czy jakoś tak. Więcej mi nie przychodzi do głowy, ale jeśli będzie jakieś pytanie to postaram się odpowiedzieć, bo bardzo mi zależy na odnalezieniu tej gry. Jest duża szansa że była wydawana w CD-action albo jakimś takim magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje starrj gry niestety nigdzie ale to nigdzie nie moge jej znalezc jest to Strzelanka makabryczna bardzo, grafika podchodząca do vice City, broni wiele jak w dałem nukem można było prowadzić samochód który miał na masce działka laserowe (?) . A podczas walki z bossem było słychać kumbaja my lord kumbaya i ciężkie brzmienie . To chyba na tyle co pamiętam gra z okresu 2000 mało szczegółów Ale ale może ktoś kojarzy z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2016 o 23:44, 1lucky1luke1 napisał:

Witam poszukuje starrj gry niestety nigdzie ale to nigdzie nie moge jej znalezc jest
to Strzelanka makabryczna bardzo, grafika podchodząca do vice City, broni wiele jak w
dałem nukem można było prowadzić samochód który miał na masce działka laserowe (?) .
A podczas walki z bossem było słychać kumbaja my lord kumbaya i ciężkie brzmienie . To
chyba na tyle co pamiętam gra z okresu 2000 mało szczegółów Ale ale może ktoś kojarzy
z góry dzięki!

Jazda, rozwałka i ciężki metal? Ja bym sprawdził Redline, od Beyond Games.
BTW Jak tak słucham muzyki gameplay'a, to mi się przypomina Tommy Tallarico i Spiderman...
yup, to od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję pewnej gry z dzieciństwa, a w zasadzie dwóch gier.

Pierwsza z nich to była raczej mini-gierka, którą znalazłem gdzieś w płytach CD-Action lub Niezbędnik CD (nie pamiętam dokładnie). Kierowało się zawodnikiem kung fu, który stał na środku planszy na jakiejś kolumnie i sterowało się 4 klawiszami, które odpowiadały za ruchy nogami i rękoma. Tło było nieruchome, nasz zawodnik znajdował się zawsze w centrum planszy i z różnych stron atakowały go przedmioty, które musiał blokować właśnie rękami i nogami, w zależności z której strony nadlatywał przedmiot. Z każdym kolejnym levelem było coraz trudniej się bronić a nasz zawodnik otrzymywał nowy pas kung fu, ostatnim i najtrudniejszym było zdobycie czarnego.

Druga gra była już 3D, ale raczej stara (kwadratowe kontury podobne do starego Tomb Raider). Przechodziło się mapy (grałem z bratem na 2) i pokonywało się bandytów. Do wyboru było chyba 4 bohaterów, jeden z nich był ogromny niczym Hulk i można było rzucać samochodami i innymi ciężkimi przedmiotami.

Tyle pamiętam z obu gier, mam nadzieje, że ktoś z was skojarzy o jakie gierki chodzi.

POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2016 o 11:23, strahodekox napisał:

Pierwsza z nich to była raczej mini-gierka, którą znalazłem gdzieś w płytach CD-Action
lub Niezbędnik CD (nie pamiętam dokładnie).


Może Rag doll Kung fu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fighting Force - zgadza się :D

Co do Kung - fu - baaardzo podobne, jednak to nie ta gra. Ona była raczej rysunkowa i znacznie uproszczona animacja, typowa mini-gierka. Pamiętam, że w ostatniej rundzie bohater atakowany był przez nadlatujące planety :D Taka dziwaczna i śmieszna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2016 o 13:09, strahodekox napisał:

Fighting Force - zgadza się :D

Co do Kung - fu - baaardzo podobne, jednak to nie ta gra. Ona była raczej rysunkowa i
znacznie uproszczona animacja, typowa mini-gierka. Pamiętam, że w ostatniej rundzie bohater
atakowany był przez nadlatujące planety :D Taka dziwaczna i śmieszna gierka


edit: Znalazłem! chodziło o to: Kung Fu Kim

20161024132332296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie kolejny raz proszę o pomoc!

Tym razem chodzi o gierkę, w której latało się helikopterem i była możliwość grania w 2 osoby. Kamera była zza helikoptera, była to bardzo kolorowa i ładnie zrobiona gierka. Zasada gry była prosta - trzeba było przelecieć całą planszę i rozwalić przeciwników. Na końcu należało wylądować na wyznaczonym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Szukam gry:
Gra na Pc jezdzilo sie czolgiem i strzelalo fo samolotow, sterowanie za pomoca myszki, gra byla w latach 1990 - 2005 tak mi sie wydaje ze byla w tych latach ale nie jestem pewien gra miala tryb single player z tego co pamiętam, trzeba bylo szybko zestrzeliwac samoloty bo jak tego sie nie zrobilo to mozna bylo zostac zniszczonym. Jak na ta chwile to by bylo na tyle. Jak cos sie przypomni to dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Szukam gry:
Gra na Pc jezdzilo sie czolgiem i strzelalo fo samolotow, sterowanie za pomoca myszki, gra byla w latach 1990 - 2005 tak mi sie wydaje ze byla w tych latach ale nie jestem pewien gra miala tryb single player z tego co pamiętam, trzeba bylo szybko zestrzeliwac samoloty bo jak tego sie nie zrobilo to mozna bylo zostac zniszczonym. Jak na ta chwile to by bylo na tyle. Jak cos sie przypomni to dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Szukam gry:
Gra na Pc jezdzilo sie czolgiem i strzelalo fo samolotow, sterowanie za pomoca myszki, gra byla w latach 1990 - 2005 tak mi sie wydaje ze byla w tych latach ale nie jestem pewien gra miala tryb single player z tego co pamiętam, trzeba bylo szybko zestrzeliwac samoloty bo jak tego sie nie zrobilo to mozna bylo zostac zniszczonym. Jak na ta chwile to by bylo na tyle. Jak cos sie przypomni to dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Szukam gry:
Gra na Pc jezdzilo sie czolgiem i strzelalo fo samolotow, sterowanie za pomoca myszki, gra byla w latach 1990 - 2005 tak mi sie wydaje ze byla w tych latach ale nie jestem pewien gra miala tryb single player z tego co pamiętam, trzeba bylo szybko zestrzeliwac samoloty bo jak tego sie nie zrobilo to mozna bylo zostac zniszczonym. Jak na ta chwile to by bylo na tyle. Jak cos sie przypomni to dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Szukam gry:
Gra na Pc jezdzilo sie czolgiem i strzelalo fo samolotow, sterowanie za pomoca myszki, gra byla w latach 1990 - 2005 tak mi sie wydaje ze byla w tych latach ale nie jestem pewien gra miala tryb single player z tego co pamiętam, trzeba bylo szybko zestrzeliwac samoloty bo jak tego sie nie zrobilo to mozna bylo zostac zniszczonym. Jak na ta chwile to by bylo na tyle. Jak cos sie przypomni to dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, parę lat temu grałem w taką grę gdzie latało się statkiem kosmicznym. Coś mi się kojarzy że gdzieś się "farmiło" itp. Gra chyba nie była pobierana tylko była to gra przeglądarkowa. Pamiętam jeszcze że można było za realne pieniądze kupić jakieś statki, kojarzy coś się komuś? Było to na pewno 3 lata temu , może nawet wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się