Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Z chyba 10 lat temu grałem w taką grę, z której chodzi się żółtym konikiem polnym, który potrafił razić z bliska wrogów prądem ze swych czułków. Gra byla 3d i było mnóstwo leweli: na rzece, w dżungli, jeszcze w jakimś nawiedzonym pociągu, który w dzień pędził przez pustynię... Ostatni poziom to walka z jakimś sępem/jastrzębiem na szczycie jakiejś wieży, gdzie się ratowało jakiegoś małego konika polnego. Co się zaś tyczy tego ptaka, na wszystkich lewelach całej gry były poukrywane jajka, z których wystawały tylko nogi piskląt i tak te jajka sobie chodziły xd.

Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie dla utalentowanych łowców.
Szukam gry.

Data: Około 1998/2000

Gra: Widok z góry, kilka bohaterów do wyboru. Poruszamy się po mapie i zabijamy kolejnych wrogów. Na dzisiaj z tego co pamiętam to połączenie Diablo, IWD i bardzo dużego kontrastu. Prawdopodobnie RPG.

Lokalizacja: Wydaje mi się, że było to jedno z dem w ówczesnym wydaniu PC World albo Chip.

Wskazówki: Wydaje mi się, że demami na tym samym CD (albo w na CD w okolicach tej gry) były Dune 2000, Grim Fandango i Full Throttle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 14:48, Dared00 napisał:

Get Medieval?


Prawdopodobnie moje stwierdzenie o połączenie IWD i Diablo było dość niefortunne. Gra była w rzucie izometrycznym i pamiętam, że akurat poziom na którym grałem odbywał się w otwartym terenie. Do wyboru były 2-3 postaci. Jedna z nich schowana w lasku. Jeden z bohaterów był mięśniakiem, który potrafił rzucać bombami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :)

Dawno miałem już spytać... gra strategiczna, być może rok 95-2003...pamietam tylko tyle że jak wypływałeś łodzią rybacką, to śpiewali "wyruszamy łowić ryby naszym statkiem" czy coś podobnego :)
Grałem w to gdy byłem mały i strasznie mi się podobała ta pioseneczka :D od kilku lat stram się szukać tej gry ale bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 7-8 lat temu grałem w demo pewnej gry, która niedługo później trafiła chyba nawet do CD-Action. Była to tania samochodówka za dwie dychy z kiosku Ruchu i w demie jeździło się czerwonym samochodem z minigunem zamontowanym na masce/błotnikach. Od zwykłych wyścigów wyróżniało ją właśnie to, że montowało się na samochodach różne bronie i kosiło się nimi konkurencję. Całkiem możliwe, że w nazwie było słowo "crash", ale z pewnością nie jest to Crash Time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 15:47, Tyler_D napisał:

Crashday?

Dokładnie :) Całkiem przyjemna gierka. Dzięki za pomoc, bo męczyło mnie to całą noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamięta ktoś tytuł gry chyba z 93-96 roku chodziło sie karaluchem po kuchni i unikalo pułapek pajaków kiedys grałem w demo z gazetki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 14:48, Taykun napisał:

A pamięta ktoś tytuł gry chyba z 93-96 roku chodziło sie karaluchem po kuchni i unikalo
pułapek pajaków kiedys grałem w demo z gazetki .

Kojarzę tylko Bad Mojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na dreamcasta, jeździło się pojazdami, typu łazik księżycowy, śmierciarka, garbus i tam jeszcze inne, chodziło o rozwalenie przeciwnych pojazdów, zbierało się bronie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 15:22, zerohunter napisał:

Gra na dreamcasta, jeździło się pojazdami, typu łazik księżycowy, śmierciarka, garbus
i tam jeszcze inne, chodziło o rozwalenie przeciwnych pojazdów, zbierało się bronie itp.

Vigilante 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam nazwy pewnej gry, mam nadzieje ze ktoś kojarzy. Otóż był to tak jakby symulator projektu i budowy domów/wiezowców(nie chodzi mi o Scyscaper Simulator). Polegała na tym że projektowało się działke dom pomieszczenia, potem zwoziło sie maszyny, pracowników surowce (kafelki i wiele różnych rzeczy) oni to budowali i to było na czas i na kasę. Na końcu najczęściej podłączało się wode prąd itp. Kojarzy ktoś może co to za gra ? Z góry dzięki za pomoc. :) Gra już na pewno kilkuletnia z tego co pamętam nie zajmowała więcej niż 1-2gb. A i również kontenery i pomieszczenia dla pracowników się stawiało. Prosze o szybką pomoc może ktoś kojarzy ! w google cieżko znaleźć ;/
Pozdrawiam
adamos1232 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już niepotrzebne doznałem jakiegośc cudownego olśnienia i przypomniałem sobie tytuł sprzed 2-3 lat w który grałem.. ;o A dla tych którzy może byliby chętni na tą grę, tytuł : Building & Co: Zostań Architektem
Trudna, ale fajna gierka, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się