Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Ja też szukam pewnej gry, ale tylko małe strzępy pamięci ;p Pamiętam że to było takie GTA tylko że z robotami, nazwa gry kończyła się na land i było w tytule American Mcgee czy jakoś tak. Tym robotem chodziło się po różnych miejscach i robiło się zdjęcia, z tego co pamiętam było się dziennikarzem. Ktoś zna tą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam starej gry która była sprzedawana w takim urządzeniu przenośnym na wzór kalkulatora. W tym urządzeniu był także tetris jeśli się nie mylę. W tej grze byliśmy formuła jeśli się nie mylę. Z nieba spadały klocki, można było ich unikać jeżdżąc na boki.Po iluś unikach zwiększała się prędkość spadania tych klocków. Ktoś wie co to może była za gra? Poszukuje ją a w szczególności chodzi mi o nią w wersji c++ do ulepszenia np programem Borland. Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o dwie gry:
1. Taką shareware''ową platformówkę 2D z połowy lat 90., w której kierowało się klaunem, w wersji demo/shareware były bodajże cztery etapy, a ostatni z nich polegał na lataniu samolotem, bardzo fajna gra.
2. Mroczną siekankę, w której postać widać z góry, całość przypominała gameplayem nieco Get Medieval, z tą różnicą, że była powolna, mroczna i o ciężkim klimacie, pamiętam z niej motyw bodajże wysysania krwi z kobiet na żelaznych dziewicach, taka przyjemniasta produkcja. Też jakaś połowa lat 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:55, Adidas66 napisał:

Były kiedyś wyścigi (zdaje się że nawet freeware) w których kierowało się myszką, może
ktoś pamięta tytuł?


W Midtown Madness można było sterować myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą już znalazłem, a jeśli chodzi o Blood Omena, to prawdopodobnie to jest to. Dzięki wielkie, bo nigdy bym na to nie wpadł, że to Kain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie i ostatnia chyba gra, jakiej szukam (bo zazwyczaj zapamiętuję wszystkie, w jakie grałem). Nie pamiętam tytułu platformówki z okresu Windows 95, to mroczna platformówka 2D, w której główną bohaterką jest jakaś ciemnowłosa kobieta, na samym początku właziło się do jakiejś mrocznej posiadłości opanowanej przez dziwne potwory przypominające od biedy Stroggów z Quake''a. W jednym miejscu był taki wielki boss, który przypominał Boomery z Gears of War. Ktoś to kojarzy? Szukam tej produkcji, bo fajna była, a jakoś gry znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 17:21, Kraju napisał:

Szukam klimatycznej gry w czasie obecnej pory roku. Platforma: PC, X360. Gatunek obojętny,
rok produkcji także.


Max Payne, The Thing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może spodoba ci się Syberia, a szczególnie jej kontynuacja, która dzieje się na odległych krańcach Rosji. W grze mamy możliwość podziwiać wspaniałe, zaśnieżone tereny tajgi i lodowe jaskinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 17:21, Kraju napisał:

Szukam klimatycznej gry w czasie obecnej pory roku. Platforma: PC, X360. Gatunek obojętny,
rok produkcji także.


Myślę, że Lost Planet da radę, jeśli szukasz konkretnej rozwałki. Chociaż akurat w tę grę pewnie grałeś. Generalnie jednak w wielu grach znajdziesz motywy zimowe. Możesz np. odpalić WarCrafta i grać tylko na tych zaśnieżonych mapkach, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się