Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam szukam gry takiej w której chodzi o sciagnie sie po torach. Takimi autami ze mozna je przerabiać dokupywac do nich broń pancerz , silnik itd. i w końcu wymieniać je na nowe lepsze . A podczas wyscigu można strzalać z zakupionej broni i rozwalać innych uczestników wyścigu ...
Kilka takich gier było ale nie moge kompletnie se przypomnieć tytułów . Proszę o pomoc . Niech ktoś zarzuci jakimiś tytułami , a i ma być to gra na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 20:44, bzykus100 napisał:

Witam szukam gry takiej w której chodzi o sciagnie sie po torach. Takimi autami ze mozna
je przerabiać dokupywac do nich broń pancerz , silnik itd. i w końcu wymieniać je na
nowe lepsze . A podczas wyscigu można strzalać z zakupionej broni i rozwalać innych uczestników
wyścigu ...
Kilka takich gier było ale nie moge kompletnie se przypomnieć tytułów . Proszę o pomoc
. Niech ktoś zarzuci jakimiś tytułami , a i ma być to gra na pc


Hmmm...kojarzy mi się z Carmmagedonem 2,ale nie jestem pewien bo tam chyba i po torach i po mieście sie jeździło i strzelało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Death Rally też mi przyszło do głowy ale pamiętajmy że to dość wiekowa gra bo jeszcze uruchamiana pod DOSem ... no ale możliwe że to o to koledze chodziło. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do głowy mi przychodzą jak narazie tylko trzy gry. Dwie zostały już wymienione przez kolegów. Ja dodam jeszcze Mashed (tylko, że tutaj się nie kupuję broni, tylko je zbiera podczas wyścigu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 21:39, Tyler_D napisał:

Death Rally też mi przyszło do głowy ale pamiętajmy że to dość wiekowa gra bo jeszcze
uruchamiana pod DOSem ... no ale możliwe że to o to koledze chodziło. ;-)

Znam sposób, w jaki bez problemu i emulatorów można uruchomić ją w Windowsie XP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry która by miała klimat podobny do Bioshocka czy Batmana: Arkham Asylum. Nie ważny jest gatunek gry, rok produkcji czy poszczególne elementy jak fabuła, grafika itp. Liczy się dla mnie tak samo mocny i pewnego rodzaju mroczny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 21:53, Kraju napisał:

Szukam gry która by miała klimat podobny do Bioshocka czy Batmana: Arkham Asylum. Nie
ważny jest gatunek gry, rok produkcji czy poszczególne elementy jak fabuła, grafika itp.
Liczy się dla mnie tak samo mocny i pewnego rodzaju mroczny klimat.

Hmmm... System Shock? No i klimat więzienia miały Kroniki Riddicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej gry ;D

To było jakieś 6, może nawet 8 lat temu. Ale pamiętam to jak dziś. Byłem wtedy z rodzicami gdzieś na gościnie, i ich dużo starsza ode mnie córka grała, w sumie to chyba było nawet demo jakiejś gry, pamiętam tyle że chodziło się tam jak w komiksie, jak by z obrazka do obrazka ;D Zbierało się jakieś przedmioty, chodziło w jakimś laboratorium czy w kanałach, trzeba było zabrać plecak a potem coś jeszcze. No i przechodziło się po takich mini planszach, właśnie przypominających klatki komiksu. Grafika też komiksowa z tego co pamiętam. Wiem że mało detali ale nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć, aha no gra była na PC.

Thanks in advance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 22:37, Grodhar napisał:

Szukam pewnej gry ;D
[...]


Hmm do podanego opisu pasuje mi jedna gierka. Sprawdź Comix Zone może to właśnie to ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej ścigałki, która bez problemu będzie działała na GeForce 7900GS.
Nie chodzi mi o jakiegoś Need for Speeda, ale może być coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 18:13, igor8472 napisał:

Hmm, Colin Dirt, Toca Race Driver 2&3, GTR 1&2, Test Drive Unlimited, Race 07.


Colin Dirt? Też nad tym myślałem, ale jak będzie chodził z Athlon 3000+ @2,5GHz i 1GB DDR + Galaxy Geforce7900GS 256mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 19:45, igor8472 napisał:

Na srednich detalach powinno ruszyć, szkoda ze masz tylko 1GB Ramu.


Myślałem, że już większym problemem w grach jest mój procek. Pamiętam grałem kiedyś w dosyć wymagającą grę i nieważne, czy na min, czy na max zawsze było 60 klatek. Moim zdaniem to właśnie procek nie chciał wyżej, albo gra (Scarface) miała jakiś limit klatek. Co radzisz dokupić pamięci, czy zainwestować w nowy procek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się