Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Może to Wonder Project J: Mechanical Boy Pino - SNES (1994) ?
Tylko ta gra jest w wynikach jak sie szuka hasla "princess maker boy robot" (bo princess maker to zwykle gry o wychowaniu postaci)
Opis, duzo elementow pasuje do tego co wymieniles, i screeny
http://www.hardcoregaming101.net/wonderproject/wpj1.htm
(jest tez druga czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 19:28, Sarinew napisał:

Może to Wonder Project J: Mechanical Boy Pino - SNES (1994) ?
Tylko ta gra jest w wynikach jak sie szuka hasla "princess maker boy robot" (bo princess
maker to zwykle gry o wychowaniu postaci)
Opis, duzo elementow pasuje do tego co wymieniles, i screeny
http://www.hardcoregaming101.net/wonderproject/wpj1.htm
(jest tez druga czesc)



Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak!!!!!!!!!!!!!!!! Aaaahahaahaaa jeny, dzieki wielkie. Cieszę się ogromnie dziekuje :D:D:D:D Wow... hahahaha :D Super z 7 lat temu na to się natknołem 1 raz może wcześniej. Super :D Jesteś wielki :D:D:D:D Dzieki, dzieki dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc grałem z rok temu w tako gre co sie budowalo swoj prehistoryczny pojazd i rozstawiało się na tym pojeździe karabinki i nacierało sie na drugi pojazd proszę jeżeli ktoś pamięta tytuł tej gry niech mi poda jak oczywiście moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem lepszego wątku.
Mam pytanie odnośnie serii Assassin`s Creed. Dopiero zaczynam grę i mam pierwszą część, bardzo m isięspodobało i chciałbym zagrać we wszystkie części. Mam zwykła jedynkę, czym się różni wersja reżyserska? I kolejne pytanie Czy Assassin`s Creed III: Edycja Waszyngtona zawiera WSZYSTKIE dodatki+podstawe?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj przypomniał mi się pewien fragment z jakiegoś FPSa i nie mogę przestać o nim myśleć. Mam nadzieję, że ktos z was pomoże mi odgadnać tytuł owej gry.

Fragment niestety daje bardzo mało informacji :<

Wykluczone:
- Gry, których akcja dzieje się w kosmosie
- Gry SF
- Tytuly/serie: Aliens vs predator, dead space, mass effect, lost planet, crysis, sillent hill, resident evil, far cry

Fragment:
Wraz z liczną drużyną (5-10 osób?) schodzicie do podziemi w jakimś ważnym celu (niestety nie wiem jaki cel ani co to za lokacja), jest bardzo ciemno, używacie noktowizorów. Po chwili zostajecie zaatakowani przez jakies stworzenia (wydaje mi się że były to jakies potworki, ale zombie nie wykluczam). Moment nie był oskryptowany, aktywnie uczestniczyłes w walce.

dodatkowe info:
- moment ten był dość ciekawy, ze względu na bycie w wiekszęj drużynie, bo z tego co pamiętam w grze głownie chodzi się samemu bądź z 1 -2 towarzyszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Szukam gry w której poluje sie na lwy, hipopotamy, nosorozce itd. Odbywało to sie w afryce i upolowano zwierzyne dostarczało sie do muzeum i tam sie ja sprzedawało celem było zgromadzenie wszystkich zwierzat w tym muzeum oraz dodatkowych rzeczy takich jak jakieś maski afrykaniskie z drewna. Było tam tez coś takiego jak dziennik w którym były informacje kiedy było można polować na daną zwierzynę i ile bedzie kosztowało cło na granicy za nie. Może ktoś podpowie jaki ona miała tytuł??
Z gówy wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oblukałem i nic nie znalazłem ;/ takiego. Były serie z afryką ale to jest tylko same polowanie bez tego wątku kolekcji w muzeum i zarabiania kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem moja kolej :) Szukam gry która:
a) Prawdopodobnie jeszcze nie wyszła(oglądałem trailer parę miesięcy temu)
b) Raczej jest to gra indie(oprawa graficzna i pomysł)
c) Gra w rzucie izometrycznym
d) Rzecz dzieje się w jakimś domu w środku lasu, który w nocy nawiedzają różne dziwne i nieprzyjemne rzeczy.
e) Nasza rola polega po pierwsze na chronieniu domku przez zabijanie okien deskami i robienie innych ''upgrade''ów'',po drugie chyba na chronieniu jakiegoś npc
f) Z trailera pamiętam, że zaczynał się w pokoju z jakąś drugą postacią - kiedy zaczęły się dziać dziwne rzeczy główna postać zaczęła latać po domu i załatwiać różne sprawy, po czym był krzyk, a jak wróciła do pokoju to tej drugiej postaci już nie było.

Tyle pamiętam...Teraz liczę na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 08:16, ScaredOfGhosts napisał:

Tym razem moja kolej :) Szukam gry która:
Tyle pamiętam...Teraz liczę na Was :)


Opis kojarzy mi się z tym Don''t Starve lub z tym Sang-Froid Tales Of Werewolves, z naciskiem na to drugie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 12:10, Kakarotto napisał:

Opis kojarzy mi się z tym Don''t Starve lub z tym Sang-Froid Tales Of Werewolves, z naciskiem
na to drugie. ;)


Niestety, to nie to - chociaż ta druga pozycja wygląda na wartą obadania:)

Jakieś inne pomysły? Przypomniało mi się o tej grze przy okazji oglądania gameplay''a z Knock-Knock - to zupełnie inny pomysł na grę, ale jakoś motyw z domkiem i duchami mnie zaprowadził do tego tytułu, którego nie mogę sobie przypomnieć. Może to coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM.szukam gry w której się budowalo pojazd z kosci,drewna,kamienia
i rozstawalo działka ktore strzelały . jedno działko strzelało z kamieni drugie podpalało a trzecie to był armata
wydaje mi sie za ta gra była na litere R ale nie jestem pewien
gra byla 2D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry wyścigowej z m/w 2010r, w grze tej podczas wyścigu otrzymywało się punkty za zniszczenie przeciwnika lub przeszkód, jeden vz trybów to demolka w której trzeba było zniszczyć pozostałe samochody, było możliwośc tunningu i kupna/sprzedaży starego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się