Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda - data premiery - BioWare uspokaja: Nie ma się o co martwić

9 postów w tym temacie

Sanders-sama napisał:

Tak sobie wczoraj pooglądałem filmiki pewnego youtubera, i dopiero po tym do mnie dotarło ile ta gra bedzie retconowała i miała bezsensownych rozwiązań fabularnych.

Rozumiem, że koleś jest wyrocznią i może też powiedzieć mi jak potoczy się moje życie przez najbliższe 30 lat, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obawy co do wartości artystycznej tej gry. Obawiam się wtórności i braków logiki w nawiązaniu do poprzednich częsci.

Kocham jednak ten świat i grę kupię.

Polskich wydawców proszę o nie wycinanie opisów oraz angielskich napisów z ścieżki dialogowej.

Proszę nam pozostawić prawo wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, MAJOT napisał:

Rozumiem, że koleś jest wyrocznią i może też powiedzieć mi jak potoczy się moje życie przez najbliższe 30 lat, tak?

Do takich wniosków nie trzeba ani specjalnych talentów, ani umiejętności wrodzonych lub nabytych - od lat BioWare wyznacza swoimi produktami właśnie taki standard oczekiwań wobec swoich gier.  Czy to zaskoczenie, że publika od razu zakłada, ze i tym razem powtórzą stare błędy opakowane w mizerny scenariusz oraz arcade'owy gameplay, by nazywać to potem RPG roku/dekady/wieku/mielenium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę dzisiejszą kondycję Biowara radzę się wstrzymać z kupnem jeśli ktoś niechcę przez przypadek kupić Dragon Age-a 3,5. Czyli właściwe zakończenie gry wycięte do DLC a po drodzę do niego grind przez 100 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę ile osób ma jakieś dziwne zdolności paranormalne do przewidywania jaki ten ME będzie to oczy zaczynają boleć. Najlepsze jest stwierdzenie "nie kupujcie pre-ordera". Nie wiem co ktoś ma do tego kto, kiedy, jak kupuje, sam mam złożony pre-order i czekam bo BioWare zawiódł mnie tylko raz - DA2, w Inkwizycje bawiłem się świetnie. Ale mniejsza o to, najgorsze jest to krzyczenie o pre-ordery, macie okres ochrony na originie, macie swoją wolę nie kupować, to nie kupujcie. Zamówienie przed premierą nie wpływa w żaden sposób na wygląd gry, tym bardziej, że do premiery zostało kilka miesięcy. A DLC jest teraz wszędzie i tego nic nie zmieni. Tak czy inaczej Andromedo przybywaj! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają tylko jedno podejście aby wskrzesić nieco zakurzone uniwersum i mama nadzieje, że się postarają. Ja kupie zapewnie, trylogia mniej lub bardziej ale jednak mi się podobała. Po prostu lubię eksplorować ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować