Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2009 o 18:37, Tubasekkk napisał:

Znowu poszukuje gierki... a mianowicie to gra piracka. Pływa się statkiem etc. Ale pamiętam
jedną rzecz, tam można było szukać skarbów (wtedy sie chodziło swoim piratami, trzeba
było mieć odpowiednią ilość jedzenia itd). Tylko tyle pamiętam. Piszcie jak kojarzycie.


Sid Meier''s Pirates! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w której byliśmy policjantem i musieliśmy zabijać przestępców... Graficznie gra była na poziomie lat 90`tych. Nie mogliśmy się chyba nawet ruszać, tylko korzystając z myszki zabijać oponentów. Był chyba tylko trzy misje - jedna to była akcja z napadem na bank, potem strzelanina do wrogów strzelających z budynku, następnie przenosiliśmy się w akcje "drive-by" i zabijaliśmy wrogów strzelających z ciężarówki... Druga misja miała miejsce w metrze... Gra miała coś z police, albo Pursuit w tytule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 18:16, Falkoner napisał:

Dokładnie, dzięki. :)

Którą cześć sprawdziłeś? Bo napisałem że raczej trzecia, ale to chyba jednak druga ;p więc jakby coś nie teges, to wiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 20:09, Tokkarian napisał:

> Dokładnie, dzięki. :)
Którą cześć sprawdziłeś? Bo napisałem że raczej trzecia, ale to chyba jednak druga ;p
więc jakby coś nie teges, to wiesz ;]


Wiem, wiem - domyśliłem się już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch gier, obie to zręcznościówki i w obu kieruje się pojazdami. Obie pochodzą chyba z okolic roku 1999-2000
W pierwszej kieruje się jakiegoś rodzaju... łodzią, tak to chyba można najlepiej nazwać, pływasz sobie po wodzie (możesz też zacząć pływać Pod wodą) i strzelasz do najróżniejszych okrętów, łodzi podwodnych itp. Wszystko w 3D. Możesz też jeśli dobrze pamiętam ostrzeliwać przybrzeżne instalacje itp.
W drugiej grze kieruje się pojazdem który CHYBA może się zmieniać, są bodaj 4 warianty tego pojazdu, do tego zbiera się broń którą można przełączać jak w normalnej strzelance. Podstawowy pojazd to taki gąsienicowy "czołguś" pozostałych wariantów nie widziałem bo tylko w demko grałem.
Obie polegają w sumie na jeżdżeniu po okolicy i eksterminowaniu wrogów, są jakieś tam cele misji, ale główny cel zabawy to eksterminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:21, Hubi_Koshi napisał:

...
W pierwszej kieruje się jakiegoś rodzaju... łodzią, tak to chyba można najlepiej nazwać,
pływasz sobie po wodzie (możesz też zacząć pływać Pod wodą) i strzelasz do najróżniejszych
okrętów, łodzi podwodnych itp. Wszystko w 3D. Możesz też jeśli dobrze pamiętam ostrzeliwać
przybrzeżne instalacje itp.


Jeśli ta gra nie była w 100% serio, to może to być Ovrboard! (Shipwreckers!).

Dnia 27.06.2009 o 18:21, Hubi_Koshi napisał:

W drugiej grze kieruje się pojazdem który CHYBA może się zmieniać, są bodaj 4 warianty
tego pojazdu, do tego zbiera się broń którą można przełączać jak w normalnej strzelance.
Podstawowy pojazd to taki gąsienicowy "czołguś" pozostałych wariantów nie widziałem bo
tylko w demko grałem.


Wild Metal Country? http://www.rockstargames.com/classics/?id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 15:12, Blackhand napisał:

Jeśli ta gra nie była w 100% serio, to może to być Ovrboard! (Shipwreckers!).

Nee ta o której mówię jest raczej ciut futurystyczna. Mamy perspektywe TPP, statek jest nieduży ale ma ogromną siłę ognia. Ale i tak dzięki, grałem w tą grę "Shipwreckers" kiedyś u kumpla na Playstation i mi się podobała, może spróbuje teraz w nią pograć.

Dnia 28.06.2009 o 15:12, Blackhand napisał:

Nie, raczej nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 15:37, Hubi_Koshi napisał:

...
Nee ta o której mówię jest raczej ciut futurystyczna. Mamy perspektywe TPP, statek jest
nieduży ale ma ogromną siłę ognia.

No to ja nie wiem :(

Dnia 28.06.2009 o 15:37, Hubi_Koshi napisał:

...
Nie, raczej nie to.

To może Think Tanks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 18:25, Blackhand napisał:

No to ja nie wiem :(

Kto wie, może ta gra w ogóle nie wyszła... znalazłem ją kiedyś zainstalowaną na kompie (pewnie gość u którego kompa kupowałem ją zainstalował) i pograłem sobie trochę i w sumie tyle o niej pamiętam.

Dnia 29.06.2009 o 18:25, Blackhand napisał:

To może Think Tanks?

Neee to było coś w stylu Rambo w Czołgu, taka W Miarę (jak na strzelankę) poważna gierka gdzie walczyłeś z jakąś wrogą armią, terrorystami czy czymś tam. Miałeś futurystyczny czołg z masą uzbrojenia i naparzałeś do frajerów zbierając przy okazji znajdźki.
A apropos Think Tanks
http://images.chron.com/blogs/nickanderson/archives/and1015blog.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 18:29, Hubi_Koshi napisał:

...
Neee to było coś w stylu Rambo w Czołgu, taka W Miarę (jak na strzelankę) poważna gierka
gdzie walczyłeś z jakąś wrogą armią, terrorystami czy czymś tam. Miałeś futurystyczny
czołg z masą uzbrojenia i naparzałeś do frajerów zbierając przy okazji znajdźki.
...


Olśniło mnie :). Czy to czasem nie jest Gromada (tudzież Gromada Revenge) http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=343?
E: Argh, to jest 2D :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gy zręcznościowej, gdzieś tak z II połowy lat 90tych (na dyskietce się mieściła). Była z rodzaju Bulder Dascha, tylko że bohaterem była niebieska kuleczka z oczkami. Nazwa była chyba jakoś ROY ale nie jestem pewna i nie mogę w necie znaleźć... Acha, i charakterystyczne było to że kolejne plansze otwierały się na zasadzie piramidy - przeszedłeś pierwszą to miałeś do wyboru dwie nastęne, jedną z nich przeszedłeś to znowu miałeś dwie nowe do wyboru...wybór plansz był przedstawiony właśnie w formie piramidy z cegiełek.
Bardzo proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się