Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na Steamie pojawia się zbyt dużo gier. Valve się gubi?

25 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2016 o 18:37, kostrowski napisał:

A wyobrażasz sobie sklep, w którym powierzchnię normalnego hipermarketu zajmuje 500 rodzajów makaronu z całego świata? :)

500 makaronów na hipermarket... coś bidny ten hipermarket ;-) 500 makaronów na taki np Rossmann to bym zrozumiał.

A teraz wyobraź sobie centrum handlowe wielkości Central Parku....

Taki jest właśnie Steam. Tylko miast z buta poruszasz się np. na hulajnodze jak to czasem bywa w serwerowniach Google.. =) albo na innych quadach czy motorynkach.

Z całego wyboru góry mięsa i przeróżnych kiełbas nikt nie każe Ci kupować najtańszej kiełbasy gdzie w niej więcej "trocin" i wody niż mięsa dobrej jakości. [Chyba interpretować tego nie muszę] Twój wybór, Twój portfel i wiedz, że kupiec na najtańsze "ścierwo" zawsze się znajdzie. Samozwańczy osobniku który przemawia w imieniu wszystkich...

Okaż krzty honoru i skasuj tego newsa. Albo przeredaguj i przyznaj się do błędu metaforycznie sypiąc popiół na głowę. =.=

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadaj napisał:

Odkąd sobie ustawiłem tak jak na obrazku, nie narzekam na wyświetlane na Steamie gry. : >

 

Hmmm... ale tu chyba chodziło bardziej o jako takie wyszukiwanie, a nie o wyświetlanie na głównej stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego autor ma zmieniać zdanie? Bo Wy się nie zgadzacie ? :)

No i to oburzenie, bo "sraczka" w tytule. Ludzie, sraczka na Steam jest faktem. Tytuł wali w punkt ;)

Na koniec pragnę przeprosić wszystkich, którym obraziłem używając dwa razy słowa "sraczka". Czuję Wasze fekalne obużenie i bardzo mi przykro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorowi tekstu nie podoba się kierunek, w którym podąża Steam, ma do tego prawo, jeden lubi róże, drugi d... duże - o gustach się nie dyskutuje. Faktem jest, że gier wychodzi coraz więcej i faktem jest, że wcale nie są coraz lepsze, ale moim zdaniem nie można było tego uniknąc, bo nie można zabronić komuś zrobienia gry, i wydania jej. Nie można, bo znowu nawiązując do mojego pierwszego zdania: co to znaczy zła gra? To ta brzydka? Krótka? Czy może ta strategia? Oceny są subiektywne, recenzje są subiektywne, więc nie można zakładać, że komuś się tytuł nie spodoba. Najlepszy przykład, to choćby No Man's Sky, gdzie nie wszyscy są niezadowoleni, wystarczy sprawdzić oceny. Ale podanie, jako powód, bo doba gracza ma 24 godziny - no nie, to śmieszny powód... Narzekajmy, że wychodzi tyle książek, bo przecież nie możemy ich wszystkich przeczytać, w końcu doba czytelnika ma 24 godziny, a w ogóle telewizja powinna wrócić do matni i nadawać kilka godzin na dobę, bo nie ma sensu transmitowanie programu przez 16 - 24 godziny w końcu, kiedy to wszystko oglądać? Steam jest hipermarketem i z tego żyje, Steam nie jest od reklamowania gier, jest od ich sprzedawania. Nie wiesz, jaką grę wybrać? Od tego jest prasa branżowa i branżowe serwisy internetowe, a nie Steam. Jeśli idziesz do hipermarketu bez pomysłu, to spędzisz tam godziny, wydasz dużo pieniędzy na głupoty albo nie wydasz nic, nie kupisz nic i wyjdziesz niezadowolony. Ja w hipermarkecie z reguły spędzam więcej czasu w kolejce do kasy, niż w samym sklepie, idąc wiem, czego potrzebuję i co kupię, nie ma tu miejsca na zastanawianie się, a to wynika z mojej niechęci do zakupów. "Nie tak miało być"? A kto to obiecywał? Nie wiesz, jaki samochód kupić? Będziesz kupował miesiąc albo pół roku, a na końcu zostaniesz z myślą, że "przecież mogłem kupić coś innego"; możesz też go kupić w ciągu tygodnia, pytanie: czy masz pomysł na zakup? Kupując grę czytam recenzję, sprawdzam oceny i decyduję, kupując słuchawki, czytam kilka/kilkanaście testów i wybieram, nie myślę o tym w sklepie, bo to miejsce zakupu, a nie kombinowania. Każdy inaczej do tego podchodzi, ja - może dlatego, że pamiętam kartki i puste haki - wolę mieć klęskę urodzaju, niż być skazanym na niewielki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować