Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2009 o 14:16, Tokkarian napisał:

Kurcze, chyba w to grałem, ale mam na końcu języka... Wydaje mi się że to może być Disciples
II: Mroczne Proroctwo.


Raczej pudło, prędzej D3, ale tam w trailerach nie było czegoś takiego (pokaz szermierki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 14:20, Budo napisał:

Raczej pudło, prędzej D3, ale tam w trailerach nie było czegoś takiego (pokaz szermierki)...

Możliwe że pudło, ale jakoś sobie tak skojarzyłem, bo wydawało mi się że widziałem coś takiego na jakimś filmiku z tej gry... Albo innej. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz ja. Była kiedyś taka, zdaje się polska, strategia turowa, w której ludzie walczyli ze stworami fantasy za pomocą współczesnej technologii, z 1998, ale nie pamiętam tytułu. Ktoś kojarzy tę grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:10, Revanchist napisał:

Dobra, to teraz ja. Była kiedyś taka, zdaje się polska, strategia turowa, w której ludzie
walczyli ze stworami fantasy za pomocą współczesnej technologii, z 1998, ale nie pamiętam
tytułu. Ktoś kojarzy tę grę?


Może Gorky 17? Ale ona jest z 1999 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja ciągle próbuje sobie przypomnieć pewną grę z dzieciństwa, lecz mi się to nie udaje. Gra jest gdzieś z około 2000 roku ( możliwe że wcześniejsze ). Ogólnie rzecz biorąc to są walki morskie. Są w niej dwa etapy. Pierwszy to jest ustalenie taktyki itd. wszystkich swoich statków, gdzie się poruszają, kogo atakują itd. na takiej mapie. A druga to jest po prostu oglądanie tego wszystkie jako kapitan na statku, na którym można swobodnie chodzić i oglądać co się dzieje ze wszystkich burt.
Nic się na lądzie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... to nie Gorky, ten tytuł akurat bardzo dobrze pamiętam, poza tym to była taktyczna turówka z naciskiem bodajże na elementy przygodowe i RPG. I tam walczyłeś z eksperymentami, a nie ogrami i całym tym fantastycznym tałatajstwem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:17, Piotrbov napisał:

Dobra, ja ciągle próbuje sobie przypomnieć pewną grę z dzieciństwa, lecz mi się to nie
udaje. Gra jest gdzieś z około 2000 roku ( możliwe że wcześniejsze ). Ogólnie rzecz
biorąc to są walki morskie. Są w niej dwa etapy. Pierwszy to jest ustalenie taktyki itd.
wszystkich swoich statków, gdzie się poruszają, kogo atakują itd. na takiej mapie. A
druga to jest po prostu oglądanie tego wszystkie jako kapitan na statku, na którym można
swobodnie chodzić i oglądać co się dzieje ze wszystkich burt.
Nic się na lądzie nie dzieje.



Fighting Steel: WW II Surface Combat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:22, igor8472 napisał:

Fighting Steel: WW II Surface Combat?


Na pewno nie. To nie dzieje się współcześnie.

Revanchist ---> Niestety pudło. Ta gra o której można jest 3D. W tej grze co napisałeś nie ma tego:"A druga to jest po prostu oglądanie tego wszystkie jako kapitan na statku, na którym można swobodnie chodzić i oglądać co się dzieje ze wszystkich burt."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:33, igor8472 napisał:

Destroyer Command?


Ech... Czytaj moje posty. Patrz wyżej: "Na pewno nie. To nie dzieje się współcześnie."
Dodam że po prostu nie ma żadnych metali itd. statki są z drewna, istnieją tylko działa, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:10, Revanchist napisał:

Dobra, to teraz ja. Była kiedyś taka, zdaje się polska, strategia turowa, w której ludzie
walczyli ze stworami fantasy za pomocą współczesnej technologii, z 1998, ale nie pamiętam
tytułu. Ktoś kojarzy tę grę?



Ja kojarzę. Ta gra to Spellcross - Ostatnia bitwa. Nowoczesna armia walczyła z orkami itd. To była super gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki wielkie, bo zapamiętałem tylko pierwszą literkę :P. Gra była niezła, ale dosyć trudna, pamiętam, że doszedłem do połowy misji, a potem już mi nie wystarczało sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, kiedyś miałem taką fajną grę o TMNT (nie od Ubisoft) ale zapomnialem jej tytułu ;/ pamiętam, że na końcu walczyło się na wysypisku przeciw takiemu robotowi ze śmieci... Jak ktoś zna tytuł tej gry to błagam napisz. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się