Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 23:28, ddd-d2 napisał:

> Kwestia z tytułu, ale nie związana z poprzednimi postami:
>
> Szukam pewnej starej gry. Grałem kiedyś w demo, nie pamiętam skąd je miałem, nie pamiętam
tytułu.
> Chodziło się ludkiem, który lądował w różnych czasach. Było go widać, ale nie pamiętam
dokładnie
> wyglądu stroju. Z dema pamiętam 2 etapy - czasy prehistoryczne i czasy jak z westernu.
Może
> sobie bym coś przypomniał gdybym znalazł/dostał coś, związanego z tą grą.
Czy chodzi ci o grę w której bossowie byli malowani pędzlem?
Gdybyś opisał o co chodzi w tej grze (np. opisał przykładową akcję), łatwiej byłoby zgadnąć
jej tytuł.


Akcji nie mogę sobie przypomnieć i nie pamiętam czy byli bossowie w demie, ale możliwe że byli malowani pędzlem. Jak sobie coś przypomnę to napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pamieta ktos co to byla za gierka pare lat temu gralem byly plansze i cele misji startowales z lotniskowca to byla jakas tam przyszlosc w pojazdy nie kladles ludzi tylko zeskanowane osobowosci martwych pilotow pojazdy robiles w sposob masz podwozie i na nim kladziesz jakas armate dziala mogles miec pojazd naprawczy pojazd ktory zbieral zlom tak jakby skanowal go czerwonym laserem i znikal pozniej miales helikoptery mogles pojazdami sam kierowac lub wysylac polecenia chyba a fabula na poczatku niby terroprystow tam likwidujesz czy cos jakies wrogie sily a pozniej sie okazuje ze sa kosmici na ziemi czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 09:58, Delis napisał:

może chodzi ci o którąś z części serii Earth? Tylko ci piloci mi coś nie pasują :P



hmm chyba nie to bylo takie dziwne wlasnie piloci to byly tylko chuipy czy cos z zeskanowana tozsamoscia i kazdy pojacxd mial pola gdzie moglem montowac rozne uzadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:57, Shadowtear napisał:

Akcji nie mogę sobie przypomnieć i nie pamiętam czy byli bossowie w demie, ale możliwe że byli
malowani pędzlem. Jak sobie coś przypomnę to napiszę...

A pamiętasz na jakim sprzęcie grałeś?
Gra o której myślałem w poprzednim poście to Premiere, ale wyszła tylko na Amigę. Twoim zadaniem było znalezienie skradzionych rolek filmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja nie znam nazwy pewnej gry....
Z tego co pamietam wydana dawno, może 2002 rok w 3d. Był to wyścig w którym ścigało się czołgiem z innymi, albo był jeden plac i walka z innymi czołgami, moja pamięć już szfankuje. Z tego co pamietam można było zbierać rózne boosty, albo to były działka, szybkośc, miny, albo takie UFO, bodajże. Grałem tylko w demo, ale gra naprawde fajna sie wydawała, gdybym znał jej nazwe, to bym miał co powspominać... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze recoil niewiem czy dobze napisalem ale to byla taka jagby przygodowka czolgiem co potem zmienial sie w ludkie i poduszkowiec a ponadto zbieralo sie miny i takie tam fajna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 16:05, Delis napisał:

i czy np. ze zniszczonego czołgu wylatywał móżdżek? bo jeśli tak to już wiem co to za gra ;D
ThinkTanks

Napewno nic nie wylatywało:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:31, rozkosz napisał:

moze recoil niewiem czy dobze napisalem ale to byla taka jagby przygodowka czolgiem co potem
zmienial sie w ludkie i poduszkowiec a ponadto zbieralo sie miny i takie tam fajna gierka

TO jednak nie to, ta gra której nieznam nazwy była kolorowa z prostą 3d grafiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:10, Woko11 napisał:

Na 100% Tank Racer! :) Fajna gierka.

Dzięki to własnie ta!!
Nareście sobie powspominam stare czasy, jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 16:14, Sand Wraith napisał:


> Bliźniaczki syjamskie? Może "Faust"?
Pasuje, gra jest sprzed 7 lat, jest przygodówką i są bliźniaczki ...


I też rozwiązywało się tam zagadkę kryminalną. Wszystko by się zgadzało, ale chyba się już nie dowiemy czy o tą grę właśnie chodzi, bo sama Shelion nie zagląda już do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się