Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Kiedys gralem w gierkę taką (to było w 2000 roku a ta gra z bodaj wczesnych lat 90. na starym kompie :D)
-Kolorowa grafika
-Luzackie texty (nie potrafiłbym teraz ich przytoczyć ale wiem że smieszne byly)
-Po Polsku (więc chyba jakaś polska)
-Takim ziomkiem chodziłes
-Przygodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 16:09, KrzyCH1995 napisał:

Kiedys gralem w gierkę taką (to było w 2000 roku a ta gra z bodaj wczesnych lat 90. na
starym kompie :D)
-Kolorowa grafika
-Luzackie texty (nie potrafiłbym teraz ich przytoczyć ale wiem że smieszne byly)
-Po Polsku (więc chyba jakaś polska)
-Takim ziomkiem chodziłes
-Przygodowa


Książe i Tchórz
Wacki
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też szukam pewnej gry, choć sam nie pamiętam już ile ma lat. W każdym razie gra rozgrywała się na latających wyspach pośrodku nieba, a gracz wcielał się w jedną z frakcji. Do dyspozycji miał różne bronie i budynki, a centrum jego miasta była forteca poświęcona jednemu z czterech żywiołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:22, lukasz11111 napisał:

Mam pytanko. Gra o lataniu modelami samolocików po domku. Rozwalaniu plastkiowych żołnierzyków
itp... Wiecie jak ona się nazywa?


Może to Airfix Dogfigter. Pełna wersja była kiedyś na płytce z pismem Komputer świat Gry.

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję nazwy pewnej gry strategicznej. Fabuła mniej więcej taka:
Po wybuchu jakiejś tam bomby paru żołnierzy schowało się w jakimś bunkrze i przeżyli. Wychodzą na zewnątrz, widzą niedźwiedzia wiedzą, że promieniowanie już zniknęło. Szukają jakiegoś doktorka, który może wiedzieć kto jest za to wszystko odpowiedzialny, później się okazuje że jest jakaś "sekta" ( coś mi sie kojarzy nazwa klasztor, ale nie wiem czy czegoś nie pokręciłem ) gra kończy się tak, że ci żołnierze zostają zamienieni w pół roboty... W grze jest handel wymienny po każdej misji, wszystko co zwiniemy możemy zamienić np. na humvee, ciężarówki, czołgi itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 17:15, DexterBFME napisał:

Też szukam pewnej gry, choć sam nie pamiętam już ile ma lat. W każdym razie gra rozgrywała
się na latających wyspach pośrodku nieba, a gracz wcielał się w jedną z frakcji. Do dyspozycji
miał różne bronie i budynki, a centrum jego miasta była forteca poświęcona jednemu z
czterech żywiołów.


Czyżby chodziło o grę Project Nomads?

http://pl.youtube.com/watch?v=yKxjg1gaZt0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zobaczyłem ten temat i przeczytałem post i wydaje mi się że szukamy tej samej gry. Pamiętam dawno temu grałem w pewną grę przygodową albo RPG w której chodziło się rycerzem. Zabijało się różnego rodzaju potwory, obcinanie rąk, nóg lub innej części cała nie sprawiło że umierał ale przeciwnik nadal się poruszał. Pamiętam jedną nazwę potwora. Kobol. Nie wiem czy to nazwa ale bohater tak właśnie mówił na taką małą chudą małpkę. Czerwone oczy miała i chyba jakieś ubranka podniszczone. Bardzo mała. Był też inny przeciwnik. Nie pamiętam dobrze ale wiem że jakby duży facet z głową dzika. Jeśli to nie ta gra co ty szukasz to ok ale proszę o pomoc. Nie chciałem robić nowego tematu. Lepiej się dołączyć. Wiem jeszcze że był trening przed rozpoczęciem gry. Po polsku mówił jakiś gościu którego nigdzie nie było. Mówił nam co robić i jak to robić. Nazwał nas w pewnym momencie gry młokosem. To pamiętam ;) Więcej nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również sądzę, że niektóre elementy Twojego opisu przypominają Dark Messiah Of Might And Magic. Lecz prawdę mówiąc nie przypominam sobie żadnego Kobola? Mam jeszcze do Ciebie pytanie, które moze potwierdzi naszą teorię: czy trening rozpoczynał się w takiej długiej sali? I czy walczyło się w nim ze szkieletem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:48, Kerigun napisał:

Kiedyś w CDA przeczytałem o grze w której mieliśmy przeżywać różne największa kataklizmy.
Czytałem to gdzieś po 2001 bo była wzmianka o zamachu na WTC czy to nie za wcześnie po
by to umieścić w grze. Wie ktoś coś o tej grze ?? W grze mieliśmy też dokonywać wyborów
moralnych. Czy komuś pomóc czy coś zyskać.


Chodzi ci o The Survivor? Niestety... z tego co wiem to została wstrzymana ;/

Poszukuję gry o walce na jakiś arenach futurystycznymi samochodami. Niestety nie pamiętam dokładnie. Były jakieś power upy do samochodów a arenami byly chyba jakieś nieoteksturowane pomieszczenia. Jeszcze na koniec rundy chyba szła taka fala przed którą należało się schowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w taką bardzo starą gierkę i chętnie bym w nią zagrał o ile by poszła na moim kompie... Miała dość brzydką mroczną grafikę, była jakaś jakby kampania i walki na arenie w których przechodziło się z poziomu na poziom. Na arenie btło można walczyć, takim błękitnym ogrem z drewnianą macczugą, lawowm potworem który bardziej był takim golemem z takimi strumykami lawy na ciele i ten kolor lawy zmieniał się gdy odnosił obrażenia, był rycerz płci męskiej i żeńskiej w tkaim jakby skórzanym pancerzu i kolczudze, szkielet z mieszem no i jeszcze taki dzik chodzący na dwóch racicach i walczący toporem który w późnejszych etapach gry miał hełm. Była tam taka plansza na arenie na której była taka rzeczka lawy i kamienny most bez poręczy. Lawowy potwór mógł wchodzić do tej lawy i chyba regenerować swoje zdrowie, a te dziki i szkielety były takie głupie ,że padały do tej lawy i przez to się podpalały. Było można też odcinać kończyny i słabiej zbudowanych przeciwników odczucać. :) W kampani grało się tym rycerzem i wchodziło się do tekiej jaskini i tam była taka pułapka i atakowały nas te dziki. :)

Pozdrawiam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się